5. 2. 2021 | Tomáš Nejedlo

Benátečtí si brousí zuby na další výhru, přijede poslední Šumperk

Dva po sobě jdoucí domácí duely zvládli benátečtí hokejisté za tři body, nyní je čeká k dovršení této minisérie utkání třetí a i v něm svěřenci koučů Jiruše, Nečase a Stejskala touží po tříbodové výhře. Z pozice tabulkových favoritů jim k tomu bude povinnost velet, a pokud domácí naváží na předešlé výkony, je to reálná varianta. Přijede totiž nováček letošního ročníku, aktuálně poslední tým tabulky Chance ligy - DRACI PARS ŠUMPERK. Soupeře z podhůří Jeseníků navíc tíži série sedmi porážek v řadě, která je přikovala k samému dnu tabulky. Naopak Benátky vědí, co je ve hře! Tři body by je opět malinko posunuly k cíli, a to jsou vyřazovací body. Utkání je na programu v sobotu 6. února se začátkem v 15:00 hodin a jeho průběh přiblíží tradiční textový on-line přenos!

Související články

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
15.09.2022

Permanentky v prodeji

Klub HC Benátky informuje, že jsou k prodeji permanentky na utkání 2. hokejové ligy v sezóně 2022/23, a to na pokladně při zápasech "A" mužstva nebo na sekretariátu klubu po dohodě na e-mailu: hokej@benatky.cz nebo tel. čísle 326 316 500 - p. Nejedlo. Cena celosezónní vstupenky činí 750,- Kč.


29.03.2022

Valná hromada

Valná hromada hokejového klubu HC Benátky nad Jizerou se koná 7.4.2022 od 18 hodin na ZS v Benátkách nad Jizerou.


22.09.2021

Dopravní omezení

Vzhledem k dopravnímu omezení v ulici Mělnická, která je příjezdovou cestou k zimnímu stadionu, doporučujeme divákům dnešního utkání "A" týmu s Třebíčí, aby přijeli s časovým předstihem a vyhnuli se případným kolonám.