Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CLI DEC JBL KLT KNO LTM MST RIS ROU SOK
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

36 07.03.2010 Litoměřice Roudnice n/L 6:2
36 07.03.2010 Klatovy Děčín 5:2
36 06.03.2010 Řisuty Česká Lípa 8:2
36 06.03.2010 Sokolov Most 2:4
36 06.03.2010 Jablonec Klášterec n/O 1:2
35 03.03.2010 Česká Lípa Jablonec 1:5
35 03.03.2010 Řisuty Sokolov 4:2
35 03.03.2010 Roudnice n/L Most 3:7
35 03.03.2010 Klášterec n/O Klatovy 8:0
35 03.03.2010 Děčín Litoměřice 2:7
34 28.02.2010 Klatovy Litoměřice 4:5p
34 27.02.2010 Klášterec n/O Česká Lípa 11:0
34 27.02.2010 Řisuty Roudnice n/L 2:3
34 27.02.2010 Most Děčín 10:3
34 27.02.2010 Jablonec Sokolov 3:4
33 24.02.2010 Roudnice n/L Jablonec 2:4
33 24.02.2010 Litoměřice Most 1:4
33 24.02.2010 Děčín Řisuty 3:2
33 24.02.2010 Česká Lípa Klatovy 2:6
33 24.02.2010 Sokolov Klášterec n/O 3:7
32 21.02.2010 Klatovy Most 2:3sn
32 20.02.2010 Řisuty Litoměřice 4:3
32 20.02.2010 Klášterec n/O Roudnice n/L 5:1
32 20.02.2010 Česká Lípa Sokolov 3:5
30 17.02.2010 Sokolov Roudnice n/L 6:3
31 14.02.2010 Roudnice n/L Česká Lípa 10:2
31 14.02.2010 Litoměřice Jablonec 5:3
31 14.02.2010 Děčín Klášterec n/O 4:3
31 14.02.2010 Klatovy Sokolov 3:5
31 13.02.2010 Most Řisuty 4:3
30 10.02.2010 Klášterec n/O Litoměřice 1:6
30 10.02.2010 Česká Lípa Děčín 1:11
30 10.02.2010 Klatovy Řisuty 2:5
30 10.02.2010 Jablonec Most 5:4
29 07.02.2010 Roudnice n/L Klatovy 7:1
29 07.02.2010 Děčín Sokolov 5:3
29 07.02.2010 Litoměřice Česká Lípa 5:1
29 06.02.2010 Řisuty Jablonec 5:2
29 06.02.2010 Most Klášterec n/O 2:5
28 31.01.2010 Roudnice n/L Děčín 4:2
28 31.01.2010 Klatovy Jablonec 4:6
28 30.01.2010 Řisuty Klášterec n/O 1:3
28 30.01.2010 Sokolov Litoměřice 4:3
28 30.01.2010 Česká Lípa Most 4:3sn
27 24.01.2010 Děčín Klatovy 3:7
27 24.01.2010 Roudnice n/L Litoměřice 6:3
27 23.01.2010 Klášterec n/O Jablonec 4:1
27 23.01.2010 Česká Lípa Řisuty 2:3
27 23.01.2010 Sokolov Most 4:5p
26 20.01.2010 Řisuty Sokolov 1:5
26 20.01.2010 Litoměřice Děčín 2:4
26 20.01.2010 Jablonec Česká Lípa 4:3
26 20.01.2010 Most Roudnice n/L 3:2
26 20.01.2010 Klatovy Klášterec n/O 3:4p
25 17.01.2010 Roudnice n/L Řisuty 3:6
25 17.01.2010 Litoměřice Klatovy 3:5
25 17.01.2010 Děčín Most 5:3
25 16.01.2010 Sokolov Jablonec 4:5
25 16.01.2010 Česká Lípa Klášterec n/O 2:4
19 13.01.2010 Most Česká Lípa 5:3
17 13.01.2010 Sokolov Řisuty 5:3
23 10.01.2010 Litoměřice Řisuty 0:2
23 10.01.2010 Roudnice n/L Klášterec n/O 1:7
23 10.01.2010 Děčín Jablonec 2:1
23 09.01.2010 Sokolov Česká Lípa 7:2
23 09.01.2010 Most Klatovy 1:3
24 06.01.2010 Řisuty Děčín 5:3
24 06.01.2010 Klatovy Česká Lípa 7:3
24 06.01.2010 Most Litoměřice 3:6
24 06.01.2010 Jablonec Roudnice n/L 7:3
24 06.01.2010 Sokolov Klášterec n/O 2:8
16 22.12.2009 Jablonec Sokolov 3:4
22 19.12.2009 Česká Lípa Roudnice n/L 7:0
22 19.12.2009 Klášterec n/O Děčín 6:5
22 19.12.2009 Řisuty Most 3:2
22 19.12.2009 Sokolov Klatovy 5:2
22 19.12.2009 Jablonec Litoměřice 5:6
21 16.12.2009 Most Jablonec 5:10
21 16.12.2009 Litoměřice Klášterec n/O 7:6
21 16.12.2009 Řisuty Klatovy 3:4
21 16.12.2009 Děčín Česká Lípa 8:4
21 16.12.2009 Sokolov Roudnice n/L 7:2
20 13.12.2009 Klatovy Roudnice n/L 5:2
20 12.12.2009 Klášterec n/O Most 5:4
20 12.12.2009 Česká Lípa Litoměřice 1:4
20 12.12.2009 Jablonec Řisuty 1:3
18 09.12.2009 Most Sokolov 2:3
19 06.12.2009 Děčín Roudnice n/L 4:3
19 06.12.2009 Litoměřice Sokolov 4:3sn
19 05.12.2009 Klášterec n/O Řisuty 2:4
19 05.12.2009 Jablonec Klatovy 9:4
18 29.11.2009 Litoměřice Roudnice n/L 4:3
18 29.11.2009 Klatovy Děčín 5:6p
18 28.11.2009 Řisuty Česká Lípa 7:4
18 28.11.2009 Jablonec Klášterec n/O 5:1
17 25.11.2009 Roudnice n/L Most 5:4
17 25.11.2009 Děčín Litoměřice 4:2
17 25.11.2009 Klášterec n/O Klatovy 4:3sn
17 25.11.2009 Česká Lípa Jablonec 5:4p
16 22.11.2009 Klatovy Litoměřice 4:3
16 21.11.2009 Řisuty Roudnice n/L 3:1
16 21.11.2009 Most Děčín 7:5
16 21.11.2009 Klášterec n/O Česká Lípa 5:4sn
15 17.11.2009 Litoměřice Most 2:3
15 17.11.2009 Roudnice n/L Jablonec 3:2p
15 17.11.2009 Česká Lípa Klatovy 5:2
15 17.11.2009 Děčín Řisuty 3:5
15 17.11.2009 Klášterec n/O Sokolov 7:6p
14 15.11.2009 Klatovy Most 6:3
14 14.11.2009 Sokolov Česká Lípa 6:7sn
14 14.11.2009 Jablonec Děčín 4:2
14 14.11.2009 Řisuty Litoměřice 5:2
14 14.11.2009 Klášterec n/O Roudnice n/L 3:4
20 11.11.2009 Sokolov Děčín 3:4p
9 11.11.2009 Roudnice n/L Litoměřice 2:3
13 08.11.2009 Litoměřice Jablonec 8:2
13 08.11.2009 Roudnice n/L Česká Lípa 4:6
13 08.11.2009 Děčín Klášterec n/O 1:2
13 08.11.2009 Klatovy Sokolov 6:5sn
13 07.11.2009 Most Řisuty 1:2p
12 04.11.2009 Klatovy Řisuty 2:1
12 04.11.2009 Jablonec Most 3:5
12 04.11.2009 Česká Lípa Děčín 4:2
12 04.11.2009 Klášterec n/O Litoměřice 5:4
12 04.11.2009 Roudnice n/L Sokolov 2:1p
11 28.10.2009 Litoměřice Česká Lípa 7:4
11 28.10.2009 Řisuty Jablonec 5:2
11 28.10.2009 Děčín Sokolov 3:5
11 28.10.2009 Most Klášterec n/O 2:5
11 28.10.2009 Roudnice n/L Klatovy 3:5
10 25.10.2009 Roudnice n/L Děčín 0:2
10 25.10.2009 Klatovy Jablonec 3:1
10 24.10.2009 Sokolov Litoměřice 1:4
10 24.10.2009 Klášterec n/O Řisuty 0:2
10 24.10.2009 Česká Lípa Most 5:6p
9 21.10.2009 Klášterec n/O Jablonec 1:4
9 18.10.2009 Děčín Klatovy 5:0
9 17.10.2009 Česká Lípa Řisuty 2:5
9 17.10.2009 Most Sokolov 2:3sn
8 14.10.2009 Most Roudnice n/L 5:4
8 14.10.2009 Klatovy Klášterec n/O 0:5
8 14.10.2009 Jablonec Česká Lípa 3:7
8 14.10.2009 Sokolov Řisuty 1:10
8 14.10.2009 Litoměřice Děčín 4:3
7 11.10.2009 Děčín Most 4:8
7 11.10.2009 Litoměřice Klatovy 4:6
7 11.10.2009 Roudnice n/L Řisuty 3:6
7 10.10.2009 Sokolov Jablonec 5:4
7 10.10.2009 Česká Lípa Klášterec n/O 2:5
6 07.10.2009 Most Litoměřice 1:4
6 07.10.2009 Klášterec n/O Sokolov 8:3
6 07.10.2009 Jablonec Roudnice n/L 5:4p
6 07.10.2009 Řisuty Děčín 5:4
6 07.10.2009 Klatovy Česká Lípa 4:2
5 04.10.2009 Roudnice n/L Klášterec n/O 1:3
5 04.10.2009 Děčín Jablonec 4:3
5 04.10.2009 Litoměřice Řisuty 5:3
5 03.10.2009 Česká Lípa Sokolov 2:3
5 03.10.2009 Most Klatovy 5:0
1 30.09.2009 Most Česká Lípa 2:5
4 26.09.2009 Česká Lípa Roudnice n/L 4:1
4 26.09.2009 Klášterec n/O Děčín 4:1
4 26.09.2009 Sokolov Klatovy 4:3
4 26.09.2009 Řisuty Most 6:7sn
4 26.09.2009 Jablonec Litoměřice 1:4
3 23.09.2009 Most Jablonec 5:2
3 23.09.2009 Děčín Česká Lípa 4:2
3 23.09.2009 Roudnice n/L Sokolov 5:4
3 23.09.2009 Litoměřice Klášterec n/O 3:2sn
3 23.09.2009 Řisuty Klatovy 3:4
2 20.09.2009 Jablonec Řisuty 3:6
2 20.09.2009 Klatovy Roudnice n/L 7:5
2 19.09.2009 Klášterec n/O Most 3:2p
2 19.09.2009 Sokolov Děčín 2:1p
2 19.09.2009 Česká Lípa Litoměřice 4:3sn
1 13.09.2009 Děčín Roudnice n/L 4:2
1 13.09.2009 Litoměřice Sokolov 6:8
1 12.09.2009 Řisuty Klášterec n/O 4:1
1 12.09.2009 Jablonec Klatovy 2:1p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
2:12x
2:1pp3x
3:12x
3:23x
3:2pp2x
3:2sn1x
4:14x
4:28x
4:311x
4:3sn4x
5:02x
5:13x
5:28x
5:37x
5:48x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:21x
6:33x
6:51x
6:5sn1x
7:01x
7:11x
7:22x
7:32x
7:42x
7:52x
7:61x
7:6pp1x
8:01x
8:22x
8:31x
8:41x
9:41x
10:21x
10:31x
11:01x
0:23x
0:51x
1:22x
1:2pp1x
1:34x
1:46x
1:52x
1:61x
1:71x
1:101x
1:111x
2:36x
2:3sn2x
2:45x
2:56x
2:61x
2:71x
2:81x
3:45x
3:4pp2x
3:57x
3:64x
3:74x
4:51x
4:5pp2x
4:63x
4:81x
5:61x
5:6pp2x
5:101x
6:7sn2x
6:81x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
1. BEN Benátky n/J 10 32:30 19
2. JIH Jihlava 8 26:18 18
3. VSE Vsetín 8 28:20 17
4. POR Poruba 9 31:18 16
5. SLA Slavia 8 22:16 16
6. SOK Sokolov 9 33:25 15
7. KLA Kladno 8 30:22 15
8. PRO Prostějov 10 37:33 13
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
18.11.2020

Novým mužem Haš

Benáteckou obranu posiluje nadějný devatenáctiletý obránce Martin Haš. Ten v loňské sezóně nastupoval za finskou Tapparu Tampere. Závěr sezóny pak strávil v kanadské OHL v týmech North Bay Battalion a Guelph Storm. Zúčastnil se též MS hráčů do 20 let.


06.11.2020

Rossmy do Lausitzeru

Sedmnáctiletý německý útočník Bennet Rossmy si vyzkouší druhou nejvyšší soutěž ve své vlasti. Hrát bude za tým Lausitzer Füchse.


09.10.2020

Čtyři zápasy odloženy

Z důvodu nařízení vlády budou domácí utkání proti Vrchlabí a Přerovu a venkovní zápasy na Kladně a ve Vsetíně odloženy. Termíny jejich konání by měly být známy během nadcházejícího týdne.