2. 3. 2021 | Tomáš Nejedlo

Benátečtí mladíci cestují do dalekého Havířova

Pořádnou štreku urazí autobus s benáteckými hokejisty, který bude cestovat k dalšímu utkání závěru základní části Chance ligy. Celek Benátek, už bez řady svých opor, jež jsou k dispozici extraligovému partneru z Liberce, se ve středu 3. března od 17:00 představí na ledě Havířova. Slezané by si svou letošní sezónu představovali určitě jinak, neboť patří do spodních pater prvoligové tabulky, ačkoliv účast ve vyřazovacích bojích není pro AZet, stejně jako pro Benátky, ztracena. Oba celky totiž zaostávají za aktuálně dvanáctým Ústím o čtyři body a středeční vzájemný duel tak napoví. Průběh utkání můžete sledovat v rámci tradičního textového on-line přenosu!

Související články

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
Tabuka 2021/2022 bude zveřejněna po prvním odehraném kole...
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!


05.03.2021

Zápas proti Litoměřicím

Předposlední zápas základní části druhé nejvyšší soutěže proti týmu HC Stadion Litoměřice bude sehrán na litoměřickém ledě.


25.02.2021

Drábek na Slovensko

Devatenáctiletý útočník Michael Drábek zamířil do druhé slovenské hokejové ligy. Oblékat bude barvy týmu HK Levice. Drábek v letošní sezóně odehrál za Benátky nad Jizerou 5 zápasů, v nichž nebodoval.