Novým hlavním trenérem se stává Jiří Kudrna
Autor: Ondřej Nejedlo, datum: 12.5.2017

Benátečtí hokejisté vstoupí do prvoligového ročníku 2017/2018 s novým hlavním trenérem. Jiřího Čelanského nahradí u kormidla čtyřicetiletý Jiří Kudrna (na snímku). Pro benátecké fanoušky není Kudrnovo jméno neznámé. Bývalý útočník tu totiž působil dvě prvoligové sezóny od roku 2008 do roku 2010. Jiřímu Kudrnovi budou pomáhat dosavadní asistenti Antonín Nečas s Vladimírem Čermákem.

Jiří Kudrna je píseckým odchovancem. V tomto jihočeském městě si zahrál první ligu. V roce 2000 vyslyšel vábení tehdy prvoligového Liberce, jehož se stal posilou. Hned ve své druhé sezóně pod Ještědem oslavil postup do extraligy, kterou si také v následujícím ročníku zahrál. Jeho další kroky směřovaly do Ústí nad Labem, kde patřil po další čtyři roky do kádru prvoligového Slovanu. Tutéž soutěž si zahrál také v Mostě či v Benátkách nad Jizerou. Následoval návrat do rodného Písku, ve kterém profesionální kariéru zakončil. Poté ještě rok nastupoval v krajském přeboru za Radomyšl. V Písku také začala jeho trenérská kariéra, působil zde coby asistent trenéra A-týmu. V posledních letech trénoval mládežnická družstva v Liberci. Nyní jej tak čeká premiéra na lavičce seniorského týmu ve funkci hlavního trenéra, když v této funkci nahrazuje o dva roky mladšího Jiřího Čelanského.

Vedení klubu i redakce internetových stránek děkuje Jiřímu Čelanskému za odvedené služby a přeje mu hodně úspěchů v další trenérské kariéře i v osobním životě.


Vytištěno z hokejbenatky.cz
hokejbenatky.cz/clanek.asp?ID=2777
© Copyright eSports.cz, s.r.o. (firma@esports.cz)