Celkem hlasovalo 2188 fanoušků.

FACEBOOK

Mostecké čtyři góly v první třetině rozhodly o benátecké prohře

Tomáš Nejedlo, 28.10.2015
První třetina utkání 18. kola WSM ligy v Mostě rozhodla de facto o tom, že benátečtí hokejisté si zpod Hněvína neodvezou ani bod. Tuto část hry by hosté nejradši vymazali ze svých pamětí, neboť inkasovali celkem čtyřikrát. Do druhé třetiny Marka Schwarze nahradil v brankovišti mladý Lukáš Hosnedl, a byť už inkasoval pouze jednou, domácí si výhru vzít nenechali. Benátky se snažily o zvrat, i díky dvěma přesilovkám snížili postupně po gólech Lakatoše, Kůrky a Špačka až na rozdíl dvou gólů, jenže při power play mostecký Písařík stanovil konečný stav 6:3. Nezbývá tak, než po třech porážkách zabrat v domácím prostředí, když v poslední říjnový den - v sobotu přijede Dukla Jihlava.

Tento článek patří k zápasu:  18.kolo, MST - BEN 6:3