25. 2. 2022 | Tomáš Nejedlo

Sobotní domácí duel se Vsetínem i s mládežnickou prezentací

O tom, že benátečtí hokejisté po čtrnácti sezónách v řadě opustí prvoligovou společnost, je už jasno. Do konce základní části letošního ročníku Chance ligy však zbývají sehrát ještě tři duely, tím předposledním domácím bude ten v sobotu 26. února souboj s celkem VHK ROBE Vsetín, který drží druhou příčku před dotírajícím duem z Vysočiny - Třebíčí a Jihlavou. Benátečtí se chtějí s druhou nejvyšší soutěží důstojně rozloučit, součástí souboje se zvučným soupeřem bude i prezentace mládežníků HC Benátky, o jejímž bližším programu se dozvíte kliknutím na odkaz níže. Utkání má naplánovaný začátek na 17:00 hodin a jeho součástí bude i doprovodný program. Průběh zápasu pak tradičně nabídne i textový on-line přenos!

Působili u soupeře

Benátky nad Jizerou:

nikdo

Vsetín:

Jiří Říha – S benáteckým dresem má zkušenosti devětadvacetiletý obránce Jiří Říha. V Benátkách nad Jizerou odehrál během 5 sezón dohromady 192 prvoligových klání, v nichž získal 47 kanadských bodů (8+39).

Vít Jonák – Plzeňský odchovanec nastupoval za Benátky nad Jizerou během své kariéry v extraligovém Liberci. I Jonák zasáhl v Benátkách do 5 sezón. Sehrál tu 202 prvoligových klání a získal 101 kanadských bodů (44+57).

Roman Půček – Bývalý mládežnický reprezentant hrál za Benátky nad Jizerou v prvoligové sezóně 2019/20. Vinou zranění tu odehrál pouhých 7 zápasů a získal 3 kanadské body (1+2).


TOMBOLA A PREZENTACE MLÁDEŽE

Tombola a prezentace mládeže v sobotu 26.2.2022 v rámci utkání HC Benátky - VHK ROBE Vsetín

Související články

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
Tabuka 2022/2023 bude zveřejněna po prvním odehraném kole...
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
29.03.2022

Valná hromada

Valná hromada hokejového klubu HC Benátky nad Jizerou se koná 7.4.2022 od 18 hodin na ZS v Benátkách nad Jizerou.


22.09.2021

Dopravní omezení

Vzhledem k dopravnímu omezení v ulici Mělnická, která je příjezdovou cestou k zimnímu stadionu, doporučujeme divákům dnešního utkání "A" týmu s Třebíčí, aby přijeli s časovým předstihem a vyhnuli se případným kolonám.


11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!