Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
ON-LINE: Příprava - HC Slavia Praha - HC Benátky nad Jizerou, čtvrtek 16. srpna od 17:30 hodin!
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 372
Matěj Psota
 
 732
Někdo jiný
 
 433

Celkem hlasovalo 2618 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

16.9.Fanouškové pořádají zájezdFanklub HC Benátky nad Jizerou pořádá zájezd v sobotu 17.9.2011 do Ústí nad Labem. Odjezd je plánován na 15 hodin. Cena zájezdu 200 Kč. Přihlášky volejte, nebo napište sms na číslo 737 663 673 (Lukáš Tůma). Ten vám také sdělí ostatní podrobnosti.
13.9.Dalších třináct hráčů Hned celá třináctka dalších hráčů se může objevit v benáteckých barvách v rámci spolupráce s extraligovým týmem Bílí Tygři Liberec. Jsou to brankář Tomáš Vošvrda, obránci Jan Holub, Michal Pavlů, David Štich, Jiří Moravec a Marek Trončinský a útočníci Michal Bárta, Antonín Dušek, Daniel Špaček, Tomáš Urban, Lukáš Vantuch, Jan Víšek a Tomáš Klimenta. Informaci poskytly oficiální internetové stránky libereckého klubu.
9.9.Nová čísla dresůDo soupisky byla doplněna nová čísla, se kterými někteří hráči vstoupí do prvoligové sezóny 2011/12.
9.9.Další dva novicovéV soupisce přibyla jména dvou libereckých mladíků. Jsou jimi útočníci Michal Bulíř a Dalibor Bortňák.
9.9.Bodování v přípravěKanadské bodování v přípravných zápasech vyhrál ostřílený útočník Lukáš Král, který v 8 zápasech zaznamenal 8 kanadských bodů (4+4). Na druhé příčce skončil Josef Skořepa, který si v 8 utkáních připsal 5 bodů (2+3). Mezi beky zvítězil Petr Ulrych, jenž odehrál všech 11 zápasů, ve kterých vytěžil 4 body (1+3). U beků byl druhý Ondřej Vitásek, který odehrál taktéž všech 11 střetnutí a připsal si 3 body (1+2).
8.9.Do Litoměřic s KicouVůbec poprvé se v přípravných zápasech na prvoligovou sezónu představí v benáteckém dresu útočník Petr Kica. Ten se do této chvíle připravoval v extraligovém týmu Bílí Tygři Liberec.
7.9.Dalším novicem VlachDalší nový hráč, jenž přibyl na benáteckou soupisku je talentovaný devatenáctiletý útočník Jaroslav Vlach z extraligového klubu Bílí Tygři Liberec. Vlach v loňské sezóně působil v zámoří.
6.9.Zahájení sezonyNa Sportobchod.cz mají až do 12. září akci k otevření hokejové sezony - nejprodávanější hokejové zboží za ceny až o 50% nižší.
 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist