Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
prosím nevyplňovat
RSS RSS
Další diskuse: 
Msch: Nechci tady nikomu ubližovat, jen říkám svůj názor a není to nic proti tomu klukovi, je to spíše na adresu vedení a trenérů. Kolem hokeje se točím hodně dlouho a myslím, že mám objektivní pohled. To že se to někomu může zdát tvrdé, sorry ale tak to je. Vždy to bylo tak, a je to i v zahraničních klubech, kde ta práce s mládeží je na trochu jiné úrovni, že pokud jde někdo z juniorů hrát, tak jde do třetí lajny, tady jde kluk hned do první. Máš pravdu, že tohle je věc trenérů a oni si to musí vyhodnotit. Jen jsem právě na to chtěl poukázat. Jinak už to asi nemá cenu řešit.
Msch | Benátky nad Jizerou
19.01.2017, 09:35
Ježiši lidi, a co jste dokázali vy, že tady kritizujete? Myslíte si, že je to lehké a všichni jsou bez chyb? Vzpamatujte se a zamyslete se hlavně sami nad sebou, že je to sport a lidi nejsou roboti.I hráči v NHL prostě dělají chyby. btw pokud si myslíte, že jste na tom lépe než trenér a dokážete soudit, tak vám gratuluji, ale podle toho co tady píšete nevíte absolutně nic a jen máte nudný život. Tomu klukovi je 18 a myslím, že kdyby na to neměl je x hráču dalších, jenže on na to asi má, takže to tak nebude o něm, ale o vás, a uvědomte si, že i mu to dokáže ublížit. Nic neukázal ? A co jsi ukázal ty kromě toho že tady píšeš ? Asi nic co? A navíc je obránce, když nedá utočník gol taky je to chyba bohužel když udělá chybu obrana tak gol dostanou, ale prostě chyba jako chyba. Zamyslete se nad sebou lidi, prosím. Od určováni kdo kde bude hrát jsou trenéři a ne vy, oni tomu rozumí, vy jen ubližujete a říkáte tady věci kterým absolutně nerozumíte. Ale chápu, hrát profesionálně hokej, to stojí za závist Smajlík Smajlík
TO: melloy hele sorry já ten zápas viděl a ten kluk nestíhal. Třetí gol jasně jeho. A včera koukám a už je i na soupisce Liberce Ačka, prostě tlačenka. Sorry tohle uplně nesnáším. Ale to je jedno. Prostě je to jen českej hokej.
ahoj, nemáte někdo nějaký info, jestli se Prokeš a Bláha budou vracet do Budějek?
Halász s kladnem teda nezaperlil
melloy | Chrastava
03.01.2017, 18:25
TO: Marty22 Prohral 17 lety kluk ten zapas, nebo co je na tom spatneho ze hraje?
pestalozzi | HCB
30.12.2016, 17:28
Nechci tady zbytečně kritizovat, do všeho jako fanoušek nevidím, ale toto píšu ještě před zápasem v Budějkách. Mám za to, že znevažujeme naši druhou nejvyšší soutěž, s touto sestavou ( 4 obránci...)si pochopitelně koledujeme o pěkný ranec. A není to jen otázka dnešního mače, nakonec poslední výsledky hovoří za vše. Jasně, jsme farma, prioritou jsou BT, ale házet do vody juniory, kteří dnes na tuto soutěž evidentně nemají, znamená, že jsme hodili za hlavu velmi solidně odehranou první půlku soutěže. Snad se kolem týmu motá dost lidí, kteří znají rozpis soutěží a dopředu musí počítat se situací, jaká aktuálně nastala. Dneska nehraje druhá liga, za humny jsou Jablonec, Vrchlabí, Kolín, Nymburk atd. Ale nikdo zřejmě nemá tuto soutěž zmapovanou, neví, kdo by mohl u nás naskočit. Jestli v ČB něco uhrajeme, klobouk dolů a klukům se omluvím. Vedení ale ne.
Marty22 | Nymburk
29.12.2016, 15:03
TO: Stejkozrout to máš pravdu!!!! nerozumím trenérům, proč jako tahají do obrany 17 letýho kluka, který ani v juniorce Liberce toho moc neukázal. Ať se rozehraje v juniorech a pak může jít vejš. Každý zápas hraje někdo jiný, prostě Benátky jsou farma !!!!
to zas byla hruza vcera.....
TO: macan1 Pane poradateli Splichale, kazde slovo Nohy je skutecnost. Pri padu pani loni jsme tam byl taky, stadion byl plny lidi. Naucte se do 20. Pani byla skutecne podrazena bruslarem, na ktereho padla a trvalo delsi dobu nez prisla pomoc. Pisete ze brusleni je bez problemu od 1998, tak si aspon dejte dohromady ten spagat co rozdeluje plochy, at vam to tam pri brusleni nemusi porad opravovat deti.
macan1 | Benátky nad Jizerou
24.12.2016, 16:52
TO: Jan Noha Vážený pane Noho,v první řadě myslím,že jsou daleko horší věci,aby člověka jímala hrůza a děs, než je veřejné bruslení..Plocha 1/4 pro méně zdatné bruslaře je dostačující nejen od roku 1998, kdy byl stadion zastřešen, ale už daleko dříve.....Pořadatelská služba?...na zavázání bruslí??Závodníkům,které nazýváte "hovady" ,my říkáme "bruslaři"Myslím, že byste k bruslení měl využít spíše již zmiňovanou 1/4 plochy- pokud se bojíte bruslařů.To, že "sejmuli" minulý rok paní je podle mého názoru riziko na každém stadionu v ČR.Navíc jsem to "sejmutí" viděl",na vlastní oči.Na ledě bylo cca 20 lidí a chlapec nepatřil k závodníkům...Navíc si myslím ,že zavírat dvířka za každým je nereálné i pro pořadatele.Se změnou směru jízdy souhlasím...Benátky jsou jedno z mála měst,kde jsou děti vedeny ke sportu ve velké míře, a to i na profesionální úrovni a jízda doprava na to opravdu nemá vliv.Pokud jste nespokojený v Benátkách,tak Vám přece nikdo nebrání využívat jiné stadiony v ČR, které Vám vyhovují a bruslí se i v týdnu.Přece nebudete chodit někam,kde se Vám nelíbí...S pozdravem Martin Šplíchal
macan1 | Benátky nad Jizerou
23.12.2016, 11:00
TO: Jan Noha
22.12.2016, 17:19
TO: Jan Noha ASY rébus povidáš?:-)))
Jezdíme jen doleva - veřejné bruslení = katastrofa !

Po návštěvě veřejného bruslení v Benátkách se mě jimala hrůza a děs. Něco tak neorganizovaného a doslova nebezpečného jsem na jiných stadionech v ČR nezažil. přeplněná ledová plocha, zástupce pořadatele nikde.

Na rozdíl od jiných stadionů je plocha pro děti a nebruslaře vyčleněna pouze na 1/4 - jinde 1/3. Nezbývá aby se všichni hrnuli do větší části. Vzniká situace, kdy lidi co sotva stojí na nohách ohrožují rádoby závodníci, kteří jezděj jak hovada. Podle paní v okýnku to je prý normální, dokonce z ní vypadlo, že takto loni sejmuli nějakou paní a odvezla jí sanitka. Žádný pořadatel nic nekoordinuje, bordel neskutečný. Vstupní dvířka na led neustále otevřené, nikdo nento nebezpečný prvek neřeší. Laxnost pořadatel§ šla až tak daleko, že nikdo není schopen bruslící lidi vyzvat ke změně směru, tak se v Benátkách bruslí pouze doleva !!! Úžasný příklad jak přivést děti a širokou veřejnost ke sportu. Je k zamyšlení při tak velkém zájmu jako je v Benátkách rozšířit počet hodin bruslení pro veřejnost, klidně i na den v týdnu. To by se ale nejpíš musel někdo zamyslet a zorganizovat to, což v situaci kdy nejsou schopni změnit směr bruslení asy bude rébus. Bruslení v Benátkách je fakt nářez !
Dnes zlatý body, ale jinak jsou kluci v křeči, kádr se rozsypal, je třeba s tím něco udělat, jinak promarníme nahrané body z první půlky. Asi dobrá zkušenost pro juniory, snažili se, ale ruku na srdce, dál to s tímto kádrem hrát nejde, čeká nás těžký los. Máme Miškovského ve Vrchlabí, Havlase v Jablonci, přece jen mají víc zkušeností s touto soutěží. Možná zalovit i jinde ve druhé lize. Jen ať už jsou zpátky Ploďák a Víšek, teď vidíme, že bez nich to nejde.
26.11.2016, 07:23
Dnes prijedou zase slavistictif otbalovi fans ze zapasu v MB. SCHOVAT HASICAKY!:-))))
23.11.2016, 21:09
Tak hosi, to byla na Kladne velka parada! Gratulace!:-)))
vera_novotna | Benátky nad Jizerou
19.11.2016, 10:38
TO: stave1 odkaz
18.11.2016, 09:59
Dá se někde najít video ze zápasu s Prostějovem
Za výhru v Prostějove pochvala, za druhý kvartál zatím také, to je nejlepší pozvánka na pondělní mač s lídrem soutěže! Peciválové, pojďte na dobrý hokej, šálečku na krček, maminu s sebou a vzhůru do nejlepší společnosti, na nejlepší sport v Benátkách! Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
6. HAV Havířov 33 99:84 54
7. PRE Přerov 33 89:85 53
8. LTM Litoměřice 32 97:89 50
9. TRE Třebíč 32 95:86 49
10. SLA Slavia 32 95:106 48
11. POR Poruba 33 108:111 46
12. FRM Frýdek-Místek 33 110:115 44
13. BEN Benátky n/J 33 81:123 30
14. KAD Kadaň 32 72:151 28
15. UNL Ústí n/L 33 85:119 25
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
13.12.2018

Foto proti Kladnu

Foto z vítězného utkání proti Kladnu najdete zde.


09.12.2018

Foto proti Prostějovu

Foto z domácího zápasu proti Prostějovu najdete zde.


08.12.2018

Dva noví obránci

Na benáteckou soupisku byli zařazeni dva sedmnáctiletí obránci Jan Klodner a Daniel Poizl. Oba jsou českými mládežnickými reprezentanty a mají vyřízen střídavý start z druholigového Žďáru nad Sázavou.