Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
On-line přenosy sportovních utkání - www.onlajny.com

Rozpis ledu

 

ANKETA

Byli jste spokojeni s výsledky benáteckého celku?
 

FACEBOOK

 
 

Reprezentanti ve službách Benátek

Věra Novotná, 21.4.2017

Reprezentanti ve službách Benátek

I v dnešním díle Kroniky benátecké sezony dostane svůj prostor čtveřice mladíků, která se výrazně podílela na postupu hokejistů Benátek nad Jizerou do předkola play-off, kde Středočeši vyzvali Frýdek-Místek. Dnes se zaměříme na trojici Bílých Tygrů a také na jednoho ze zástupců Mladé Boleslavi. Ptáte se, co mohou mít tito čtyři kluci společného? Všechny čtyři mladíky spojuje jedno sousloví, kterým je „česká reprezentace“.


HLEDÁME REDAKTORY WEBU!
Chcete se aktivně podílet na tvorbě webu www.hokejbenatky.cz? Umíte obstojně česky a zajímá vás benátecký hokej? Máte jedinečnou příležitost stát se plnohodnotným členem týmu. Pro bližší informace pište na redaktor@esports.cz.
 
Video
 

DALŠÍ ČLÁNKY

MLÁDEŽ BENÁTKY.CZ

Hledáme redaktora
SMS servis
Ptejte se
PK5, 17:30
BEN - JFM 5 : 7
Pojď hrát hokej

AKTUALITY

Legenda pomáhá 2. kolo

(18.4.2017 - 13:52)  Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.

Aukce Legenda pomáhá

(1.3.2017 - 14:09)  Dnes končí aukce dresů HC Benátky nad Jizerou z akce Legenda pomáhá. Svůj dres si tak můžete vydražit pod tímto odkazem.

Fotografie ze zápasu

(24.2.2017 - 11:29)   Benátky - Frýdek Místek podívejte se na fotografie z posledního zápasu sezóny.

Novotný už jen za Spartu

(19.2.2017 - 20:01)  Také brankář Filip Novotný již nemůže nastoupit za prvoligové Benátky nad Jizerou. Nyní už bude chytat pouze za extraligovou pražskou Spartu.

Fotografie ze zápasu

(19.2.2017 - 11:03)   Benátky nad Jizerou - Frýdek Místek

Dále bez Holuba

(17.2.2017 - 22:36)  Také mladoboleslavský obránce Jan Holub se již nepředstaví v benáteckém dresu. Holub letos za Benátky sehrál osm zápasů.

 
 
© Copyright 2006 - 2017 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist