Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KOM KVA LIB LIT MBL PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

52 05.03.2010 Č.Budějovice Liberec 3:4p
51 03.03.2010 K. Vary Vítkovice 4:5p
51 03.03.2010 Třinec Kladno 3:2sn
49 07.02.2010 Zlín Kometa 3:2sn
49 07.02.2010 K. Vary Č.Budějovice 3:4sn
48 05.02.2010 Č.Budějovice Ml. Boleslav 2:1sn
48 05.02.2010 Sparta Třinec 2:1sn
48 05.02.2010 Kometa Pardubice 2:1sn
47 02.02.2010 Slavia Kometa 2:1p
47 02.02.2010 Ml. Boleslav Litvínov 4:3sn
46 31.01.2010 Třinec K. Vary 2:1p
46 31.01.2010 Kladno Ml. Boleslav 3:2p
44 24.01.2010 Třinec Kometa 3:2sn
43 22.01.2010 Č.Budějovice Plzeň 2:3sn
43 22.01.2010 Vítkovice Třinec 2:1p
42 19.01.2010 Třinec Ml. Boleslav 3:4sn
42 19.01.2010 K. Vary Pardubice 3:2sn
41 17.01.2010 Vítkovice Liberec 6:5p
40 15.01.2010 Litvínov Č.Budějovice 3:4sn
39 10.01.2010 Sparta Plzeň 4:5p
38 07.01.2010 Slavia Zlín 4:3p
37 03.01.2010 Třinec Litvínov 4:3sn
37 03.01.2010 Zlín Č.Budějovice 4:3sn
37 03.01.2010 Ml. Boleslav Kometa 3:4sn
35 27.12.2009 Liberec Plzeň 0:1sn
35 27.12.2009 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:1sn
35 27.12.2009 Třinec Sparta 1:2sn
34 22.12.2009 Č.Budějovice Vítkovice 3:4sn
33 13.12.2009 Ml. Boleslav Kladno 2:1sn
32 11.12.2009 Třinec Zlín 2:3sn
32 11.12.2009 Litvínov Vítkovice 2:3sn
32 11.12.2009 Plzeň Pardubice 3:2p
32 11.12.2009 Kladno Slavia 3:2sn
32 10.12.2009 Č.Budějovice Kometa 0:1sn
35 08.12.2009 Zlín Kladno 3:2sn
31 06.12.2009 Č.Budějovice Slavia 3:4p
31 06.12.2009 Ml. Boleslav Plzeň 3:4p
30 04.12.2009 K. Vary Ml. Boleslav 2:3sn
28 01.12.2009 Sparta Pardubice 2:3sn
29 29.11.2009 Č.Budějovice Kladno 2:1p
28 26.11.2009 Liberec Vítkovice 2:3sn
27 24.11.2009 Kladno K. Vary 4:3p
27 24.11.2009 Slavia Třinec 2:3p
26 22.11.2009 Č.Budějovice Liberec 1:0p
26 22.11.2009 Kometa K. Vary 3:2sn
25 19.11.2009 Sparta Č.Budějovice 4:3p
26 17.11.2009 Sparta Plzeň 3:2sn
24 15.11.2009 Vítkovice Pardubice 3:4sn
24 15.11.2009 Kometa Ml. Boleslav 1:2sn
24 15.11.2009 Litvínov Třinec 3:2sn
23 13.11.2009 Třinec Plzeň 3:2p
23 13.11.2009 Pardubice Slavia 2:3p
22 01.11.2009 Slavia Vítkovice 5:4sn
22 01.11.2009 Č.Budějovice Ml. Boleslav 5:4p
22 01.11.2009 Plzeň Liberec 2:3p
21 30.10.2009 Vítkovice Č.Budějovice 3:2p
16 27.10.2009 K. Vary Pardubice 3:2sn
20 25.10.2009 Plzeň Slavia 2:3p
20 25.10.2009 Kladno Ml. Boleslav 0:1sn
19 23.10.2009 Vítkovice Litvínov 3:4sn
19 23.10.2009 Ml. Boleslav Sparta 2:1sn
18 20.10.2009 K. Vary Zlín 3:4sn
17 18.10.2009 Zlín Litvínov 4:5sn
17 18.10.2009 Vítkovice Třinec 4:5sn
16 16.10.2009 Plzeň Vítkovice 4:3p
15 11.10.2009 Ml. Boleslav Zlín 4:5p
14 09.10.2009 Sparta Vítkovice 4:3sn
13 06.10.2009 Zlín Vítkovice 3:2sn
13 06.10.2009 K. Vary Kometa 2:3sn
12 04.10.2009 Č.Budějovice Sparta 2:3sn
10 29.09.2009 Litvínov Sparta 6:5sn
10 29.09.2009 Plzeň Třinec 3:4sn
9 27.09.2009 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:1sn
8 25.09.2009 Litvínov Ml. Boleslav 1:2p
8 25.09.2009 Plzeň Zlín 3:4sn
8 25.09.2009 Sparta K. Vary 4:3p
7 22.09.2009 Zlín Sparta 2:3p
7 22.09.2009 Vítkovice Kometa 2:1sn
6 20.09.2009 Plzeň Pardubice 1:2sn
5 18.09.2009 Sparta Liberec 3:2p
3 13.09.2009 Č.Budějovice Kladno 4:5sn
3 13.09.2009 Pardubice K. Vary 3:4sn
2 11.09.2009 Třinec Č.Budějovice 1:2p
2 11.09.2009 Sparta Pardubice 2:3p
1 09.09.2009 Vítkovice Sparta 2:1sn
1 09.09.2009 Pardubice Zlín 1:2sn

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:0pp1x
2:1pp4x
2:1sn9x
3:2pp5x
3:2sn11x
4:3pp5x
4:3sn4x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:5pp1x
6:5sn1x
0:1sn3x
1:2pp2x
1:2sn4x
2:3pp6x
2:3sn8x
3:4pp3x
3:4sn11x
4:5pp3x
4:5sn3x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
1. POR Poruba 11 37:22 22
2. BEN Benátky n/J 11 38:33 22
3. JIH Jihlava 10 32:22 21
4. VSE Vsetín 10 29:25 17
5. VRC Vrchlabí 9 32:23 16
6. SLA Slavia 8 22:16 16
7. PRE Přerov 9 25:21 16
8. SOK Sokolov 9 33:25 15
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
18.11.2020

Novým mužem Haš

Benáteckou obranu posiluje nadějný devatenáctiletý obránce Martin Haš. Ten v loňské sezóně nastupoval za finskou Tapparu Tampere. Závěr sezóny pak strávil v kanadské OHL v týmech North Bay Battalion a Guelph Storm. Zúčastnil se též MS hráčů do 20 let.


06.11.2020

Rossmy do Lausitzeru

Sedmnáctiletý německý útočník Bennet Rossmy si vyzkouší druhou nejvyšší soutěž ve své vlasti. Hrát bude za tým Lausitzer Füchse.


09.10.2020

Čtyři zápasy odloženy

Z důvodu nařízení vlády budou domácí utkání proti Vrchlabí a Přerovu a venkovní zápasy na Kladně a ve Vsetíně odloženy. Termíny jejich konání by měly být známy během nadcházejícího týdne.