Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM JIH KOM LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

52 04.03.2018 Vítkovice Liberec 3:2p
52 04.03.2018 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
51 02.03.2018 Litvínov Vítkovice 2:1p
50 28.02.2018 Ml. Boleslav Olomouc 3:4p
50 28.02.2018 Chomutov Třinec 3:2p
50 28.02.2018 Kometa Plzeň 4:5sn
48 26.02.2018 Sparta Olomouc 2:3p
48 06.02.2018 Chomutov Litvínov 3:4sn
47 04.02.2018 Litvínov Ml. Boleslav 4:3p
47 04.02.2018 Liberec Sparta 3:2sn
47 04.02.2018 Plzeň Chomutov 5:4sn
46 02.02.2018 Chomutov Liberec 2:1p
45 30.01.2018 Litvínov Zlín 3:4p
45 30.01.2018 Jihlava Pardubice 3:2p
45 30.01.2018 Sparta Kometa 3:4p
44 28.01.2018 Třinec Hr. Králové 2:1sn
42 21.01.2018 Sparta Vítkovice 4:3sn
41 19.01.2018 Kometa Hr. Králové 3:4p
33 16.01.2018 Sparta Hr. Králové 2:1p
40 14.01.2018 Ml. Boleslav Jihlava 3:2sn
39 12.01.2018 Olomouc Jihlava 2:3p
38 07.01.2018 Pardubice Třinec 2:3sn
37 05.01.2018 Kometa Plzeň 3:2sn
36 03.01.2018 Chomutov Hr. Králové 3:2p
36 03.01.2018 Ml. Boleslav Zlín 2:3sn
35 30.12.2017 Litvínov Chomutov 2:3sn
34 28.12.2017 Třinec Olomouc 3:4sn
34 28.12.2017 Chomutov Plzeň 7:6p
34 28.12.2017 Jihlava Vítkovice 1:2p
33 26.12.2017 Kometa Jihlava 3:2p
33 26.12.2017 Liberec Chomutov 2:3p
33 26.12.2017 Plzeň Pardubice 2:3sn
32 22.12.2017 Třinec Liberec 2:3sn
32 22.12.2017 Ml. Boleslav Plzeň 2:1sn
31 20.12.2017 Litvínov Olomouc 2:3sn
31 20.12.2017 Hr. Králové Třinec 2:3p
31 20.12.2017 Liberec Ml. Boleslav 4:3sn
30 10.12.2017 Ml. Boleslav Pardubice 3:2p
29 08.12.2017 Jihlava Třinec 1:0p
27 06.12.2017 Chomutov Olomouc 2:3p
34 05.12.2017 Zlín Hr. Králové 2:3p
28 03.12.2017 Sparta Jihlava 6:5p
28 03.12.2017 Liberec Litvínov 4:3p
28 03.12.2017 Plzeň Třinec 4:3p
28 03.12.2017 Hr. Králové Kometa 1:0sn
27 01.12.2017 Liberec Hr. Králové 5:4sn
23 28.11.2017 Olomouc Pardubice 3:2p
26 26.11.2017 Jihlava Olomouc 3:2p
26 26.11.2017 Plzeň Zlín 1:2p
26 26.11.2017 Chomutov Sparta 4:3p
25 24.11.2017 Třinec Pardubice 3:2sn
25 24.11.2017 Litvínov Vítkovice 2:1p
25 24.11.2017 Olomouc Kometa 3:2p
24 21.11.2017 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
23 19.11.2017 Plzeň Vítkovice 4:3sn
23 19.11.2017 Hr. Králové Chomutov 3:2p
22 17.11.2017 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:2sn
22 17.11.2017 Sparta Olomouc 3:2sn
21 15.11.2017 Kometa Pardubice 1:2p
21 15.11.2017 Liberec Sparta 5:4p
20 05.11.2017 Chomutov Liberec 3:4p
20 05.11.2017 Sparta Hr. Králové 1:2p
19 03.11.2017 Kometa Sparta 3:2p
19 03.11.2017 Jihlava Pardubice 2:3sn
18 31.10.2017 Zlín Jihlava 1:2sn
18 29.10.2017 Chomutov Kometa 3:2p
17 27.10.2017 Jihlava Chomutov 4:3sn
17 27.10.2017 Kometa Zlín 2:3sn
17 26.10.2017 Liberec Olomouc 3:2sn
16 22.10.2017 Zlín Liberec 3:2p
16 22.10.2017 Hr. Králové Litvínov 4:5sn
15 20.10.2017 Třinec Plzeň 3:2p
15 20.10.2017 Litvínov Liberec 2:3sn
15 20.10.2017 Chomutov Ml. Boleslav 2:3sn
15 20.10.2017 Pardubice Zlín 4:3p
14 17.10.2017 Litvínov Plzeň 2:1p
13 15.10.2017 Zlín Plzeň 4:5sn
13 15.10.2017 Litvínov Kometa 4:3sn
15 10.10.2017 Vítkovice Olomouc 3:4sn
11 08.10.2017 Třinec Chomutov 4:3p
11 08.10.2017 Plzeň Kometa 4:5p
11 08.10.2017 Litvínov Pardubice 0:1sn
10 06.10.2017 Pardubice Olomouc 1:2p
9 01.10.2017 Olomouc Sparta 2:3p
9 01.10.2017 Plzeň Jihlava 2:1p
8 29.09.2017 Třinec Olomouc 3:4sn
8 29.09.2017 Zlín Hr. Králové 2:1sn
7 24.09.2017 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2sn
7 24.09.2017 Olomouc Zlín 3:4p
6 22.09.2017 Chomutov Vítkovice 1:2p
6 22.09.2017 Ml. Boleslav Plzeň 2:3p
5 17.09.2017 Kometa Chomutov 2:3sn
4 15.09.2017 Chomutov Jihlava 4:3p
4 15.09.2017 Hr. Králové Plzeň 4:3p
1 08.09.2017 Kometa Třinec 5:4sn
1 08.09.2017 Jihlava Ml. Boleslav 4:3p
1 08.09.2017 Vítkovice Zlín 1:2p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:0pp1x
1:0sn1x
2:1pp6x
2:1sn3x
3:2pp14x
3:2sn8x
4:3pp10x
4:3sn5x
5:4pp1x
5:4sn3x
6:5pp1x
7:6pp1x
0:1sn1x
1:2pp7x
1:2sn2x
2:3pp8x
2:3sn11x
3:4pp6x
3:4sn4x
4:5pp1x
4:5sn3x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
Nadstavba sk. A
1. LET Letňany 37 178:82 93
2. CHM Chomutov 36 181:103 79
3. TAB Tábor 37 191:95 78
4. UNL Ústí nad Labem 36 150:93 78
5. PRI Příbram 37 169:107 75
6. VRC Vrchlabí 36 146:113 63
7. KOB Kobra Praha 37 111:123 58
8. MOL Most 37 128:162 46
Nadstavba sk. B
1. PIS Písek 37 121:125 58
2. BEN Benátky n/J 37 137:138 56
3. DEC Děčín 37 144:141 50
4. CHB Cheb 37 108:132 46
5. KLT Klatovy 37 95:144 29
6. RIS Řisuty 37 123:202 29
7. JBL Jablonec 37 104:201 25
8. HRO Hronov 37 101:227 19
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
19.12.2022

S Táborem v 17:30!!

Poslední domácí utkání kalendářního roku 2022 proti Táboru bude sehráno ve středu 21. prosince už od 17:30 hodin!!!


15.09.2022

Permanentky v prodeji

Klub HC Benátky informuje, že jsou k prodeji permanentky na utkání 2. hokejové ligy v sezóně 2022/23, a to na pokladně při zápasech "A" mužstva nebo na sekretariátu klubu po dohodě na e-mailu: hokej@benatky.cz nebo tel. čísle 326 316 500 - p. Nejedlo. Cena celosezónní vstupenky činí 750,- Kč.


29.03.2022

Valná hromada

Valná hromada hokejového klubu HC Benátky nad Jizerou se koná 7.4.2022 od 18 hodin na ZS v Benátkách nad Jizerou.