5. 2. 2021 | Tomáš Nejedlo

Benátečtí si brousí zuby na další výhru, přijede poslední Šumperk

Dva po sobě jdoucí domácí duely zvládli benátečtí hokejisté za tři body, nyní je čeká k dovršení této minisérie utkání třetí a i v něm svěřenci koučů Jiruše, Nečase a Stejskala touží po tříbodové výhře. Z pozice tabulkových favoritů jim k tomu bude povinnost velet, a pokud domácí naváží na předešlé výkony, je to reálná varianta. Přijede totiž nováček letošního ročníku, aktuálně poslední tým tabulky Chance ligy - DRACI PARS ŠUMPERK. Soupeře z podhůří Jeseníků navíc tíži série sedmi porážek v řadě, která je přikovala k samému dnu tabulky. Naopak Benátky vědí, co je ve hře! Tři body by je opět malinko posunuly k cíli, a to jsou vyřazovací body. Utkání je na programu v sobotu 6. února se začátkem v 15:00 hodin a jeho průběh přiblíží tradiční textový on-line přenos!

Související články

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
Tabuka 2021/2022 bude zveřejněna po prvním odehraném kole...
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!


05.03.2021

Zápas proti Litoměřicím

Předposlední zápas základní části druhé nejvyšší soutěže proti týmu HC Stadion Litoměřice bude sehrán na litoměřickém ledě.


25.02.2021

Drábek na Slovensko

Devatenáctiletý útočník Michael Drábek zamířil do druhé slovenské hokejové ligy. Oblékat bude barvy týmu HK Levice. Drábek v letošní sezóně odehrál za Benátky nad Jizerou 5 zápasů, v nichž nebodoval.