4. 8. 2022 | Tomáš Nejedlo

První přípravné utkání je tu! Benátky se představí v Letňanech

Po týdenním společném tréninku se nově sestavený tým HC Benátky nad Jizerou představí v úvodním přípravném zápase před startem druholigové sezóny. Svěřenci trenérů Nečase a Škalouda budou hosty u týmu HC Letci Letňany, s nímž se potkají i v mistrovských zápasech. Celek z pražské čtvrti prokázal svou kvalitu v loňském ročníku, když vyhrál druholigovou skupinu Sever a ve finále play-off podledl v sedmizápasové bitvě Dvoru Králové. Utkání startuje na ledě letňanské Ice Areny v pátek 5. srpna se začátkem v 17:30 hodin a průběh utkání přiblíží textový on-line přenos!

Příprava: HC Letci Letňany - HC Benátky nad Jizerou

Ačkoliv tomu aktuální venkovní teploty vůbec nenasvědčují, v letňanské Ice Areně se v pátek bude hrát druholigová příprava. Domácí Letci změří síly s nově utvořeným týmem Benátek nad Jizerou a pro oba celky to bude první zápasová příprava před novou sezónou.

Na utkání se těší zejména novic v benáteckých řadách, stejnojmenný syn bývalého extraligového útočníka a nynějšího televizního komenátora, Milan Antoš mladší. "Samozřejmě se moc těším, rok jsem nehrál a kvůli tomu jsem trénoval, abych se zase mohl zapojit do hokeje," říká benátecký obránce a dodává: "Zápas je pro mě o to speciální, protože jsem v Letňanech hokejově vyrostl, takže všechny ty kluky tam vesměs znám, protože jsem s nimi nebo proti nim hrál."


Může jít o obrázek ‎text, kde se píše ‎سىا GAMEDAY ក់ ENATKY NAD فال AMEDAY มูน प LETC MED HC HC EA x Αйm NAD VAR 에지 4 SVAZ VAZLEDNIHO LEDNIHO ซีร HЮ 5.8.2022 8. 2022 5.8. 5. 17:30 ICE ARÉNA LETŠANY |PRÍPRAVA‎‎

Související články

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
Tabuka 2022/2023 bude zveřejněna po prvním odehraném kole...
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
29.03.2022

Valná hromada

Valná hromada hokejového klubu HC Benátky nad Jizerou se koná 7.4.2022 od 18 hodin na ZS v Benátkách nad Jizerou.


22.09.2021

Dopravní omezení

Vzhledem k dopravnímu omezení v ulici Mělnická, která je příjezdovou cestou k zimnímu stadionu, doporučujeme divákům dnešního utkání "A" týmu s Třebíčí, aby přijeli s časovým předstihem a vyhnuli se případným kolonám.


11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!