Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BIL BNS DEC JBL KLT KNO KOB MIL RIS SOK
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

36 15.02.2012 Klatovy Benešov 7:2
36 15.02.2012 Sokolov Milevsko 3:7
36 15.02.2012 Řisuty Bílina 8:6
36 15.02.2012 Děčín Kobra Praha 5:0
36 14.02.2012 Klášterec n/O Jablonec 5:0
33 13.02.2012 Jablonec Sokolov 9:2
35 11.02.2012 Milevsko Řisuty 7:4
35 11.02.2012 Bílina Klášterec n/O 6:2
35 11.02.2012 Benešov Sokolov 8:2
35 11.02.2012 Kobra Praha Klatovy 3:2
35 11.02.2012 Jablonec Děčín 2:1
34 08.02.2012 Děčín Bílina 3:1
34 08.02.2012 Klatovy Jablonec 5:2
34 08.02.2012 Milevsko Benešov 2:1
34 08.02.2012 Sokolov Kobra Praha 2:4
34 08.02.2012 Řisuty Klášterec n/O 3:2sn
33 05.02.2012 Klášterec n/O Děčín 3:2
33 04.02.2012 Benešov Řisuty 1:0
33 04.02.2012 Bílina Klatovy 4:5
33 04.02.2012 Kobra Praha Milevsko 2:5
32 01.02.2012 Milevsko Jablonec 6:2
32 01.02.2012 Řisuty Děčín 1:4
32 01.02.2012 Benešov Kobra Praha 4:5
32 01.02.2012 Klatovy Klášterec n/O 2:4
32 01.02.2012 Sokolov Bílina 9:3
31 29.01.2012 Klášterec n/O Sokolov 7:2
31 29.01.2012 Děčín Klatovy 6:2
31 28.01.2012 Bílina Milevsko 7:4
31 28.01.2012 Kobra Praha Řisuty 2:3
31 28.01.2012 Jablonec Benešov 3:5
30 22.01.2012 Sokolov Děčín 2:5
30 21.01.2012 Řisuty Klatovy 9:1
30 21.01.2012 Milevsko Klášterec n/O 0:3
30 21.01.2012 Benešov Bílina 1:0sn
30 21.01.2012 Kobra Praha Jablonec 3:2
29 18.01.2012 Jablonec Řisuty 4:3p
29 18.01.2012 Bílina Kobra Praha 6:3
29 18.01.2012 Klášterec n/O Benešov 6:1
29 18.01.2012 Děčín Milevsko 8:9p
29 18.01.2012 Klatovy Sokolov 7:3
28 14.01.2012 Benešov Děčín 2:6
28 14.01.2012 Milevsko Klatovy 3:6
28 14.01.2012 Řisuty Sokolov 4:3p
28 14.01.2012 Kobra Praha Klášterec n/O 6:4
28 14.01.2012 Jablonec Bílina 5:3
27 11.01.2012 Kobra Praha Děčín 4:3
27 11.01.2012 Jablonec Klášterec n/O 2:4
27 11.01.2012 Benešov Klatovy 2:4
27 11.01.2012 Milevsko Sokolov 3:4sn
27 11.01.2012 Bílina Řisuty 2:5
26 08.01.2012 Klášterec n/O Bílina 5:6
26 08.01.2012 Děčín Jablonec 2:3
26 08.01.2012 Sokolov Benešov 6:5sn
26 07.01.2012 Řisuty Milevsko 3:1
26 07.01.2012 Klatovy Kobra Praha 4:2
23 04.01.2012 Klášterec n/O Klatovy 7:4
25 21.12.2011 Jablonec Klatovy 5:2
25 21.12.2011 Klášterec n/O Řisuty 3:4
25 21.12.2011 Bílina Děčín 4:5
25 21.12.2011 Kobra Praha Sokolov 11:2
25 21.12.2011 Benešov Milevsko 1:2sn
24 18.12.2011 Děčín Klášterec n/O 1:3
24 18.12.2011 Sokolov Jablonec 3:1
24 17.12.2011 Milevsko Kobra Praha 4:2
24 17.12.2011 Řisuty Benešov 4:2
24 17.12.2011 Klatovy Bílina 4:3sn
23 14.12.2011 Kobra Praha Benešov 6:4
23 14.12.2011 Jablonec Milevsko 4:1
23 14.12.2011 Bílina Sokolov 7:4
23 14.12.2011 Děčín Řisuty 5:6sn
22 11.12.2011 Sokolov Klášterec n/O 0:5
22 10.12.2011 Řisuty Kobra Praha 6:3
22 10.12.2011 Benešov Jablonec 4:3
22 10.12.2011 Milevsko Bílina 4:3sn
22 10.12.2011 Klatovy Děčín 5:7
21 04.12.2011 Klášterec n/O Milevsko 3:2
21 04.12.2011 Děčín Sokolov 8:0
21 03.12.2011 Bílina Benešov 7:4
21 03.12.2011 Klatovy Řisuty 4:3p
21 03.12.2011 Jablonec Kobra Praha 2:4
20 30.11.2011 Řisuty Jablonec 3:1
20 30.11.2011 Milevsko Děčín 4:5
20 30.11.2011 Benešov Klášterec n/O 6:3
20 30.11.2011 Sokolov Klatovy 7:3
20 30.11.2011 Kobra Praha Bílina 3:4
19 27.11.2011 Klášterec n/O Kobra Praha 4:2
19 27.11.2011 Děčín Benešov 5:6
19 27.11.2011 Sokolov Řisuty 2:0
19 26.11.2011 Bílina Jablonec 0:5
19 26.11.2011 Klatovy Milevsko 5:4
18 23.11.2011 Řisuty Bílina 6:2
18 23.11.2011 Klatovy Benešov 2:4
18 23.11.2011 Sokolov Milevsko 5:8
18 23.11.2011 Klášterec n/O Jablonec 3:2sn
18 23.11.2011 Děčín Kobra Praha 9:4
17 19.11.2011 Benešov Sokolov 4:1
17 19.11.2011 Milevsko Řisuty 4:5p
17 19.11.2011 Bílina Klášterec n/O 0:5
17 19.11.2011 Kobra Praha Klatovy 4:1
17 19.11.2011 Jablonec Děčín 6:1
16 17.11.2011 Milevsko Benešov 3:1
16 17.11.2011 Sokolov Kobra Praha 5:7
16 17.11.2011 Klatovy Jablonec 4:2
16 17.11.2011 Řisuty Klášterec n/O 1:4
16 17.11.2011 Děčín Bílina 1:2
15 13.11.2011 Klášterec n/O Děčín 9:1
15 12.11.2011 Benešov Řisuty 4:5
15 12.11.2011 Kobra Praha Milevsko 5:2
15 12.11.2011 Bílina Klatovy 5:6sn
15 12.11.2011 Jablonec Sokolov 3:2p
14 05.11.2011 Klatovy Klášterec n/O 1:2sn
14 05.11.2011 Milevsko Jablonec 3:2
14 05.11.2011 Benešov Kobra Praha 5:6p
14 05.11.2011 Řisuty Děčín 3:4
14 05.11.2011 Sokolov Bílina 4:6
13 30.10.2011 Klášterec n/O Sokolov 11:2
13 30.10.2011 Děčín Klatovy 3:2p
13 29.10.2011 Bílina Milevsko 4:5p
13 29.10.2011 Kobra Praha Řisuty 6:4
13 29.10.2011 Jablonec Benešov 4:2
1 26.10.2011 Klášterec n/O Kobra Praha 7:3
12 22.10.2011 Benešov Bílina 6:2
12 22.10.2011 Řisuty Klatovy 7:2
12 22.10.2011 Sokolov Děčín 3:4
12 22.10.2011 Milevsko Klášterec n/O 5:2
12 22.10.2011 Kobra Praha Jablonec 6:4
11 19.10.2011 Klášterec n/O Benešov 4:3
11 19.10.2011 Bílina Kobra Praha 4:3
11 19.10.2011 Děčín Milevsko 4:3
11 19.10.2011 Klatovy Sokolov 3:4p
11 19.10.2011 Jablonec Řisuty 9:6
10 15.10.2011 Řisuty Sokolov 4:2
10 15.10.2011 Benešov Děčín 7:1
10 15.10.2011 Kobra Praha Klášterec n/O 3:5
10 15.10.2011 Jablonec Bílina 6:2
10 15.10.2011 Milevsko Klatovy 3:2
9 12.10.2011 Bílina Řisuty 3:5
9 12.10.2011 Jablonec Klášterec n/O 6:2
9 12.10.2011 Kobra Praha Děčín 6:4
9 12.10.2011 Benešov Klatovy 2:5
9 12.10.2011 Milevsko Sokolov 4:5p
8 09.10.2011 Klášterec n/O Bílina 5:4sn
8 08.10.2011 Děčín Jablonec 4:2
8 08.10.2011 Řisuty Milevsko 4:3sn
8 08.10.2011 Klatovy Kobra Praha 9:6
8 08.10.2011 Sokolov Benešov 6:3
7 05.10.2011 Benešov Milevsko 4:1
7 05.10.2011 Bílina Děčín 8:3
7 05.10.2011 Kobra Praha Sokolov 4:3
7 05.10.2011 Jablonec Klatovy 6:4
7 05.10.2011 Klášterec n/O Řisuty 4:5sn
6 01.10.2011 Děčín Klášterec n/O 2:3
6 01.10.2011 Řisuty Benešov 6:3
6 01.10.2011 Klatovy Bílina 10:5
6 01.10.2011 Sokolov Jablonec 5:2
6 01.10.2011 Milevsko Kobra Praha 4:3
5 28.09.2011 Bílina Sokolov 3:4
5 28.09.2011 Děčín Řisuty 2:4
5 28.09.2011 Kobra Praha Benešov 5:7
5 28.09.2011 Jablonec Milevsko 4:3
5 28.09.2011 Klášterec n/O Klatovy 8:2
4 24.09.2011 Řisuty Kobra Praha 0:3
4 24.09.2011 Benešov Jablonec 5:6p
4 24.09.2011 Klatovy Děčín 7:1
4 24.09.2011 Milevsko Bílina 6:5
4 24.09.2011 Sokolov Klášterec n/O 2:6
3 18.09.2011 Klášterec n/O Milevsko 5:2
3 17.09.2011 Děčín Sokolov 7:5
3 17.09.2011 Bílina Benešov 9:6
3 17.09.2011 Klatovy Řisuty 1:5
3 17.09.2011 Jablonec Kobra Praha 3:5
2 14.09.2011 Řisuty Jablonec 5:1
2 14.09.2011 Milevsko Děčín 2:0
2 14.09.2011 Kobra Praha Bílina 5:3
2 14.09.2011 Benešov Klášterec n/O 4:5sn
2 14.09.2011 Sokolov Klatovy 1:4
1 10.09.2011 Děčín Benešov 3:1
1 10.09.2011 Klatovy Milevsko 3:6
1 10.09.2011 Sokolov Řisuty 3:5
1 10.09.2011 Bílina Jablonec 3:4

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
1:0sn1x
2:02x
2:12x
3:16x
3:26x
3:2pp2x
3:2sn2x
4:14x
4:28x
4:38x
4:3pp3x
4:3sn3x
5:02x
5:11x
5:26x
5:32x
5:41x
5:4sn1x
6:12x
6:27x
6:35x
6:46x
6:51x
6:5sn1x
7:12x
7:23x
7:33x
7:45x
7:51x
8:01x
8:22x
8:31x
8:61x
9:12x
9:21x
9:31x
9:41x
9:63x
10:51x
11:22x
0:32x
0:53x
1:21x
1:2sn2x
1:31x
1:43x
1:51x
2:33x
2:47x
2:54x
2:62x
3:46x
3:4pp1x
3:4sn1x
3:55x
3:62x
3:71x
4:55x
4:5pp3x
4:5sn2x
4:61x
5:62x
5:6pp2x
5:6sn2x
5:73x
5:81x
8:9pp1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
1. TRE Třebíč 5 20:7 15
2. SLA Slavia 5 27:17 12
3. LTM Litoměřice 5 20:14 12
4. VRC Vrchlabí 5 15:10 11
5. SOK Sokolov 5 14:13 10
6. PRE Přerov 5 15:10 8
7. JIH Jihlava 4 10:6 8
8. SUM Šumperk 5 15:14 8
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
22.09.2021

Dopravní omezení

Vzhledem k dopravnímu omezení v ulici Mělnická, která je příjezdovou cestou k zimnímu stadionu, doporučujeme divákům dnešního utkání "A" týmu s Třebíčí, aby přijeli s časovým předstihem a vyhnuli se případným kolonám.


11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!


05.03.2021

Zápas proti Litoměřicím

Předposlední zápas základní části druhé nejvyšší soutěže proti týmu HC Stadion Litoměřice bude sehrán na litoměřickém ledě.