Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
SHRNUTÍ: Sezóna 2017/2018 pohledem statistik
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 262
Matěj Psota
 
 570
Někdo jiný
 
 302

Celkem hlasovalo 1941 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Benátečtí přivítají na svém ledě celek Havířova, kdo zvítězí v dohrávce 39. kola?

Věra Novotná, 11.01.2017

Benátečtí se nyní chystají k úvodnímu buly v zápase s Kladnem, jejich zítřejší soupeř AZ Havířov dnes zabojuje na ledě Litoměřic. Dohrávka 39. kola mezi Benátkami a Havířovem je naplánována na zítřek 12. ledna. Hokejisté Havířova momentálně obsazují 12. příčku, která by je v konečném zúčtování poslala do bojů o záchranu. Nic ale v případě AZetu ještě není ztraceno, na klidnější vody (10. místo) ztrácí sedm bodů. Úvodní buly bude na Zimním stadionu v Benátkách vhozeno v 17:30. Tradičně bude k dispozici i online reportáž.


Tento článek patří k zápasu:  39.kolo, BEN - HAV 2:1 

Dvanáct zápasů, šestnáct bodů

Konec měsíce listopadu odstartoval Havířov výhrou 2:1 v prodloužení nad Litoměřicemi a statečně bojoval i proti Kladnu, jemuž podlehl 1:2. Poté přišel povedený zápas na ledě pražské Slavie, odkud odjížděli Havířovští s výhrou 4:0. Dalších šest kol Havířov body ztrácel. Prohrál celkem ve čtyřech případech. Doma s Jihlavou (0:1) a Frýdkem-Místkem (3:6), ale také v Kadani (2:5) a v Ústí nad Labem (2:5). Konec roku se však AZetu vydařil. Ve třech zápasech přidal do tabulky šest bodů za výhru s Přerovem (4:1) a Prostějovem (3:1). V prozatím posledním zápase vzdoroval Havířov Českým Budějovicím, které nakonec zvítězily 2:1.

Poslední zápas AZ Havířov

AZ Havířov vs. ČEZ Motor České Budějovice 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 46. Kanko (Krisl, D. Seman) – 24. Heřman (Pavlin, Šulek), 37. Heřman (Vráblík, Šulek).

Sestava Havířova: M. Laco – Petran, L. Doudera, Chroboček, Krisl, D. Seman, Holomek – Štumpf, Hlinka, Maruna – Dvořáček, Kanko, Kalus – Kotala, Haas, Gřeš – Bednář, Pořízek.

*Stav obou soupeřů před odehraným 40. kolem

Dva vzájemné duely přinesly vítězství Benáteckých

Duelem s Havířovem Benátečtí uzavírali jednotlivé části aktuálního ročníku WSM ligy. Poprvé je svedlo dohromady 13. kolo, v němž hokejisté Benátek na ledě soupeře zvítězili 4:1. Rovněž druhé vzájemné utkání se odehrálo v Havířově, a bylo to již větší drama. Benátečtí brali dva body za výhru 3:2. O rozhodující trefu se postaral Lukáš Volf.

Poslední vzájemný zápas – 19. listopad

AZ Havířov vs. HC Benátky nad Jizerou 2:3pp (0:0, 1:1, 1:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 24. Gřeš (Štumpf, Krisl), 56. Gřeš (Krisl, Dvořáček) – 36. Pyrochta (Bittner), 47. Ďurač (Kočí, Bittner), 63. Volf.

Sestava Havířova: M. Laco – Petran, L. Doudera, Krisl (C), Lenďák, Škůrek, Korím, Dudek – Kalus, Haas, Dvořáček – Gřeš, Hubáček, Štumpf – Sztefek, Hlinka, Kanko – Pořízek, Bednář, Kotala.

Sestava Benátek: Bláha – Mikliš, Kočí, Zeleňák, Kolmann, Havlín, Pyrochta, Tržický – A. Dlouhý, Havel, Hrníčko – Víšek, J. Mikyska, Ďurač – Volf, Prokeš, Bittner – Da. Svoboda.

Mezi všemi patří Havířovským začátek třetí desítky

Pokud nahlédnete do statistik kanadského bodování, najdeme zástupce Havířova na začátku třetí desítky. Mezi útočníky je nejlepším Petr Kanko, který se s pětadvaceti body (12+13), jejichž část si přinesl z Frýdku-Místku, nachází na jednadvacáté příčce. Mezi všemi střelci si drží Kanko patnácté místo. Pokud spočítáme kanadské body pouze v rámci klubu, vyhoupne se nám na první příčku Daniel Štumpf s devatenácti body (9+10).

Nejlepším havířovským obráncem v lize je Marcel Petran, jenž se díky dvanácti bodům za stejný počet asistencí řadí na dvacáté místo.

V čem je však celek Havířova na prvních příčkách, to je počet vyslaných střel na branku soupeře. Hokejisté AZetu pošlou v průměru necelých 36 střel. Jejich úspěšnost však už není tak oslnivá, s pouhými 6,3% jsou v tomto ohledu nejhorším týmem ligy.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,99 (hlasovalo 262 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist