Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
ON-LINE: 50. kolo, HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Litoměřice, sobota 17. února od 17:00 hodin!
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo bude nejproduktivnějším hráčem Benátek v rámci 4. čtvrtiny sezony?
Matěj Psota
 
 130
Někdo jiný
 
 167

Celkem hlasovalo 1018 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Tisková zpráva k mistrovskému utkání HC Benátky nad Jizerou - Rytíři Kladno

Redakce, 1.2.2018
S ohledem na avizovaný start Jaromíra Jágra v mistrovském utkání HC Benátky n/J – Rytíři Kladno dne 3.2.2018 a v souvislosti s tím na obrovský zájem fanoušků, klub HC Benátky nad Jizerou po dohodě s vedením města, partnerského klubu Bílí Tygři Liberec a se souhlasem ČSLH a klubem Rytíři Kladno rozhodl, že utkání bude sehráno dne 3.2.2018 od 17.30 hod v Home Credit aréně v Liberci. V dresu HC Benátky nad Jizerou nastoupí další legenda českého hokeje Petr Nedvěd.

V této souvislosti klub chce co nejvíce minimalizovat negativní dopady pro místní fanoušky našeho klubu, to znamená, že v pátek od 13.00 hod. bude předprodej vstupenek na toto utkání v pokladně (u bazénu) na našem zimním stadionu a také bude předprodej v Home Credit aréně v Liberci. Cena vstupenky je jednotná – 100.- Kč. Vstupenky také bude možné koupit před utkáním v Home Credit aréně.

Pro držitele sezónních (permanentních) vstupenek našeho klubu (modrá barva) a držitele V.I.P. vstupenek (barva zelená) bude na základě předložení těchto vstupenek předán bezplatně lístek na utkání. Toto neplatí pro držitelé volných vstupenek (barva oranžová). Výměna bude probíhat v kanceláři hokejové klubu na ZS ve čtvrtek od 12.00 do 15.00 hod. a také v pátek od 07.00 do 15.00 hod.

Pro všechny naše fanoušky budou v sobotu v 15.00 hod na Burse přistavené autobusy, které je odvezou do Liberce a po skončení utkání dovezou zpět do Benátek nad Jizerou. Doprava jde na vrub klubu, jako omluva fanouškům za tuto vynucenou změnu s ohledem na velký zájem , jak je popsáno výše.

Pro naše nejmenší hokejisty budou také připravené autobusy a naši mladí hráči mají vstup zdarma.

Jan Slivka

sportovní ředitel klubu


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,36 (hlasovalo 92 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist