Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
ON-LINE: 8. kolo - HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Litoměřice, středa 26. září od 17:30 hodin!
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Na jakém místě se budou Benátečtí nacházet po 1. čtvrtině soutěže?

Celkem hlasovalo 227 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

4.7.Hráči vyjedou na led ke konci Hokejisté HC Benátky nad Jizerou poprvé vyjedou na led ve středu 24. července. V rozhovoru pro rádio Jizera to uvedl trenér Luděk Škaloud a také sdělil podrobnosti: “ Se suchou přípravou, která začala 14. května a pokračovala plných 7 týdnů jsem spokojen. Hokejisté polykali celkem 28 tréninkových jednotek a jejich účast na trénincích byla takřka 95 procentní.“ Na závěr zkušený kouč dodal: „ V plánu máme asi 10 přípravných zápasů.“
10.7.Aleš Vladyka do USAAleš Vladyka, bývalý asistent trenéra A-mužstva a šéftrenér mládeže HC Benátky n/J, bude v příští sezóně působit u mládežnického týmu nejvyšší úrovně AAA Wilkes-Barre/Scranton Jr. Knights v Pennsylvánii ve Spojených státech, kde bude hlavním trenérem kategorie Bantam a současně také pracovat na pozici Hockey Program Coordinator celé organizace.
10.7.Výprodej na marken.cz!Na serveru marken.cz probíhá totální výprodej VHS "Učíme se lednímu hokeji 1, 2, 3". Pořiďte si tyto videokazety za nejnižší ceny na trhu..
24.7.Přípravné zápasyNeúspěšný finalista loňského ročníku druhé ligy HC Benátky si v přípravě zahraje s finalistou úspěšným, jímž je prvoligové HC Vrchlabí. A to v termínech 7.8. (venku) a 16.8. (doma). Tým od Jizery má v plánu dalších osm přípravných zápasů: 14.8. IHC Písek (V), 21.8. IHC Písek (D), 24.8. SC Kolín (D), 28.8. HC Děčín (V), 31.8. HC Jablonec (D), 4.9. Děčín (D), 7.9. HC Jablonec (V) a 11.9. SC Kolín (V). Všechna domácí utkání začínají v 18:00. Kompletní rozpis nové sezony naleznete zde.
 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist