Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
SHRNUTÍ: Sezóna 2017/2018 pohledem statistik
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 264
Matěj Psota
 
 572
Někdo jiný
 
 307

Celkem hlasovalo 1957 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.7.Petr Klaban odchází do MělníkaStálice benáteckých obranných řad Petr Klaban odchází do druholigového Mělníka. Petr se již zúčastnil prvního tréninku na mělnickém ledě.
29.7.Štefl v KometěTalentovaný mladý gólman Martin Štefl, který se v uplynulé sezóně krátce mihl v benáteckém dresu, nastoupil do přípravy v Kometě Brno. Štefl byl v minulé sezóně ze Vsetína na hostování ve Spartě Praha, odkud měl vyřízené střídavé starty do Benátek nad Jizerou.
17.7.Rybecký v KadaniMladý útočník Lukáš Rybecký, který v loňské sezóně několikrát oblékl i benátecký dres, se stěhuje z pražské Sparty do Kadaně. Informaci uvedly oficiální stránky klubu SK Kadaň.
13.7.Vladyka do LiberceBývalý šéftrenér benátecké mládeže a asistent u "A" týmu Mgr. Aleš Vladyka bude od nadcházející sezóny působit jako trenér v organizaci Bílých Tygrů. V rámci spolupráce Liberce a Jablonce na úrovni mládeže by měl v příští sezóně trénovat jablonecké juniory. Vladyka se vrátil do ČR po ročním působení v Americe.
10.7.Byl přidán rozpis zápasů na noDnes byl přidán rozpis mistrovských zápasů na premiérovou sezónu benáteckých hokejistů v 1. lize. Místní fanoušky možná nepotěší, že venkovní zápasy se hrají většinou ve všední dny.
 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist