Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
SHRNUTÍ: Sezóna 2017/2018 pohledem statistik
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 183
Matěj Psota
 
 421
Někdo jiný
 
 216

Celkem hlasovalo 1423 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Přestupní stanice Benátky nad Jizerou – 2. část

Věra Novotná, 22.6.2017

Náš seriál Kroniky benátecké sezony dnes napíše svůj šestnáctý díl, v němž se podíváme na tři útočníky, kteří v Benátkách nad Jizerou nestrávili příliš mnoho času. Všichni tři byli totiž zaměstnáni v jiných kategoriích. Dnes bude řeč o zástupci Bílých Tygrů Jaroslavu Vlachovi, jehož doprovodí dva mladoboleslavští útočníci Pavel Musil a Kroni Musliu. Schválně, víte, kdo měl z této trojice největší počet odehraných zápasů? Uhádnete co má tato trojice společného?


Pětadvacetiletý útočník Jaroslav Vlach je tím, který z dnešní trojice odehrál největší počet zápasů. V porovnání s jeho štací u Bílých Tygrů to ale bylo velmi zanedbatelné číslo. Pod trenérem Pešánem naskočil k 32 zápasům, z nichž na jeho konto přistálo devět kanadských bodů (3+6). Na benátecké střídačce se objevil v pěti utkáních, ve kterých ale bodoval pouze jedenkrát.

Loňský ročník WSM ligy psal své třinácté kolo a Benátky cestovaly na led Havířova, odkud přivezly výhru 5:2. Právě u pátého gólu Středočechů byl i Jaroslav Vlach, který přesně nahrál na hůl Radka Prokeše.

Prvním z dnešního dua, působícím ve městě automobilů, je Kroni Musliu, jenž stihl naskočit nejen za Benátky nad Jizerou, ale také za „A“ tým Mladé Boleslavi a rovněž za její kategorii do dvaceti let. Právě tam nasbíral Musliu nejvíce zkušeností. Představil se hned ve 37 zápasech a zvládl si udržet průměr jednoho bodu na zápas, neboť celkově jej v této kategorii zdobí bodů 38 (18+20).

V dresu středočeského celku mohli Kroniho diváci vidět ve čtyřech duelech. Stejně tak, jako jeho dva dnešní kolegové, si z nich odnesl jediný bod za asistenci. Ten přišel v prvním zápase mini-série s Horáckou Slavií Třebíč. Před domácím publikem otevíral v 18. minutě skóre Filip Pyrochta, jemuž nahrával právě Musliu. V jednom z rozhovorů pro web Benátek prozradil Kroni i svůj hokejový cíl. „Chtěl bych se dostat sem do Benátek stabilně na sezónu a určitě bych chtěl odehrát nějaký zápas za „áčko“ Mladé Boleslavi, to je můj cíl.“

Třetím do party jednobodových hráčů s krátkou zastávkou u řeky Jizery je Pavel Musil. Ten, stejně jako jeho parťák Kroni Musliu, obléká dres „A“ týmu BK Mladá Boleslav. V porovnání s Kronim má ale podstatně stabilnější pozici. Osmadvacet bodů (12+16) z dvaačtyřiceti zápasů hovoří za vše. K tomuto bodovému přídělu přidal i tři asistence v play-off proti Pirátům Chomutov.

Za středočeský celek odehrál tři zápasy s výsledným skóre – 1 asistence. Jeho první a jediný benátecký bod přišel v zápase proti Jihlavě, tedy v zápase, kterým se s benáteckým dresem rozloučil. V tomto duelu se Musil blýskl asistencí na vítězný gól Jana Ordoše, jenž tak zařídil výhru nad Duklou v poměru 3:2.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,99 (hlasovalo 215 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist