Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
ON-LINE: 50. kolo, HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Litoměřice, sobota 17. února od 17:00 hodin!
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo bude nejproduktivnějším hráčem Benátek v rámci 4. čtvrtiny sezony?
Matěj Psota
 
 130
Někdo jiný
 
 167

Celkem hlasovalo 1018 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Bývalí spoluhráči proti sobě? Petr Nedvěd by mohl nastoupit v benáteckém dresu proti Kladnu!

Věra Novotná, 30.1.2018

Ve 45. kole WSM ligy, které proti sobě postaví tým Benátek nad Jizerou a Rytířů Kladno, bude mít pro fanoušky další lákadlo! Kromě Jaromíra Jágra na straně Kladna by se v benáteckém dresu mohl prohánět Petr Nedvěd, který v dresu Liberce před čtyřmi lety ukončil svou kariéru.


V sezoně 1995/1996 byli Jaromír Jágr spolu s Petrem Nedvědem na jedné lodi. Oba totiž tehdy oblékali dres klubu Pittsburghu Penguins, zúčastnili se též Světového poháru. V týmu s tučňákem na prsou se setkali i sezonu poté. O osm let později se potkali také v barvách newyorských Rangers, následně se ale jejich cesty rozešly…

Ty se znovu spojily při cestě na Olympijské hry do Soči, kde se obě legendy potkaly znovu. Od roku 2014 uplynuly čtyři roky a oba dva velikáni jsou zpět. Ne však jako spoluhráči, ale možná, jako soupeři. Dojde v sobotu 3. února na souboj dvou hráčů, kteří se nesmazatelně zapsali do české i světové historie?

Ctibor Jech (generální manažer Bílí Tygři Liberec): Určitě je snem všech fanoušků hokeje vidět tyto dva velikány znovu v akci na ledové ploše. My bychom jim toto přání rádi zprostředkovali. V tuto chvíli ovšem víme dvě věci. Jaromír Jágr je na cestě zpět do České republiky a pro to, aby mohl pomoci svému Kladnu v případné baráži, je potřeba, aby odehrál alespoň 15 utkání ve WSM lize. Definitivní rozhodnutí o své účasti v sobotním zápase ale učiní Jaromír Jágr sám na základě svého momentálního zdravotního stavu po příletu do ČR.

Bartoloměj Salanský (generální manažer HC Benátky nad Jizerou): Pro všechny by to mohl být svátek hokeje. Přesun tohoto zápasu z Benátek nad Jizerou do Liberce rozhodně neděláme z finančních důvodů. Hokej se hraje pro diváky, kterých se do liberecké arény vejde o poznání více. Riziko, že by se někdo na zápas nedostal, je tak o poznání menší. Pokud za Kladno nastoupí Jaromír Jágr, v našich barvách se představí Petr Nedvěd, který by udělal poslední tečku za svoji výbornou kariérou. Další den, před utkáním s pražskou Spartou, pak bude jeho liberecký dres slavnostně vyvěšen pod strop haly.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,81 (hlasovalo 59 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist