Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
SHRNUTÍ: Sezóna 2017/2018 pohledem statistik
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 304
Matěj Psota
 
 644
Někdo jiný
 
 354

Celkem hlasovalo 2223 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Na Benátecké čeká Prostějov, utnou Benátky sérii porážek?

Věra Novotná, 29.10.2017

Na hráče Benátek nad Jizerou čeká třetí venkovní zápas. Na ledě Českých Budějovic a Karlových Varů úspěšní nebyli. Jak to dopadne v aréně celku LHK Jestřábi Prostějov, který má poslední dobou výsledky jako na houpačce, na to si ještě budeme muset čtyřiadvacet hodin počkat. Stejně jako Benátečtí, i Prostějov svůj poslední zápas prohrál, na jihu Čech padl s Motorem 2:3 v prodloužení. Duel 19. kola sledujte 30. října od 18:00 prostřednictvím serveru onlajny.com.


Tento článek patří k zápasu:  19.kolo, PRO - BEN 7:2 

Jestřábi se prozatím drží na dohled play-off

Po duelu na benáteckém ledě, kdy odjeli Jestřábi s prohrou 2:4, přišla série zápasů, která přinesla čtyři výhry a jedinou porážku. Vše začalo domácím zápasem s Kadaní, kterou Prostějov přehrál 5:1, následně ale odjel z ledu Frýdku-Místku bez bodu (1:4). Další tři kola ale body sbíral. Vsetín porazil těsně 5:4 a ze Třebíče odjel s výhrou 3:1 v zádech. Dva body přišly i po výhře nad silným celkem z Ústí nad Labem, kde Prostějovští rozhodli v prodloužení (3:2pp). Na Karlovy Vary byla ale křídla prostějovských Jestřábů krátká, po šedesáti minutách odcházeli s porážkou 3:6. Pak se již výhra s prohrou střídala v pravidelném rytmu. Kladno dokázali Prostějovští obrat o dva body (3:2pp), následně ale nestačili na Přerov (1:2). S Litoměřicemi opět vydřeli výhru v prodloužení (3:2pp), avšak záhy doma padli se Slavií fotbalovým výsledkem 0:1. Dařilo se také v Havířově, kde Prostějov zvítězil 5:2. V prozatím posledním utkání ale nestačil na České Budějovice. Sečteno, podtrženo - Prostějov najdeme na 9. příčce. Benátky jsou o tři místa níže s odstupem pěti bodů.

Poslední utkání celku LHK Jestřábi Prostějov

ČEZ Motor České Budějovice vs. LHK Jestřábi Prostějov 2:3pp (0:0, 1:2, 1:0 -0:1)

Branky a nahrávky: 26. Venkrbec (L. Luňák, Dvořáček), 54. Rudovský (Nouza, Divíšek) – 23. Čermák (Kutlák, Nedorost), 26. Čermák (Rob, Nedorost), 63. Rob (Nedorost).

Sestava Prostějova: Neužil – Havlík, D. Kolář, Mikliš, Žovinec, A. Holík, Horyna – Švec, Hozák, Fiala – Rudovský, Divíšek, Nouza – Dvořáček, Venkrbec, L. Luňák – Švarc, Voženílek, Zabloudil.

Nejlepším v prostějovském dresu je stále Rudovský

Již před prvním vzájemným zápasem jsme upozorňovali na Jana Rudovského, který je spolu s Tomášem Nouzou nejlepším střelcem v dresu Jestřábů. Oba se trefili již šestkrát. Rudovský celkově vévodí prostějovské produktivitě se 16 body (6+10) a dělí se také o pozici nahrávače číslo jedna. Deset asistencí má v Prostějově také Marek Drtina. Rudovský ani nepotřebuje příliš času na ledě, aby ukázal své kvality. V průměru na zápas stráví na hrací ploše 16:06 minut. Co se hitů týče, je nejaktivnějším Daniel Kolář, který jich má ve statistice zapsáno již 35 a je na druhém místě v této statistice v rámci celé ligy.

Tváří v tvář

Poslední vzájemné utkání – 25. září

HC Benátky nad Jizerou vs. LHK Jestřábi Prostějov 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 34. Z. Král (Hrabík, Wiencek), 39. Psota, 45. Jeník (Z. Král, Hrabík), 57. Chrtek (Havlín, Z. Král) – 22. Žovinec (L. Luňák), 53. Žovinec (Dvořáček).

Sestava Benátek: Stezka – Jandejsek, Husa, Kunst, Havlín, Jan Bednář, Maier – Hrníčko, Chrtek, A. Dlouhý – Psota, Bittner, Jeník – Hrabík, Z. Král, Wiencek – Průžek, R. Veselý, Bělohorský.

Sestava Prostějova: Neužil – D. Kolář, Žovinec, M. Drtina, Pospíchal, Mikliš, Horyna – Rudovský, Divíšek, Dvořáček – Nouza, Venkrbec, L. Luňák – Švarc, Voženílek, Zabloudil – Švec, Hozák, Fiala.

Poslední zápas Benátek nad Jizerou

HC Energie Karlovy Vary vs. HC Benátky nad Jizerou 8:2 (3:0, 3:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 11. Stloukal (Tuominen, Davídek), 14. T. Rachůnek (Flek), 20. T. Rachůnek (Sičák, Gríger), 23. Podlipnik (Skuhravý, Sičák), 28. T. Rachůnek (M. Rohan), 40. Balán (T. Rachůnek, Flek), 53. Balán (T. Rachůnek), 54. J. Tomeček (Kohout) – 39. Plutnar (Chrtek), 43. Hrníčko (Pyrochta, Z. Král).

Sestava Benátek: Stezka (21. Kořenář) – Kunst, Husa, Jan Bednář, Plutnar, Maier (A), Pyrochta – A. Dlouhý (A), Z. Král, Hrníčko – Jeník, Bittner, Psota – D. Špaček (C), Chrtek, Hrabík – Bělohorský, R. Veselý, Wiencek.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,92 (hlasovalo 169 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist