Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
SHRNUTÍ: Sezóna 2017/2018 pohledem statistik
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 238
Matěj Psota
 
 533
Někdo jiný
 
 281

Celkem hlasovalo 1805 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

K Jizeře míří k odvětě Kališníci z Litoměřic. Uspějí?

Věra Novotná, 23.08.2017

Na programu přípravných zápasů před nadcházejícím ročníkem WSM ligy je i čtvrtek 24. srpna! Zítra k nám do Benátek zavítají Litoměřice, s nimiž jsme již jeden zápas sehráli. Právě výhrou 4:3pp odstartovali Benátečtí sérii šesti výherních zápasů, kterou budou chtít samozřejmě prodloužit. Kališníci však touží po odvetě. Na zimním stadionu v Benátkách nad Jizerou se sejdeme v 18:00, kdy bude utkání zahájeno. Jako vždy ale můžete sledovat tento zápas v psané podobě.


Tento článek patří k zápasu:  0.kolo, BEN - LTM 2:5 

Příprava prozatím Kališníkům nevychází

O některých změnách v sestavě, vzájemných zápasech a minulé sezoně týmu Litoměřic jsme vás informovali v článku před prvním vzájemným soubojem. Pokud chcete, můžete se na něj zpětně podívat zde.

Litoměřice započaly svou přípravu soubojem v Ústí nad Labem, jemuž podlehly fotbalovým výsledkem 0:1. Následovala dvě utkání na domácím ledě, z nichž ale pouze jedno bylo úspěšné. Nejprve přijely do Kalich arény Benátky. Zápas to byl velmi vyrovnaný, rozhodovalo se až v nastaveném čase. Byli to však hosté, kteří odváželi dva body za výhru 4:3 v prodloužení.

Chuť si po dvou prohrách spravili Kališníci na Trhačích z Kadaně, které porazili na vlastním ledě 3:0. Tato výhra však zůstává jediným vítězstvím v rámci přípravy a vzhledem ke zbývajícím třem zápasům už Kališníci mohou zápasovou bilanci pouze vyrovnat.

Na programu měly Litoměřice rovněž měření sil s klubem, jenž sestoupil z nejvyšší české soutěže. Karlovy Vary před domácím publikem nezaváhaly a poslaly Litoměřice domů s porážkou 2:4. Prozatím poslední zápas sehráli Kališníci doma, kde se jim postavil k odvetnému duelu celek Ústí nad Labem. Znovu to byl velmi vyrovnaný souboj, avšak i tentokrát si po závěrečném hvizdu odvezli body Ústečtí, nyní za vítězství 4:3.

Přehled odehraných zápasů Kališníků v přípravě

Ústí nad Labem vs. HC Stadion Litoměřice 1:0

HC Stadion Litoměřice vs. HC Benátky nad Jizerou 3:4pp

HC Stadion Litoměřice vs. SK Trhači Kadaň 3:0

HC Energie Karlovy Vary vs. HC Stadion Litoměřice 4:2

HC Stadion Litoměřice vs. HC Slovan Ústí nad Labem 3:4

Poslední vzájemný zápas

HC Stadion Litoměřice vs. HC Benátky nad Jizerou 3:4pp

Branky a nahrávky: 24. Hanták (Dvořák), 56. Miškář (Zajan), 58. Hanták (Pilař) – 5. Chrtek (Dlouhý), 8. Veselý (Bělohorský), 36. Psota (Hrabík), 63. Hrabík (Psota, Kolmann).

Sestava Litoměřic: Klouček – Jebavý (C), Jandus, Šesták, Smetana, Havránek, Strejček, Málek – Pilař (A), Hanták (A), Dvořák – Zajan, Miškář, Řehoř – Kulda, Komárek, Pšenička – Jirásek, Kmošek, Sýkora – Havelka.

Sestava Benátek: Stezka– Kolmann (A), Husa, Bednář, Havlín, Maier, Jandejsek – Dlouhý (C), Chrtek, Hrníčko – Psota, Hrabík, Teplý – Bělohorský, Veselý, Bittner – Nezbeda, Šír, Průžek.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,82 (hlasovalo 170 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist