Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BLA HOD KRO NJI ORL PRE STE SUM TEC VAL VBI VEL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

44 28.02.2007 Vel. Meziříčí Blansko 4:5
44 28.02.2007 Technika Šumperk 2:5
44 28.02.2007 Šternberk Orlová 5:4p
44 28.02.2007 Kroměříž Velká Bíteš 11:2
44 28.02.2007 Hodonín Přerov 0:5
44 28.02.2007 Val. Meziříčí Nový Jičín 2:3
43 25.02.2007 Přerov Vel. Meziříčí 9:0
43 25.02.2007 Orlová Hodonín 5:3
43 25.02.2007 Nový Jičín Šternberk 5:2
43 25.02.2007 Šumperk Kroměříž 6:1
43 25.02.2007 Blansko Technika 2:3
43 24.02.2007 Velká Bíteš Val. Meziříčí 2:11
42 21.02.2007 Technika Kroměříž 10:2
42 21.02.2007 Val. Meziříčí Šumperk 3:1
42 21.02.2007 Šternberk Velká Bíteš 11:0
42 21.02.2007 Hodonín Nový Jičín 5:3
42 21.02.2007 Blansko Přerov 2:5
42 21.02.2007 Vel. Meziříčí Orlová 3:6
41 18.02.2007 Nový Jičín Vel. Meziříčí 6:2
41 18.02.2007 Přerov Technika 4:2
41 18.02.2007 Šumperk Šternberk 4:3
41 18.02.2007 Orlová Blansko 2:2p
41 17.02.2007 Kroměříž Val. Meziříčí 3:6
41 17.02.2007 Velká Bíteš Hodonín 2:5
40 14.02.2007 Technika Val. Meziříčí 6:2
40 14.02.2007 Hodonín Šumperk 5:2
40 14.02.2007 Šternberk Kroměříž 6:7
40 14.02.2007 Vel. Meziříčí Velká Bíteš 3:4p
40 14.02.2007 Blansko Nový Jičín 6:4
40 14.02.2007 Přerov Orlová 6:3
39 11.02.2007 Šumperk Vel. Meziříčí 10:3
39 11.02.2007 Nový Jičín Přerov 2:2p
39 11.02.2007 Orlová Technika 2:3
39 10.02.2007 Val. Meziříčí Šternberk 4:6
39 10.02.2007 Kroměříž Hodonín 4:3
39 10.02.2007 Velká Bíteš Blansko 0:4
38 07.02.2007 Orlová Nový Jičín 3:5
38 07.02.2007 Přerov Velká Bíteš 6:1
38 07.02.2007 Blansko Šumperk 2:3p
38 07.02.2007 Technika Šternberk 7:4
38 07.02.2007 Hodonín Val. Meziříčí 7:1
38 07.02.2007 Vel. Meziříčí Kroměříž 5:2
37 04.02.2007 Nový Jičín Technika 3:8
37 04.02.2007 Šumperk Přerov 6:2
37 04.02.2007 Šternberk Hodonín 2:6
37 03.02.2007 Val. Meziříčí Vel. Meziříčí 6:2
37 03.02.2007 Kroměříž Blansko 3:2
37 03.02.2007 Velká Bíteš Orlová 3:10
36 31.01.2007 Vel. Meziříčí Šternberk 5:4
36 31.01.2007 Blansko Val. Meziříčí 7:1
36 31.01.2007 Přerov Kroměříž 3:1
36 31.01.2007 Orlová Šumperk 3:0
36 31.01.2007 Nový Jičín Velká Bíteš 5:4p
36 31.01.2007 Technika Hodonín 3:3p
35 28.01.2007 Hodonín Vel. Meziříčí 5:2
35 28.01.2007 Šternberk Blansko 5:3
35 28.01.2007 Šumperk Nový Jičín 7:3
35 27.01.2007 Val. Meziříčí Přerov 2:6
35 27.01.2007 Kroměříž Orlová 3:2
35 27.01.2007 Velká Bíteš Technika 3:11
34 24.01.2007 Technika Vel. Meziříčí 7:1
34 24.01.2007 Velká Bíteš Šumperk 0:8
34 24.01.2007 Nový Jičín Kroměříž 3:1
34 24.01.2007 Orlová Val. Meziříčí 6:5
34 24.01.2007 Přerov Šternberk 3:4p
34 24.01.2007 Blansko Hodonín 6:3
33 17.01.2007 Blansko Vel. Meziříčí 4:3
33 17.01.2007 Přerov Hodonín 3:1
33 17.01.2007 Šumperk Technika 6:3
33 17.01.2007 Velká Bíteš Kroměříž 2:9
33 17.01.2007 Nový Jičín Val. Meziříčí 2:3
33 17.01.2007 Orlová Šternberk 6:1
32 14.01.2007 Šternberk Nový Jičín 1:1p
32 14.01.2007 Hodonín Orlová 3:2
32 14.01.2007 Vel. Meziříčí Přerov 2:6
32 14.01.2007 Technika Blansko 4:4p
32 13.01.2007 Kroměříž Šumperk 5:5p
32 13.01.2007 Val. Meziříčí Velká Bíteš 7:0
31 10.01.2007 Kroměříž Technika 2:6
31 10.01.2007 Nový Jičín Hodonín 4:3p
31 10.01.2007 Orlová Vel. Meziříčí 8:1
31 10.01.2007 Přerov Blansko 3:1
31 10.01.2007 Šumperk Val. Meziříčí 6:2
31 10.01.2007 Velká Bíteš Šternberk 1:17
30 07.01.2007 Vel. Meziříčí Nový Jičín 2:5
30 07.01.2007 Hodonín Velká Bíteš 11:1
30 07.01.2007 Blansko Orlová 3:2
30 07.01.2007 Technika Přerov 5:3
30 07.01.2007 Šternberk Šumperk 3:3p
30 06.01.2007 Val. Meziříčí Kroměříž 5:3
29 03.01.2007 Orlová Přerov 4:5p
29 03.01.2007 Nový Jičín Blansko 2:2p
29 03.01.2007 Velká Bíteš Vel. Meziříčí 1:3
29 03.01.2007 Val. Meziříčí Technika 6:3
29 03.01.2007 Kroměříž Šternberk 2:5
29 03.01.2007 Šumperk Hodonín 6:0
28 22.12.2006 Šternberk Val. Meziříčí 6:1
28 22.12.2006 Hodonín Kroměříž 6:4
28 22.12.2006 Vel. Meziříčí Šumperk 4:7
28 22.12.2006 Blansko Velká Bíteš 3:0
28 22.12.2006 Přerov Nový Jičín 4:2
28 22.12.2006 Technika Orlová 3:2
27 20.12.2006 Šternberk Technika 9:2
27 20.12.2006 Val. Meziříčí Hodonín 2:1
27 20.12.2006 Kroměříž Vel. Meziříčí 7:3
27 20.12.2006 Šumperk Blansko 3:4
27 20.12.2006 Velká Bíteš Přerov 3:2
27 20.12.2006 Nový Jičín Orlová 7:2
26 17.12.2006 Technika Nový Jičín 4:4p
26 17.12.2006 Orlová Velká Bíteš 3:0
26 17.12.2006 Přerov Šumperk 2:1
26 17.12.2006 Blansko Kroměříž 6:3
26 17.12.2006 Vel. Meziříčí Val. Meziříčí 1:2
26 17.12.2006 Hodonín Šternberk 2:4
25 13.12.2006 Hodonín Technika 1:2
25 13.12.2006 Šternberk Vel. Meziříčí 8:1
25 13.12.2006 Val. Meziříčí Blansko 4:2
25 13.12.2006 Kroměříž Přerov 1:4
25 13.12.2006 Šumperk Orlová 4:2
25 13.12.2006 Velká Bíteš Nový Jičín 2:7
24 10.12.2006 Technika Velká Bíteš 8:1
24 10.12.2006 Nový Jičín Šumperk 3:1
24 10.12.2006 Orlová Kroměříž 10:1
24 10.12.2006 Přerov Val. Meziříčí 1:3
24 10.12.2006 Blansko Šternberk 4:2
24 10.12.2006 Vel. Meziříčí Hodonín 2:5
23 06.12.2006 Vel. Meziříčí Technika 2:5
23 06.12.2006 Hodonín Blansko 6:0
23 06.12.2006 Šternberk Přerov 6:2
23 06.12.2006 Val. Meziříčí Orlová 2:1
23 06.12.2006 Kroměříž Nový Jičín 3:8
23 06.12.2006 Šumperk Velká Bíteš 9:2
22 03.12.2006 Technika Šumperk 5:2
22 03.12.2006 Šternberk Orlová 3:2p
22 03.12.2006 Hodonín Přerov 3:2
22 03.12.2006 Vel. Meziříčí Blansko 0:5
22 02.12.2006 Kroměříž Velká Bíteš 9:3
22 02.12.2006 Val. Meziříčí Nový Jičín 2:4
21 26.11.2006 Blansko Technika 3:5
21 26.11.2006 Přerov Vel. Meziříčí 3:0
21 26.11.2006 Orlová Hodonín 3:2
21 26.11.2006 Nový Jičín Šternberk 4:2
21 26.11.2006 Šumperk Kroměříž 11:0
21 25.11.2006 Velká Bíteš Val. Meziříčí 5:1
20 22.11.2006 Blansko Přerov 4:3
20 22.11.2006 Val. Meziříčí Šumperk 5:3
20 22.11.2006 Šternberk Velká Bíteš 5:6
20 22.11.2006 Nový Jičín Hodonín 6:3
20 22.11.2006 Vel. Meziříčí Orlová 1:3
20 21.11.2006 Technika Kroměříž 7:2
19 19.11.2006 Šumperk Šternberk 5:3
19 19.11.2006 Přerov Technika 2:2p
19 19.11.2006 Orlová Blansko 5:1
19 19.11.2006 Nový Jičín Vel. Meziříčí 7:4
19 18.11.2006 Velká Bíteš Hodonín 4:7
19 18.11.2006 Kroměříž Val. Meziříčí 5:2
18 15.11.2006 Hodonín Šumperk 0:2
18 15.11.2006 Šternberk Kroměříž 4:3
18 15.11.2006 Vel. Meziříčí Velká Bíteš 2:0
18 15.11.2006 Blansko Nový Jičín 5:2
18 15.11.2006 Přerov Orlová 5:6p
18 14.11.2006 Technika Val. Meziříčí 6:2
17 12.11.2006 Orlová Technika 3:5
17 12.11.2006 Nový Jičín Přerov 3:2p
17 12.11.2006 Šumperk Vel. Meziříčí 11:1
17 11.11.2006 Val. Meziříčí Šternberk 3:4
17 11.11.2006 Velká Bíteš Blansko 3:7
17 11.11.2006 Kroměříž Hodonín 2:3p
16 08.11.2006 Hodonín Val. Meziříčí 2:5
16 08.11.2006 Vel. Meziříčí Kroměříž 4:3
16 08.11.2006 Blansko Šumperk 3:2
16 08.11.2006 Přerov Velká Bíteš 5:4p
16 08.11.2006 Orlová Nový Jičín 11:2
16 07.11.2006 Technika Šternberk 3:4p
15 05.11.2006 Šternberk Hodonín 4:5
15 05.11.2006 Nový Jičín Technika 1:2
15 05.11.2006 Šumperk Přerov 4:2
15 04.11.2006 Velká Bíteš Orlová 3:2p
15 04.11.2006 Val. Meziříčí Vel. Meziříčí 3:1
15 04.11.2006 Kroměříž Blansko 2:0
14 01.11.2006 Vel. Meziříčí Šternberk 4:4p
14 01.11.2006 Blansko Val. Meziříčí 9:2
14 01.11.2006 Přerov Kroměříž 3:4
14 01.11.2006 Orlová Šumperk 3:2
14 01.11.2006 Nový Jičín Velká Bíteš 6:0
14 31.10.2006 Technika Hodonín 3:4
13 29.10.2006 Velká Bíteš Technika 2:6
13 29.10.2006 Šumperk Nový Jičín 3:5
13 29.10.2006 Šternberk Blansko 1:3
13 29.10.2006 Hodonín Vel. Meziříčí 6:2
13 28.10.2006 Kroměříž Orlová 2:6
13 28.10.2006 Val. Meziříčí Přerov 3:4
12 25.10.2006 Technika Vel. Meziříčí 2:3p
12 25.10.2006 Blansko Hodonín 3:0
12 25.10.2006 Přerov Šternberk 3:2p
12 25.10.2006 Orlová Val. Meziříčí 3:2
12 25.10.2006 Nový Jičín Kroměříž 11:1
12 25.10.2006 Velká Bíteš Šumperk 1:5
11 18.10.2006 Šumperk Technika 6:1
11 18.10.2006 Velká Bíteš Kroměříž 3:1
11 18.10.2006 Nový Jičín Val. Meziříčí 3:5
11 18.10.2006 Orlová Šternberk 8:6
11 18.10.2006 Přerov Hodonín 9:2
11 18.10.2006 Blansko Vel. Meziříčí 4:0
10 15.10.2006 Technika Blansko 5:1
10 15.10.2006 Vel. Meziříčí Přerov 1:3
10 15.10.2006 Hodonín Orlová 1:0
10 15.10.2006 Šternberk Nový Jičín 8:1
10 14.10.2006 Val. Meziříčí Velká Bíteš 3:3p
10 14.10.2006 Kroměříž Šumperk 0:1
9 11.10.2006 Šumperk Val. Meziříčí 11:5
9 11.10.2006 Kroměříž Technika 2:5
9 11.10.2006 Velká Bíteš Šternberk 2:5
9 11.10.2006 Hodonín Nový Jičín 3:2
9 11.10.2006 Orlová Vel. Meziříčí 3:4p
9 11.10.2006 Přerov Blansko 4:0
8 08.10.2006 Technika Přerov 6:4
8 08.10.2006 Blansko Orlová 3:1
8 08.10.2006 Vel. Meziříčí Nový Jičín 2:1
8 08.10.2006 Hodonín Velká Bíteš 4:2
8 08.10.2006 Šternberk Šumperk 2:4
8 07.10.2006 Val. Meziříčí Kroměříž 5:3
7 04.10.2006 Val. Meziříčí Technika 3:2
7 04.10.2006 Kroměříž Šternberk 2:4
7 04.10.2006 Šumperk Hodonín 1:1p
7 04.10.2006 Velká Bíteš Vel. Meziříčí 4:5
7 04.10.2006 Nový Jičín Blansko 4:0
7 04.10.2006 Orlová Přerov 5:1
6 01.10.2006 Technika Orlová 7:2
6 01.10.2006 Přerov Nový Jičín 3:3p
6 01.10.2006 Blansko Velká Bíteš 5:3
6 01.10.2006 Vel. Meziříčí Šumperk 1:4
6 01.10.2006 Hodonín Kroměříž 4:1
6 01.10.2006 Šternberk Val. Meziříčí 4:3
5 28.09.2006 Šternberk Technika 5:3
5 28.09.2006 Kroměříž Vel. Meziříčí 2:2p
5 28.09.2006 Val. Meziříčí Hodonín 1:5
5 28.09.2006 Šumperk Blansko 3:2
5 27.09.2006 Nový Jičín Orlová 3:2p
5 27.09.2006 Velká Bíteš Přerov 2:5
4 24.09.2006 Technika Nový Jičín 4:1
4 24.09.2006 Orlová Velká Bíteš 3:0
4 24.09.2006 Přerov Šumperk 1:4
4 24.09.2006 Blansko Kroměříž 4:1
4 24.09.2006 Vel. Meziříčí Val. Meziříčí 2:1
4 24.09.2006 Hodonín Šternberk 11:4
3 20.09.2006 Hodonín Technika 4:1
3 20.09.2006 Šternberk Vel. Meziříčí 8:2
3 20.09.2006 Val. Meziříčí Blansko 3:3p
3 20.09.2006 Kroměříž Přerov 4:5
3 20.09.2006 Šumperk Orlová 1:2
3 20.09.2006 Velká Bíteš Nový Jičín 1:2
2 17.09.2006 Technika Velká Bíteš 2:4
2 17.09.2006 Nový Jičín Šumperk 3:3p
2 17.09.2006 Orlová Kroměříž 6:1
2 17.09.2006 Přerov Val. Meziříčí 4:5
2 17.09.2006 Blansko Šternberk 7:3
2 17.09.2006 Vel. Meziříčí Hodonín 1:9
1 13.09.2006 Vel. Meziříčí Technika 3:3p
1 13.09.2006 Hodonín Blansko 1:0p
1 13.09.2006 Šternberk Přerov 0:3
1 13.09.2006 Val. Meziříčí Orlová 0:5
1 13.09.2006 Kroměříž Nový Jičín 1:4
1 13.09.2006 Šumperk Velká Bíteš 11:0

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
1:0pp1x
2:02x
2:15x
3:06x
3:19x
3:214x
3:2pp5x
4:03x
4:14x
4:28x
4:37x
4:3pp1x
5:14x
5:27x
5:310x
5:41x
5:4pp3x
6:03x
6:16x
6:28x
6:36x
6:43x
6:51x
7:01x
7:13x
7:23x
7:33x
7:42x
8:14x
8:21x
8:61x
9:01x
9:24x
9:31x
10:11x
10:21x
10:31x
11:03x
11:13x
11:22x
11:41x
11:51x
1:1pp2x
2:2pp5x
3:3pp7x
4:4pp3x
5:5pp1x
0:11x
0:21x
0:31x
0:41x
0:53x
0:81x
1:25x
1:35x
1:44x
1:52x
1:91x
1:171x
2:34x
2:3pp3x
2:45x
2:511x
2:66x
2:71x
2:91x
2:111x
3:45x
3:4pp4x
3:55x
3:62x
3:71x
3:82x
3:101x
3:111x
4:55x
4:5pp1x
4:61x
4:72x
5:61x
5:6pp1x
6:71x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
1. TRE Třebíč 26 90:48 63
2. LTM Litoměřice 27 106:71 61
3. SOK Sokolov 26 92:60 53
4. VSE Vsetín 24 92:52 51
5. JIH Jihlava 26 97:69 47
6. PRO Prostějov 25 87:61 47
7. VRC Vrchlabí 24 74:64 44
8. SLA Slavia 27 95:83 42
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
22.09.2021

Dopravní omezení

Vzhledem k dopravnímu omezení v ulici Mělnická, která je příjezdovou cestou k zimnímu stadionu, doporučujeme divákům dnešního utkání "A" týmu s Třebíčí, aby přijeli s časovým předstihem a vyhnuli se případným kolonám.


11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!


05.03.2021

Zápas proti Litoměřicím

Předposlední zápas základní části druhé nejvyšší soutěže proti týmu HC Stadion Litoměřice bude sehrán na litoměřickém ledě.