Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
ON-LINE: Příprava - HC Benátky nad Jizerou - HK Irtyš Pavlodar, pondělí 13. srpna od 18 hodin!
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 369
Matěj Psota
 
 725
Někdo jiný
 
 430

Celkem hlasovalo 2600 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Benátečtí začínají přípravu, jako první vyzvou Salcburk

Věra Novotná, 08.08.2018

Sezona 2018/2019 se blíží a hokejový stadion v Benátkách nad Jizerou může být ve čtvrtek 9. srpna může stát velmi vítanou zastávkou. Meteorologové předpovídají vedra, není tedy lepšího místa ke zchlazení. Pojďme společně odstartovat přípravu na sezonu 2018/2019! Úvodní buly mezi Benátkami a EC Red Bull Salzburg II bude vhozeno v 18:00. Vše podstatné můžete sledovat prostřednictvím online textové reportáže.


Solnohrad, jak se v Česku občas Salzburgu říká, je hlavním městem rakouské statutární země Salcbursko a rovněž dějištěm tohoto turnaje. Leží kousek od německých hranic a jeho historické jádro je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Právě domácí tým Salzburgu jako první v nové sezoně prověří Benátecké jako první soupeř.

Na led vyjede znovu velmi mladý tým, který ale v minulé sezoně několikrát vystrčil růžky. V prvním přípravném zápase budou Středočeši hostit účastníky čtvrtfinále Alpské hokejové ligy ze Salcburku. Rakouský juniorský tým zakončil uplynulou sezonu na sedmém místě, oproti sezoně předminulé se tak podíval do vyřazovacích bojů. Salcburští fanoušci si však svého celku v play-off moc neužili. Stopku jim vystavil italský celek Ritten/Renon.

Salcburku není české hokejové prostředí neznámé, vždyť salcburská akademie loni nastupovala v české Extralize staršího dorostu, ba co víc, základní část hokejisté týmu Red Bull Salzburg suverénně ovládli. Ani Benátečtí ale nemohou říci, že je čeká neznámý soupeř. Prostředí salcburské akademie je benáteckým hokejistům známé, neboť v rámci přípravy v minulé sezoně odehráli právě v Rakousku přípravný turnaj, který suverénně ovládli.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 1,17 (hlasovalo 6 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist