Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
ON-LINE: 17. kolo - LHK Jestřábi Prostějov - HC Benátky nad Jizerou, pondělí 22. října od 18:00 hodin!

Rozpis ledu

 

ANKETA

Na jakém místě se budou Benátečtí nacházet po 1. čtvrtině soutěže?

Celkem hlasovalo 669 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.9.Nový obráncePřed zápasem v Olomouci byl na soupisku dopsán obránce Adam Jandejsek z Liberce.
25.9.Do Ústí odjely tři posilyTěsně před dalším prvoligovým zápasem v Ústí nad Labem byly na benáteckou soupisku dopsány tři posily z extraligového Liberce. Starnovou tváří je vysoký útočník Tomáš Urban. Vůbec poprvé však benátecký dres přes hlavu přetáhnou brankář Marcel Melicherčík a obránce Lukáš Turek.
16.9.Liška v JablonciTaké útočník Tomáš Liška nalezl angažmá v druholigovém Jablonci nad Nisou, za který již nastoupil v prvním utkání ve třetí nejvyšší hokejové soutěži.
11.9.Dva obránci do JablonceTaké obránci Tomáš Čechura a Václav Lacek začnou nadcházející sezónu ve druhé lize. Budou působit v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou.
10.9.Chlapík do LitoměřicNadějný útočník Adam Chlapík bude v nadcházející sezóně působit v prvoligovém týmu HC Stadion Litoměřice.
10.9.Miškovský má angažmáTaké útočník Daniel Miškovský, který byl před nedávnem vyřazen z benáteckého kádru, má angažmá. Novým zaměstnavatelem bude druholigový tým HC Vlci Jablonec nad Nisou.
5.9.Kopic do PelhřimovaÚtočník Miroslav Kopic, který opustil benátecký tým v průběhu suché přípravy, se objevil na soupisce druholigového týmu HC Spartak Pelhřimov.
3.9.Novic v sestavěPoprvé v letošních přípravných zápasech přetáhne benátecký dres přes hlavu liberecký útočník Matěj Psota.
 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist