Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE FRM HOD NJI OPA ORL POR PRE PRO TEC VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

44 22.02.2014 Orlová Nový Jičín 3:2sn
44 22.02.2014 Přerov Val. Meziříčí 6:3
44 22.02.2014 Hodonín Frýdek-Místek 6:3
44 22.02.2014 Poruba Opava 3:0
44 22.02.2014 Technika Prostějov 3:2
44 22.02.2014 Vsetín Břeclav 5:1
43 20.02.2014 Opava Technika 2:3
43 19.02.2014 Nový Jičín Přerov 2:5
43 19.02.2014 Břeclav Orlová 7:0
43 19.02.2014 Prostějov Vsetín 7:4
43 19.02.2014 Frýdek-Místek Poruba 1:4
43 19.02.2014 Val. Meziříčí Hodonín 3:5
37 17.02.2014 Frýdek-Místek Orlová 4:5
42 16.02.2014 Hodonín Nový Jičín 3:5
42 16.02.2014 Poruba Val. Meziříčí 12:1
42 15.02.2014 Břeclav Prostějov 3:6
42 15.02.2014 Orlová Přerov 2:5
42 14.02.2014 Vsetín Opava 4:0
42 14.02.2014 Technika Frýdek-Místek 4:3sn
41 13.02.2014 Prostějov Orlová 7:1
41 13.02.2014 Nový Jičín Poruba 1:3
41 13.02.2014 Přerov Hodonín 3:2
41 11.02.2014 Opava Břeclav 7:3
41 11.02.2014 Frýdek-Místek Vsetín 7:4
41 11.02.2014 Val. Meziříčí Technika 2:3
40 08.02.2014 Orlová Hodonín 3:2sn
40 08.02.2014 Poruba Přerov 4:6
40 08.02.2014 Technika Nový Jičín 6:1
40 08.02.2014 Břeclav Frýdek-Místek 3:8
40 08.02.2014 Prostějov Opava 2:1sn
40 08.02.2014 Vsetín Val. Meziříčí 3:2
39 05.02.2014 Opava Orlová 2:0
39 05.02.2014 Frýdek-Místek Prostějov 3:5
39 05.02.2014 Val. Meziříčí Břeclav 5:2
39 05.02.2014 Nový Jičín Vsetín 2:4
39 05.02.2014 Přerov Technika 6:4
39 05.02.2014 Hodonín Poruba 6:4
38 01.02.2014 Orlová Poruba 2:9
38 01.02.2014 Technika Hodonín 3:7
38 01.02.2014 Břeclav Nový Jičín 2:4
38 01.02.2014 Prostějov Val. Meziříčí 6:3
38 01.02.2014 Frýdek-Místek Opava 4:5
38 01.02.2014 Vsetín Přerov 3:1
37 29.01.2014 Val. Meziříčí Opava 2:5
37 29.01.2014 Nový Jičín Prostějov 5:7
37 29.01.2014 Přerov Břeclav 5:2
37 29.01.2014 Hodonín Vsetín 2:5
37 29.01.2014 Poruba Technika 3:0
36 25.01.2014 Orlová Technika 6:4
36 25.01.2014 Břeclav Hodonín 3:4p
36 25.01.2014 Prostějov Přerov 5:4p
36 25.01.2014 Opava Nový Jičín 2:5
36 25.01.2014 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 3:1
36 25.01.2014 Vsetín Poruba 5:1
34 24.01.2014 Břeclav Technika 2:3
35 22.01.2014 Hodonín Prostějov 1:3
35 22.01.2014 Poruba Břeclav 3:2p
35 22.01.2014 Technika Vsetín 0:3
35 22.01.2014 Val. Meziříčí Orlová 0:2
35 22.01.2014 Nový Jičín Frýdek-Místek 3:2sn
35 22.01.2014 Přerov Opava 5:1
34 18.01.2014 Orlová Vsetín 1:4
34 18.01.2014 Prostějov Poruba 2:3p
34 18.01.2014 Opava Hodonín 2:1
34 18.01.2014 Frýdek-Místek Přerov 4:2
34 18.01.2014 Val. Meziříčí Nový Jičín 3:4
33 15.01.2014 Nový Jičín Orlová 3:2p
33 15.01.2014 Val. Meziříčí Přerov 1:0
33 15.01.2014 Frýdek-Místek Hodonín 0:4
33 15.01.2014 Opava Poruba 2:1
33 15.01.2014 Prostějov Technika 1:3
33 15.01.2014 Břeclav Vsetín 2:3
32 11.01.2014 Vsetín Prostějov 4:2
32 11.01.2014 Orlová Břeclav 4:2
32 11.01.2014 Technika Opava 2:3
32 11.01.2014 Poruba Frýdek-Místek 3:4
32 11.01.2014 Hodonín Val. Meziříčí 6:0
32 11.01.2014 Přerov Nový Jičín 5:1
31 08.01.2014 Přerov Orlová 3:1
31 08.01.2014 Nový Jičín Hodonín 4:3
31 08.01.2014 Val. Meziříčí Poruba 2:3p
31 08.01.2014 Frýdek-Místek Technika 3:4sn
31 08.01.2014 Opava Vsetín 1:2p
31 08.01.2014 Prostějov Břeclav 9:2
30 04.01.2014 Orlová Prostějov 2:1p
30 04.01.2014 Břeclav Opava 2:0
30 04.01.2014 Technika Val. Meziříčí 5:1
30 04.01.2014 Poruba Nový Jičín 6:1
30 04.01.2014 Hodonín Přerov 2:3p
30 04.01.2014 Vsetín Frýdek-Místek 2:3
25 28.12.2013 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 1:2p
29 21.12.2013 Hodonín Orlová 3:1
29 21.12.2013 Nový Jičín Technika 2:4
29 21.12.2013 Val. Meziříčí Vsetín 2:3
29 21.12.2013 Frýdek-Místek Břeclav 6:1
29 20.12.2013 Přerov Poruba 3:4sn
29 20.12.2013 Opava Prostějov 2:4
28 18.12.2013 Vsetín Nový Jičín 2:3p
28 18.12.2013 Orlová Opava 0:5
28 18.12.2013 Prostějov Frýdek-Místek 9:2
28 18.12.2013 Břeclav Val. Meziříčí 3:2sn
28 18.12.2013 Technika Přerov 2:3
28 18.12.2013 Poruba Hodonín 1:2
27 14.12.2013 Opava Frýdek-Místek 12:4
27 14.12.2013 Poruba Orlová 9:2
27 14.12.2013 Hodonín Technika 1:4
27 14.12.2013 Přerov Vsetín 1:2sn
27 14.12.2013 Nový Jičín Břeclav 3:2p
27 14.12.2013 Val. Meziříčí Prostějov 1:5
26 11.12.2013 Vsetín Hodonín 3:1
26 11.12.2013 Opava Val. Meziříčí 9:0
26 11.12.2013 Prostějov Nový Jičín 4:0
26 11.12.2013 Břeclav Přerov 4:5
26 11.12.2013 Poruba Technika 4:1
26 11.12.2013 Frýdek-Místek Orlová 1:5
25 07.12.2013 Technika Orlová 5:1
25 07.12.2013 Poruba Vsetín 4:3
25 07.12.2013 Hodonín Břeclav 5:4
25 07.12.2013 Přerov Prostějov 2:3
25 07.12.2013 Nový Jičín Opava 6:3
24 04.12.2013 Vsetín Technika 1:6
24 04.12.2013 Orlová Val. Meziříčí 3:4sn
24 04.12.2013 Frýdek-Místek Nový Jičín 5:2
24 04.12.2013 Opava Přerov 8:4
24 04.12.2013 Prostějov Hodonín 7:2
24 04.12.2013 Břeclav Poruba 3:6
23 30.11.2013 Technika Břeclav 2:6
23 30.11.2013 Poruba Prostějov 3:2sn
23 30.11.2013 Hodonín Opava 2:3p
23 30.11.2013 Přerov Frýdek-Místek 6:5
23 30.11.2013 Nový Jičín Val. Meziříčí 1:3
23 30.11.2013 Vsetín Orlová 2:3
22 27.11.2013 Vsetín Břeclav 0:2
22 27.11.2013 Orlová Nový Jičín 3:7
22 27.11.2013 Přerov Val. Meziříčí 1:2
22 27.11.2013 Hodonín Frýdek-Místek 4:6
22 27.11.2013 Poruba Opava 4:2
22 27.11.2013 Technika Prostějov 4:3sn
21 23.11.2013 Nový Jičín Přerov 2:1
21 23.11.2013 Břeclav Orlová 1:2sn
21 23.11.2013 Prostějov Vsetín 7:4
21 23.11.2013 Opava Technika 5:0
21 23.11.2013 Frýdek-Místek Poruba 2:4
21 23.11.2013 Val. Meziříčí Hodonín 3:2
20 20.11.2013 Vsetín Opava 2:3sn
20 20.11.2013 Orlová Přerov 1:3
20 20.11.2013 Hodonín Nový Jičín 4:2
20 20.11.2013 Poruba Val. Meziříčí 7:1
20 20.11.2013 Břeclav Prostějov 3:4
20 20.11.2013 Technika Frýdek-Místek 4:0
19 16.11.2013 Prostějov Orlová 5:4
19 16.11.2013 Opava Břeclav 1:2
19 16.11.2013 Frýdek-Místek Vsetín 3:0
19 16.11.2013 Val. Meziříčí Technika 1:7
19 16.11.2013 Nový Jičín Poruba 2:4
19 16.11.2013 Přerov Hodonín 1:2sn
18 13.11.2013 Vsetín Val. Meziříčí 4:1
18 13.11.2013 Orlová Hodonín 3:5
18 13.11.2013 Poruba Přerov 3:1
18 13.11.2013 Technika Nový Jičín 1:4
18 13.11.2013 Břeclav Frýdek-Místek 3:4
18 13.11.2013 Prostějov Opava 3:2
17 09.11.2013 Hodonín Poruba 4:2
17 09.11.2013 Opava Orlová 4:3
17 09.11.2013 Frýdek-Místek Prostějov 2:5
17 09.11.2013 Val. Meziříčí Břeclav 3:2sn
17 09.11.2013 Nový Jičín Vsetín 6:4
17 09.11.2013 Přerov Technika 2:3
16 06.11.2013 Vsetín Přerov 7:4
16 06.11.2013 Orlová Poruba 2:3
16 06.11.2013 Technika Hodonín 3:6
16 06.11.2013 Nový Jičín Břeclav 3:2sn
16 06.11.2013 Prostějov Val. Meziříčí 5:3
16 06.11.2013 Opava Frýdek-Místek 6:1
15 02.11.2013 Orlová Frýdek-Místek 5:2
15 02.11.2013 Val. Meziříčí Opava 3:6
15 02.11.2013 Nový Jičín Prostějov 2:4
15 02.11.2013 Přerov Břeclav 3:1
15 02.11.2013 Hodonín Vsetín 7:4
15 02.11.2013 Technika Poruba 4:3sn
14 31.10.2013 Prostějov Přerov 4:5p
14 30.10.2013 Vsetín Poruba 1:6
14 30.10.2013 Břeclav Hodonín 2:3sn
14 30.10.2013 Opava Nový Jičín 4:5sn
14 30.10.2013 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 1:2sn
14 30.10.2013 Orlová Technika 1:3
5 28.10.2013 Frýdek-Místek Opava 1:3
13 26.10.2013 Val. Meziříčí Orlová 0:6
13 26.10.2013 Přerov Opava 3:0
13 26.10.2013 Hodonín Prostějov 2:6
13 26.10.2013 Poruba Břeclav 3:1
13 26.10.2013 Technika Vsetín 1:4
13 26.10.2013 Nový Jičín Frýdek-Místek 5:6sn
12 23.10.2013 Orlová Vsetín 2:8
12 23.10.2013 Břeclav Technika 4:3
12 23.10.2013 Prostějov Poruba 0:3
12 23.10.2013 Opava Hodonín 5:4p
12 23.10.2013 Val. Meziříčí Nový Jičín 4:1
12 23.10.2013 Frýdek-Místek Přerov 4:2
11 19.10.2013 Val. Meziříčí Přerov 6:5sn
11 19.10.2013 Frýdek-Místek Hodonín 2:6
11 19.10.2013 Opava Poruba 0:5
11 19.10.2013 Prostějov Technika 4:3sn
11 19.10.2013 Břeclav Vsetín 1:2
11 19.10.2013 Nový Jičín Orlová 2:0
10 16.10.2013 Vsetín Prostějov 4:2
10 16.10.2013 Orlová Břeclav 3:1
10 16.10.2013 Technika Opava 1:2
10 16.10.2013 Poruba Frýdek-Místek 4:5
10 16.10.2013 Hodonín Val. Meziříčí 8:1
10 16.10.2013 Přerov Nový Jičín 3:1
9 12.10.2013 Opava Vsetín 3:2p
9 12.10.2013 Přerov Orlová 2:1
9 12.10.2013 Val. Meziříčí Poruba 1:3
9 12.10.2013 Frýdek-Místek Technika 3:2
9 12.10.2013 Prostějov Břeclav 10:0
9 12.10.2013 Nový Jičín Hodonín 1:5
8 09.10.2013 Vsetín Frýdek-Místek 2:4
8 09.10.2013 Technika Val. Meziříčí 4:2
8 09.10.2013 Poruba Nový Jičín 5:1
8 09.10.2013 Hodonín Přerov 2:7
8 09.10.2013 Orlová Prostějov 2:7
8 09.10.2013 Břeclav Opava 6:3
7 06.10.2013 Opava Prostějov 5:3
7 05.10.2013 Val. Meziříčí Vsetín 1:5
7 05.10.2013 Frýdek-Místek Břeclav 2:1p
7 05.10.2013 Hodonín Orlová 6:2
7 05.10.2013 Přerov Poruba 2:3
7 05.10.2013 Nový Jičín Technika 2:7
6 02.10.2013 Vsetín Nový Jičín 3:1
6 02.10.2013 Orlová Opava 4:3sn
6 02.10.2013 Prostějov Frýdek-Místek 10:1
6 02.10.2013 Břeclav Val. Meziříčí 4:2
6 02.10.2013 Technika Přerov 5:2
6 02.10.2013 Poruba Hodonín 3:2
5 28.09.2013 Poruba Orlová 3:4sn
5 28.09.2013 Hodonín Technika 6:4
5 28.09.2013 Přerov Vsetín 4:2
5 28.09.2013 Břeclav Nový Jičín 5:4sn
5 28.09.2013 Val. Meziříčí Prostějov 2:8
4 25.09.2013 Vsetín Hodonín 1:5
4 25.09.2013 Orlová Frýdek-Místek 2:8
4 25.09.2013 Opava Val. Meziříčí 3:2
4 25.09.2013 Prostějov Nový Jičín 4:2
4 25.09.2013 Břeclav Přerov 2:7
4 25.09.2013 Technika Poruba 5:1
3 21.09.2013 Technika Orlová 5:4
3 21.09.2013 Poruba Vsetín 5:1
3 21.09.2013 Hodonín Břeclav 1:4
3 21.09.2013 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 5:3
3 21.09.2013 Nový Jičín Opava 0:3
3 20.09.2013 Přerov Prostějov 3:4p
2 18.09.2013 Vsetín Technika 2:3sn
2 18.09.2013 Orlová Val. Meziříčí 5:2
2 18.09.2013 Frýdek-Místek Nový Jičín 7:3
2 18.09.2013 Opava Přerov 3:0
2 18.09.2013 Prostějov Hodonín 5:0
2 18.09.2013 Břeclav Poruba 2:4
1 14.09.2013 Technika Břeclav 5:3
1 14.09.2013 Poruba Prostějov 3:6
1 14.09.2013 Hodonín Opava 5:3
1 14.09.2013 Přerov Frýdek-Místek 4:2
1 14.09.2013 Vsetín Orlová 6:2
1 14.09.2013 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:3p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
2:03x
2:14x
2:1pp2x
2:1sn1x
3:05x
3:111x
3:28x
3:2pp4x
3:2sn7x
4:03x
4:13x
4:213x
4:34x
4:3pp1x
4:3sn5x
5:02x
5:19x
5:26x
5:35x
5:43x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:01x
6:14x
6:22x
6:35x
6:45x
6:51x
6:5sn1x
7:01x
7:12x
7:21x
7:32x
7:45x
8:11x
8:41x
9:01x
9:23x
10:01x
10:11x
12:11x
12:41x
0:22x
0:33x
0:41x
0:52x
0:61x
1:25x
1:2pp2x
1:2sn4x
1:38x
1:46x
1:55x
1:62x
1:71x
2:313x
2:3pp5x
2:3sn3x
2:49x
2:56x
2:63x
2:74x
2:83x
2:91x
3:44x
3:4pp2x
3:4sn4x
3:54x
3:65x
3:72x
3:81x
4:54x
4:5pp1x
4:5sn1x
4:62x
5:6sn1x
5:71x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
1. KLA Kladno 34 130:84 74
2. JIH Jihlava 34 130:78 70
3. PRE Přerov 34 113:81 69
4. VRC Vrchlabí 34 127:89 65
5. VSE Vsetín 34 102:82 62
6. POR Poruba 34 115:85 62
7. LTM Litoměřice 34 128:110 61
8. TRE Třebíč 34 103:89 58
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
05.03.2021

Zápas proti Litoměřicím

Předposlední zápas základní části druhé nejvyšší soutěže proti týmu HC Stadion Litoměřice bude sehrán na litoměřickém ledě.


25.02.2021

Drábek na Slovensko

Devatenáctiletý útočník Michael Drábek zamířil do druhé slovenské hokejové ligy. Oblékat bude barvy týmu HK Levice. Drábek v letošní sezóně odehrál za Benátky nad Jizerou 5 zápasů, v nichž nebodoval.


17.02.2021

Vrací se Svoboda

Po čtyřech letech oblékne benátecký dres pětadvacetiletý útočník Daniel Svoboda. Ten se letos měl stát ústřední posilou druholigového Jablonce nad Nisou, kde ale vinou koronaviru a předčasného ukončení amatérských soutěží sehrál pouze 3 mistrovské zápasy se ziskem 7 kanadských bodů (3+4)! V 1 utkání nastoupil také v barvách univerzitního týmu UK Hockey Prague (ULLH), kde zaznamenal 1 kanadský bod za gól.