Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
SHRNUTÍ: Sezóna 2017/2018 pohledem statistik
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 298
Matěj Psota
 
 633
Někdo jiný
 
 348

Celkem hlasovalo 2188 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Na benátském ledě se představí vedoucí celek WSM ligy, pražská Slavia

Martina Nová, 16.10.2015

Hokejisty Benátek nad Jizerou čeká další výzva. Tentokrát na svém ledě přivítají nováčka letošního ročníku, bývalého účastníka hokejové extraligy, tým HC Slavia Praha. Slávisté mají pochopitelně za cíl navrátit se do nejvyšší soutěže a již od samého začátku to dokazují. Patří jim první příčka v tabulce, i když ze zadu na ně silně dotírá Motor. Benátčané prohráli tři utkání po sobě, přesně tolik porážek má svém kontě Slavie z uplynulých čtrnácti kol, avšak to třetí přišlo naposledy tuto středu proti Kladnu. Jak dopadne již druhé střetnutí těchto celků, můžete sledovat v sobotu 17. 10. od 17 hodin na stadionu v Benátkách nebo prostřednictvím online komentáře.


Tento článek patří k zápasu:  15.kolo, BEN - SLA 3:1 

Jedinými přemožiteli Slavie jsou Kladno a České Budějovice

Pražané ze čtrnácti odehraných zápasů prohráli pouze tři a navíc nebodovali pouze v jediném utkání. To bylo ve 4. kole, kdy je hostil českobudějovický Motor, na jihu Čech padli 1:4. Ty další porážky byly obě proti kladenským Rytířům, nejprve v úvodním kole na Kladně, kde hosté urvali alespoň bod za výsledek 2:3 po samostatných nájezdech, přestože jako první v zápase šli do vedení. Ve středu 14. října zavítali Kladeňané do hlavního města a tam zvítězili stejným skóre, avšak průběh byl odlišný v tom, že domácí museli dohánět dvoubrankové manko.

Benátčané absolvovali v letošním roce již dvě střetnutí s pražským týmem, nejprve v letní přípravě, to dokázal celek ze Středočeského kraje zvítězit v Praze, ale v zápase WSM ligy odjeli z ledu slávistů po výsledku 0:2 s prázdnou.

Pražané kromě prvního místa v tabulce, nejvyššímu počtu vstřelených branek a nejnižšímu číslu inkasovaných gólů vlastní i jiná prvenství. Nejproduktivnějším hráčem WSM ligy je momentálně útočník Josef Markovič (7+14), který je zároveň nejlepším nahrávačem, dále pak nejlepším střelcem je Miloslav Čermák, brankář Alexandr Hylák má nejnižší průměr inkasovaných branek na utkání (1,5), a Pražanům patří nejlepší čísla také v ubráněných oslabeních, naopak v produktivitě během přesilových her mají ještě, co vylepšovat.

Poslední vzájemné utkání - 12. 9. 2015, 2. kolo WSM ligy 2015/16

HC Slavia Praha – HC Benátky nad Jizerou 2:0

Branky a nahrávky: 21. Hruška (Vas, Pavlin), 36. Vas (Robinson, Markovič).

Sestava Slavie: Hylák – Hruška, Pavlin, Hraško, Punčochář, Kolařík, Knot, Růžička – Robinson, Vas, Markovič – Micka, Jurík, Jiránek – J. Doležal, Kašpařík, M. Čermák – T. Doležal, Tomek, Andres.

Sestava Benátek n. J.: Lukáš – R. Čermák, Říha, Havlín, Jandejsek, Kajínek, Pabiška, Sobotka, Čakajík – Víšek, Jonák, Dlouhý – Špaček, Plodek, Ordoš – Matějček, Volek, Černoch – Miškovský, Volf, Hrníčko.

Poslední utkání obou týmů – 14. 10. 2015, 14. kolo WSM ligy 2015/16

LHK Jestřábi Prostějov – HC Benátky nad Jizerou 3:2

Branky a nahrávky: 15. Dragoun (Šenkeřík, Drtina), 44. Novák (Čuřík, Moskal), 49. Drtina (Husák, Dragoun) – 23. Čakajík (Paločko, Huňa), 33. Huňa (Král, Havlín).

Sestava Benátek n. J.: Schwarz (Sejpal) – Čermák, Říha, Havlík, Čakajík, Kalina, Pabiška, Sobotka, Jandejsek – Špaček, Plodek, Jonák, Matějček, Volf, Ordoš, Havlas, Král, Huňa, Miškovský, Paločko.

HC Slavia Praha – HC Rytíři Kladno 2:3sn

Branky a nahrávky: 32. D. Hruška (Bahenský, Micka), 38. Robinson (Markovič) – 12. Skuhravý (Nash, Bílek), 30. Repe (Kindl, D. Růžička), rozh. náj. Rudovský.

Sestava Slavie: Hylák – M. Hruška, Pavlin, Kolařík, Knot, Hraško, Punčochář, Adam, A. Růžička – Robinson, Šafránek, Markovič – T. Doležal, Kašpařík, Čermák – Micka, Bahenský, D. Hruška – J. Doležal, Andres, Jiránek.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,97 (hlasovalo 400 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist