18. 2. 2020 | Tomáš Nejedlo

Druhým ze čtveřice domácích soupeřů bude Třebíč

Po úterním úspěšném a vítězném duelu s Frýdkem-Místkem benátečtí hokejisté hned následující den - ve středu 19. února sehrají další duel Chance ligy, v němž tentokrát hostí celek z Třebíče, kterému aktuálně patří druhá postupová pozice do předkola play-off. V minulém utkání Horáci doma deklasovali Kadaň výsledkem 11:1, a tak do středních Čech přijedou jistě velmi dobře naladěni. Věřme však, že Benátky naváží na úspěšnou třetí třetinu z úterního duelu a na šňůru čtyř domácích zápasů v řadě přidají další vítězství. Hrát se bude opět od 17:30 hodin a průběh zápasu přiblíží textový on-line přenos!

Oba týmy v minulém utkání Chance ligy

HC Benátky nad Jizerou - HC Frýdek-Místek 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 47. Chrtek (Rychlovský, Pabiška), 49. A. Dlouhý (Pabiška, Rychlovský), 56. Šír (A. Dlouhý) – 26. Kofroň (Kafka). Rozhodčí: Skopal, Wagner - Bosák, Maštalíř. Vyloučení: 8:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 201. Střely na branku: 20:28. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

Sestava HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hrstka) – Hampl, Kunst, Buchtela, Charvát, Žůrek, Aubrecht – Pabiška, Šír, Rychlovský – Drábek, Chrtek, D. Špaček – A. Dlouhý, Šafařovský, Wiencek – Žemba, Šeliga. Trenéři: Jiruš, Nečas a Stejskal.

SK Horácká Slavia Třebíč - SK Trhači Kadaň 11:1 (2:0, 4:1, 5:0)

Branky a nahrávky: 2. Bittner (Laš, Nedbal), 16. Vodný (Szathmáry), 23. Nedvídek (Šťovíček), 32. Bittner (Nedbal, Psota), 34. Psota (Furch, Bittner), 39. Laš (Psota, Nedbal), 42. Šťovíček (Vodný, Nedvídek), 43. Malec (Kowalczyk, Václavek), 49. Michálek (Král), 50. Vodný (TS), 58. Král (Ferda, Kowalczyk) - 25. Rindoš (Čech, D. Zeman). Rozhodčí: Jechoutek, Pilný - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 5:5, navíc Malec (TRE) 5 minut + OT do konce utkání, Foltýn (KAD) 5 minut + OT do konce utkání. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1044. Střely na branku: 65:18. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 11:1.

Sestava SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Szathmáry, Furch, Padrnos, Nedbal, Kowalczyk, Hort, Jenáček – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Laš, Bittner, Psota – Malec, Václavek, Ferda – Michálek, Tadeáš Král, Podlaha. Trenéři: Novák a Barvíř.