Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BIL DEC JBL KLT KNO KOB MIL RIS SOK TAB
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

1.kolo 15.09.2012 Řisuty Milevsko 4:3
1.kolo 15.09.2012 Klatovy Kobra Praha 5:2
1.kolo 15.09.2012 Sokolov Bílina 7:1
1.kolo 15.09.2012 Tábor Klášterec n/O 8:4
1.kolo 16.09.2012 Děčín Jablonec 6:3
2.kolo 19.09.2012 Milevsko Bílina 3:5
2.kolo 19.09.2012 Kobra Praha Sokolov 3:4p
2.kolo 19.09.2012 Klášterec n/O Klatovy 1:3
2.kolo 19.09.2012 Jablonec Tábor 4:3sn
2.kolo 19.09.2012 Řisuty Děčín 6:0
3.kolo 22.09.2012 Tábor Řisuty 3:5
3.kolo 22.09.2012 Klatovy Jablonec 8:4
3.kolo 22.09.2012 Sokolov Klášterec n/O 3:2
3.kolo 22.09.2012 Bílina Kobra Praha 3:2p
3.kolo 23.09.2012 Děčín Milevsko 4:3
4.kolo 27.09.2012 Jablonec Sokolov 6:3
4.kolo 29.09.2012 Řisuty Klatovy 1:3
4.kolo 29.09.2012 Milevsko Kobra Praha 4:2
4.kolo 30.09.2012 Klášterec n/O Bílina 5:3
4.kolo 30.09.2012 Děčín Tábor 5:6sn
5.kolo 03.10.2012 Kobra Praha Klášterec n/O 5:1
5.kolo 03.10.2012 Sokolov Řisuty 1:4
5.kolo 03.10.2012 Klatovy Děčín 4:6
5.kolo 03.10.2012 Bílina Jablonec 4:3p
5.kolo 03.10.2012 Tábor Milevsko 6:2
6.kolo 06.10.2012 Řisuty Bílina 3:2
6.kolo 06.10.2012 Klatovy Tábor 6:3
6.kolo 06.10.2012 Jablonec Kobra Praha 6:5
6.kolo 06.10.2012 Milevsko Klášterec n/O 2:4
6.kolo 07.10.2012 Děčín Sokolov 6:3
7.kolo 13.10.2012 Klatovy Milevsko 6:4
7.kolo 13.10.2012 Bílina Děčín 2:3
7.kolo 13.10.2012 Sokolov Tábor 2:7
7.kolo 13.10.2012 Kobra Praha Řisuty 2:6
7.kolo 14.10.2012 Klášterec n/O Jablonec 4:2
8.kolo 17.10.2012 Tábor Bílina 7:2
8.kolo 17.10.2012 Milevsko Jablonec 1:2
8.kolo 17.10.2012 Řisuty Klášterec n/O 2:3
8.kolo 17.10.2012 Klatovy Sokolov 7:5
8.kolo 17.10.2012 Děčín Kobra Praha 4:6
9.kolo 20.10.2012 Sokolov Milevsko 4:1
9.kolo 20.10.2012 Bílina Klatovy 5:7
9.kolo 20.10.2012 Jablonec Řisuty 2:4
9.kolo 20.10.2012 Kobra Praha Tábor 3:5
9.kolo 21.10.2012 Klášterec n/O Děčín 9:1
24.kolo 24.10.2012 Děčín Sokolov 5:3
10.kolo 27.10.2012 Bílina Sokolov 3:1
10.kolo 27.10.2012 Kobra Praha Klatovy 5:3
10.kolo 27.10.2012 Milevsko Řisuty 6:4
10.kolo 27.10.2012 Jablonec Děčín 2:5
10.kolo 28.10.2012 Klášterec n/O Tábor 3:0
11.kolo 03.11.2012 Klatovy Klášterec n/O 6:3
11.kolo 03.11.2012 Bílina Milevsko 9:5
11.kolo 03.11.2012 Sokolov Kobra Praha 6:5
11.kolo 03.11.2012 Tábor Jablonec 5:3
11.kolo 04.11.2012 Děčín Řisuty 6:3
12.kolo 07.11.2012 Milevsko Děčín 4:6
12.kolo 07.11.2012 Řisuty Tábor 7:4
12.kolo 07.11.2012 Kobra Praha Bílina 2:3p
12.kolo 07.11.2012 Klášterec n/O Sokolov 4:3sn
13.kolo 10.11.2012 Klatovy Řisuty 4:1
13.kolo 10.11.2012 Bílina Klášterec n/O 4:3
13.kolo 10.11.2012 Sokolov Jablonec 2:3p
13.kolo 10.11.2012 Kobra Praha Milevsko 2:3
13.kolo 10.11.2012 Tábor Děčín 5:3
14.kolo 14.11.2012 Klášterec n/O Kobra Praha 0:6
14.kolo 14.11.2012 Řisuty Sokolov 6:2
14.kolo 14.11.2012 Jablonec Bílina 5:2
14.kolo 14.11.2012 Milevsko Tábor 3:4
14.kolo 14.11.2012 Děčín Klatovy 5:4
15.kolo 17.11.2012 Bílina Řisuty 2:1
15.kolo 17.11.2012 Tábor Klatovy 5:4
15.kolo 17.11.2012 Kobra Praha Jablonec 5:4
15.kolo 18.11.2012 Klášterec n/O Milevsko 4:5p
15.kolo 21.11.2012 Sokolov Děčín 3:4p
16.kolo 24.11.2012 Milevsko Klatovy 4:2
16.kolo 24.11.2012 Řisuty Kobra Praha 6:5p
16.kolo 24.11.2012 Tábor Sokolov 4:5p
16.kolo 24.11.2012 Jablonec Klášterec n/O 5:6p
16.kolo 25.11.2012 Děčín Bílina 3:7
17.kolo 28.11.2012 Kobra Praha Děčín 3:2
17.kolo 28.11.2012 Klášterec n/O Řisuty 3:8
17.kolo 28.11.2012 Jablonec Milevsko 6:3
17.kolo 28.11.2012 Bílina Tábor 2:3p
17.kolo 28.11.2012 Sokolov Klatovy 3:2p
18.kolo 01.12.2012 Řisuty Jablonec 6:1
18.kolo 01.12.2012 Milevsko Sokolov 4:1
18.kolo 01.12.2012 Klatovy Bílina 3:2
18.kolo 01.12.2012 Tábor Kobra Praha 4:0
18.kolo 02.12.2012 Děčín Klášterec n/O 9:1
19.kolo 05.12.2012 Klatovy Kobra Praha 4:6
19.kolo 05.12.2012 Děčín Jablonec 5:2
19.kolo 05.12.2012 Sokolov Bílina 6:4
19.kolo 05.12.2012 Tábor Klášterec n/O 4:3p
19.kolo 05.12.2012 Řisuty Milevsko 4:0
20.kolo 08.12.2012 Milevsko Bílina 2:3
20.kolo 08.12.2012 Řisuty Děčín 6:4
20.kolo 08.12.2012 Kobra Praha Sokolov 7:2
20.kolo 08.12.2012 Jablonec Tábor 3:2p
20.kolo 09.12.2012 Klášterec n/O Klatovy 2:5
21.kolo 12.12.2012 Tábor Řisuty 3:0
21.kolo 12.12.2012 Bílina Kobra Praha 2:4
21.kolo 12.12.2012 Klatovy Jablonec 4:8
21.kolo 12.12.2012 Sokolov Klášterec n/O 5:3
21.kolo 12.12.2012 Děčín Milevsko 7:4
22.kolo 15.12.2012 Řisuty Klatovy 5:2
22.kolo 15.12.2012 Milevsko Kobra Praha 7:6sn
22.kolo 15.12.2012 Jablonec Sokolov 4:1
22.kolo 16.12.2012 Děčín Tábor 3:2
22.kolo 16.12.2012 Klášterec n/O Bílina 9:4
12.kolo 17.12.2012 Jablonec Klatovy 5:2
23.kolo 19.12.2012 Kobra Praha Klášterec n/O 0:8
23.kolo 19.12.2012 Sokolov Řisuty 3:2
23.kolo 19.12.2012 Klatovy Děčín 1:5
23.kolo 19.12.2012 Bílina Jablonec 6:5p
23.kolo 19.12.2012 Tábor Milevsko 10:1
24.kolo 22.12.2012 Milevsko Klášterec n/O 3:2sn
24.kolo 29.12.2012 Řisuty Bílina 1:4
25.kolo 05.01.2013 Sokolov Tábor 6:4
25.kolo 05.01.2013 Klatovy Milevsko 5:4
25.kolo 05.01.2013 Kobra Praha Řisuty 3:7
25.kolo 06.01.2013 Klášterec n/O Jablonec 5:3
26.kolo 12.01.2013 Milevsko Jablonec 6:3
26.kolo 12.01.2013 Řisuty Klášterec n/O 1:6
26.kolo 12.01.2013 Tábor Bílina 8:5
26.kolo 12.01.2013 Klatovy Sokolov 1:4
26.kolo 13.01.2013 Děčín Kobra Praha 3:5
27.kolo 16.01.2013 Kobra Praha Tábor 4:6
27.kolo 16.01.2013 Bílina Klatovy 1:4
27.kolo 16.01.2013 Klášterec n/O Děčín 4:3
27.kolo 16.01.2013 Jablonec Řisuty 4:5
27.kolo 16.01.2013 Sokolov Milevsko 3:4sn
28.kolo 19.01.2013 Milevsko Řisuty 2:6
28.kolo 19.01.2013 Bílina Sokolov 3:6
28.kolo 19.01.2013 Kobra Praha Klatovy 3:1
28.kolo 19.01.2013 Jablonec Děčín 3:6
28.kolo 20.01.2013 Klášterec n/O Tábor 2:3
29.kolo 26.01.2013 Tábor Jablonec 7:5
29.kolo 26.01.2013 Klatovy Klášterec n/O 5:3
29.kolo 26.01.2013 Sokolov Kobra Praha 8:1
29.kolo 26.01.2013 Bílina Milevsko 4:3p
29.kolo 27.01.2013 Děčín Řisuty 10:2
30.kolo 30.01.2013 Milevsko Děčín 6:4
30.kolo 30.01.2013 Klášterec n/O Sokolov 4:1
30.kolo 30.01.2013 Kobra Praha Bílina 7:5
30.kolo 30.01.2013 Jablonec Klatovy 8:2
30.kolo 30.01.2013 Řisuty Tábor 2:1sn
31.kolo 02.02.2013 Tábor Děčín 6:3
31.kolo 02.02.2013 Klatovy Řisuty 3:2p
31.kolo 02.02.2013 Sokolov Jablonec 6:2
31.kolo 02.02.2013 Bílina Klášterec n/O 3:2p
31.kolo 02.02.2013 Kobra Praha Milevsko 8:1
25.kolo 05.02.2013 Bílina Děčín 3:8
24.kolo 06.02.2013 Tábor Klatovy 6:1
24.kolo 06.02.2013 Jablonec Kobra Praha 3:7
32.kolo 08.02.2013 Děčín Klatovy 4:3p
32.kolo 09.02.2013 Milevsko Tábor 5:2
32.kolo 09.02.2013 Řisuty Sokolov 9:1
32.kolo 09.02.2013 Jablonec Bílina 2:5
32.kolo 10.02.2013 Klášterec n/O Kobra Praha 5:2
33.kolo 13.02.2013 Sokolov Děčín 3:2
33.kolo 13.02.2013 Klášterec n/O Milevsko 5:2
33.kolo 13.02.2013 Klatovy Tábor 3:1
33.kolo 13.02.2013 Kobra Praha Jablonec 4:5p
33.kolo 13.02.2013 Bílina Řisuty 2:3sn
34.kolo 16.02.2013 Milevsko Klatovy 3:1
34.kolo 16.02.2013 Řisuty Kobra Praha 4:2
34.kolo 16.02.2013 Tábor Sokolov 10:3
34.kolo 16.02.2013 Jablonec Klášterec n/O 4:3
34.kolo 17.02.2013 Děčín Bílina 6:1
35.kolo 23.02.2013 Sokolov Klatovy 0:3
35.kolo 23.02.2013 Bílina Tábor 4:3p
35.kolo 23.02.2013 Kobra Praha Děčín 5:2
35.kolo 23.02.2013 Jablonec Milevsko 4:2
35.kolo 24.02.2013 Klášterec n/O Řisuty 6:3
36.kolo 27.02.2013 Tábor Kobra Praha 4:1
36.kolo 27.02.2013 Řisuty Jablonec 9:2
36.kolo 27.02.2013 Milevsko Sokolov 4:6
36.kolo 27.02.2013 Klatovy Bílina 6:3
36.kolo 27.02.2013 Děčín Klášterec n/O 2:4

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
2:11x
2:1sn1x
3:02x
3:14x
3:27x
3:2pp5x
3:2sn1x
4:02x
4:16x
4:25x
4:35x
4:3pp5x
4:3sn2x
5:11x
5:29x
5:38x
5:44x
6:01x
6:13x
6:23x
6:311x
6:46x
6:52x
6:5pp2x
7:11x
7:22x
7:42x
7:53x
7:6sn1x
8:12x
8:21x
8:42x
8:51x
9:13x
9:21x
9:41x
9:51x
10:11x
10:21x
10:31x
0:31x
0:61x
0:81x
1:21x
1:32x
1:44x
1:51x
1:61x
2:35x
2:3pp3x
2:3sn1x
2:44x
2:53x
2:62x
2:71x
3:41x
3:4pp2x
3:4sn1x
3:54x
3:62x
3:73x
3:82x
4:51x
4:5pp3x
4:66x
4:81x
5:6pp1x
5:6sn1x
5:71x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
1. JIH Jihlava 12 38:28 24
2. POR Poruba 13 41:30 23
3. VSE Vsetín 12 38:28 23
4. PRE Přerov 11 34:25 22
5. BEN Benátky n/J 13 40:41 22
6. SOK Sokolov 11 44:27 21
7. SLA Slavia 10 33:20 21
8. KLA Kladno 10 42:30 20
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
02.12.2020

Maršoun skončil

Benátecký dres již dále nebude oblékat dvaadvacetiletý útočník Petr Maršoun. Ten si v 7 zápasech připsal 1 kanadský bod za asistence. Petr Maršoun se rozhodl ukončit sportovní kariéru.


18.11.2020

Novým mužem Haš

Benáteckou obranu posiluje nadějný devatenáctiletý obránce Martin Haš. Ten v loňské sezóně nastupoval za finskou Tapparu Tampere. Závěr sezóny pak strávil v kanadské OHL v týmech North Bay Battalion a Guelph Storm. Zúčastnil se též MS hráčů do 20 let.


06.11.2020

Rossmy do Lausitzeru

Sedmnáctiletý německý útočník Bennet Rossmy si vyzkouší druhou nejvyšší soutěž ve své vlasti. Hrát bude za tým Lausitzer Füchse.