ON-LINE: 16. kolo - HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem, sobota od 17:00 hodin!

Rozpis ledu

ANKETA

Kdo podle vás ovládne týmovou produktivitu po 2. čtvrtině?

FACEBOOK

Zápasy - Přípravné zápasy na sezónu 2017/2018

kolodatumdomácíhostéčas/výsl.
přát.čt 03.08.17HC Slavia PrahaHC Benátky nad Jizerou4:1
Branky a nahrávky: 11. Kadlec (Kasík), 15. Jankovský (Krliš, Walter), 27. Furch (Walter, Heldák), 60. Kadlec (Hejda) – 32. Maier (Janele). Rozhodčí: Jílek – Horažďovský, Žídek. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 400. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
Sestava: Kořenář (Hosnedl) – Kolmann, Husa, Maier, Tržický, Havlín, Bednář – Hrníčko, Janele, Dlouhý – Psota, Král, Špaček – Průžek, Chrtek, Veselý – Chlum, Bittner, Wiencek

přát.út 08.08.17HC Benátky nad JizerouHC Slavia Praha2:3
Branky a nahrávky: 4. Hrníčko (Dlouhý, Kunst), 13. Dlouhý (Průžek, Nezbeda) – 7. Krejčík (Kubica), 26. Krliš (Walter), 43. Šafránek. Rozhodčí: Wagner – Kettner, Kovačík. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 180. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.
Sestava: Hosnedl (Žajdlík) – Husa, Kunst, Jandejsek, Maier, Turský, Starosta – Hrníčko, Chrtek, Dlouhý – Špaček, Šír, Psota – Teplý, Bittner, Bělohorský – Průžek, Nezbeda, Wiencek.

přát.čt 10.08.17HC Stadion LitoměřiceHC Benátky nad Jizerou3:4 pr.
Branky a nahrávky: 24. Hanták (Dvořák), 56. Miškář (Zajan), 58. Hanták (Pilař) – 5. Chrtek (Dlouhý), 8. Veselý (Bělohorský), 36. Psota (Hrabík), 63. Hrabík (Psota, Kolmann). Rozhodčí: Vyštejn, Folk – Votrubec, Śevic. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. Diváci: 220. Střely na branku: 34:38.
Sestava: Stezka (Hosnedl) – Kolmann (A), Husa, Bednář, Havlín, Maier, Jandejsek – Dlouhý (C), Chrtek, Hrníčko – Psota, Hrabík, Teplý – Bělohorský, Veselý, Bittner – Nezbeda, Šír, Průžek

přát.út 15.08.17HC Benátky nad JizerouHC Slovan Ústí nad Labem6:2
Branky a nahrávky: 3. Bělohorský (Teplý), 14. Vlach (Psota), 25. Psota (Veselý), 33. Hrníčko (A. Dlouhý, Bednář), 43. Bělohorský (Bittner, Průžek), 58. Špaček (Psota) – 57. Dufek, 58. Melka (Roubík). Rozhodčí: Veselý – Jecelín, Kovačík. Vyloučení: 8:5, navíc Vágner (UNL) 5+do konce utkání, Maier (BEN) 5+do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 120. Průběh utkání: 0:0, 5:0, 5:1, 6:1, 6:2.
Sestava: Stezka (Kořenář) – Kolmann, Husa, Bednář, Havlín, Maier, Tržický – A. Dlouhý, Chrtek, Hrníčko – Psota, Veselý, Špaček – Hrabík, Vlach, Teplý – Bělohorský, Bittner, Průžek.

přát. 18.08.17EV LandshutHC Benátky nad Jizerou1:4
Branky a nahrávky: 37. Reiter (Hofbauer, Fischhaber) - 15. Špaček (Psota, Husa), 32. Bittner (Havlín, Bělohorský), 43. Dlouhý (Hrníčko), 50. Psota (Špaček, Tržický). Rozhodčí: Kainbergerová, Kellner - Oberhuber, Seewald. Vyloučení: 9:7, navíc Sedlar (LND) 10 minut OT, Krogh (LND) 10 minut OT, Reiter (LND) 5 minut a do konce zápasu - Havlín (BEN) 5 minut a do konce zápasu. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 18:36. Průběh utkání: .
Sestava: Kořenář – Kolmann, Husa, Bednář, Havlín, Maier, Tržický – Dlouhý, Chrtek, Hrníčko – Psota, Veselý, Špaček – Jeník, Hrabík, Teplý – Bělohorský, Bittner, Průžek.

přát.so 19.08.17HC Benátky nad JizerouEVZ Academy5:3
Branky a nahrávky: 5. Psota (Husa), 16. Havlín (Špaček, Veselý), 22. Maier (Špaček, Psota), 54. Chrtek (Kolmann), 60. Veselý - 26. Habertich (Haussener, Rondahl), 46. Rondahl (Habertich, Haussener), 60. Rondahl (Habertich). Rozhodčí: Kellner, Walluschnig - Sporer, Verworner. Vyloučení: 15:11, navíc Stezka (BEN) 10 minut OT, Wiencek (BEN) 10 minut OT, Dlouhý (BEN) 10 minut OT, Chrtek (BEN) 10 minut OT, Špaček (BEN) 5 minut a do konce zápasu - Maurer (EVZ) 10 minut OT, J. Lanz (EVZ) 5 minut a do konce zápasu. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 20. Střely na branku: 24:41.
Sestava: Stezka – Husa, Kolmann, Havlín, Bednář, Kunst, Maier, Turský – Dlouhý, Chrtek, Hrníčko – Psota, Veselý, Špaček – Nestrašil, Šír, Jeník – Wiencek, Bittner, Průžek.

přát.ne 20.08.17EC Red Bull Salzburg 2HC Benátky nad Jizerou2:6
Branky a nahrávky: 24. Winkler (Lahoda, Birnbaum), 53. Kainz (Pilloni, Winkler) – 3. Průžek (Dlouhý, Chrtek), 20. Veselý (Bednář, Havlín), 26. Jeník (Turský), 34. Bittner (Bednář), 40. Dlouhý (Průžek, Tržický), 55. Nestrašil (Šír). Rozhodčí: Kainbergerová, Kellner – Sporer, Wernvorner. Vyloučení: 3:6, navíc Turský (BEN) 10 minut OT, Bělohorský (BEN) 10 minut OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 32:30.
Sestava: Kořenář – Havlín, Kunst, Tržický, Bednář, Turský, Maier – Průžek, Chrtek, Dlouhý – Psota, Veselý, Špaček – Jeník, Bittner, Wiencek – Nestrašil, Šír, Bělohorský.

přát.út 22.08.17SK Trhači KadaňHC Benátky nad Jizerou2:3
Branky a nahrávky: 10. Szathmáry (Blaha, Krejčiřík), 27. Ringler (Polák) – 48. Bělohorský (Bittner, Král), 51. Jeník (Veselý, Maier), 52. Král (Bittner, Bělohorský). Rozhodčí: Kostourek - Armstark, Tichý. Vyloučení: 8:8, navíc Havlín (BEN) 10 min OT. Využití:1:1. V oslabení:0:0. Střely na branku: 35:38. Diváci: 320. Průběh utkání: 0:0, 2:0, 2:3.
Sestava: Stezka – Husa, Kunst, Havlín, Turský, Maier, Bednář – Wiencek, Chrtek, Dlouhý, Jeník, Veselý, Psota, Bittner, Král, Bělohorský, Juščák, Nezbeda, Burda.

přát.čt 24.08.17HC Benátky nad JizerouHC Stadion Litoměřice2:5
Branky a nahrávky: 20. Bittner (Psota, Havlín), 31. Jeník (Bittner, Psota) – 2. Jebavý (Stříbrný, Dvořák), 19. Šesták (Stříbrný, Šimeček), 37. Málek (Kantner), 54. Strejček (Smetana, Stříbrný), 59. Stříbrný (Pilař). Rozhodčí: Wagner – Horažďovský, Kettner. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:36. Diváci: 105. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5.
Sestava: Kořenář – Husa, Kunst, Havlín, Bednář, Tržický, Maier – Wiencek, Chrtek, Bělohorský – Jeník, Bittner, Psota – Juščák, Nezbeda, Burda – Šír, Chlum.

přát.út 29.08.17HC Slovan Ústí nad LabemHC Benátky nad Jizerou4:2
Branky a nahrávky: 13. Vrdlovec (Mrázek), 27. Vrdlovec (Hes, Merta), 33. Bernad (Mical), 50. Macek (Roubík) – 35. Hrníčko (Kunst, Dlouhý), 60. Wiencek. Rozhodčí: Knapík, Místecký – M. Biedermann, Janíček. Vyloučení: 8:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 422. Průběh utkání: 0:0, 3:0, 3:1, 4:1, 4:2.
Sestava: Stezka – Kunst, Husa, Havlín, Turský, Tržický, Maier – Hrníčko, Chrtek, A. Dlouhý – Jeník, R. Veselý, Psota – Průžek, Kuťák, Wiencek.

přát.čt 31.08.17HC Benátky nad JizerouSK Trhači Kadaň5:4
Branky a nahrávky: 4. Kunst (Chrtek), 7. Jeník (Husa), 33. Jeník, 54. Psota (Jeník, Husa), 60. Wiencek – 2. Tupý (Trefný), 6. Macháček (Kulich, Šišolák), 31. Lidák (Hlaváček), 45. Tůma (Wágner, Rindoš). Rozhodčí: Macháč – Kovačík, Záhora. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 35:34. Diváci: 102. Průběh utkání: 0:0, 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4.
Sestava: Kořenář – Husa, Maier, Havlín, Kunst, Tržický, Bednář, Starosta – Hrníčko, Chrtek, Dlouhý – Jeník, Veselý, Psota – Teplý, Kuťák, Wiencek – Průžek, Nezbeda, Burda.