Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga sever/střed | 2.liga jih/východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BIL DEC DVK JBL KLT KOB KOL LET MOL NYM RIS SOK TRU VRC
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

1 12.09.2018 Děčín Most 4:9
1 12.09.2018 Kobra Praha Bílina 7:5
1 12.09.2018 Sokolov Řisuty 7:3
1 12.09.2018 Trutnov Letňany 3:2
1 12.09.2018 Nymburk Jablonec 2:3
1 12.09.2018 Kolín Vrchlabí 0:1
2 15.09.2018 Dvůr Králové Letňany 3:6
2 15.09.2018 Klatovy Děčín 4:2
2 15.09.2018 Bílina Sokolov 3:8
2 15.09.2018 Most Kobra Praha 4:5sn
2 15.09.2018 Vrchlabí Nymburk 4:0
2 15.09.2018 Trutnov Kolín 6:3
3 19.09.2018 Jablonec Vrchlabí 2:5
3 19.09.2018 Kolín Dvůr Králové 4:2
3 19.09.2018 Kobra Praha Klatovy 2:4
3 19.09.2018 Sokolov Most 6:5
3 19.09.2018 Řisuty Bílina 4:8
3 19.09.2018 Nymburk Trutnov 5:3
4 22.09.2018 Dvůr Králové Nymburk 5:6
4 22.09.2018 Letňany Kolín 2:4
4 22.09.2018 Most Řisuty 11:4
4 22.09.2018 Klatovy Sokolov 0:4
4 22.09.2018 Děčín Kobra Praha 7:4
4 22.09.2018 Trutnov Jablonec 2:4
5 26.09.2018 Sokolov Děčín 5:0
5 26.09.2018 Řisuty Klatovy 3:0
5 26.09.2018 Nymburk Letňany 4:3
5 26.09.2018 Bílina Most 1:7
5 26.09.2018 Jablonec Dvůr Králové 6:5
5 26.09.2018 Vrchlabí Trutnov 5:1
6 29.09.2018 Letňany Jablonec 1:7
6 29.09.2018 Kolín Nymburk 5:2
6 29.09.2018 Klatovy Bílina 4:3
6 29.09.2018 Děčín Řisuty 3:2
6 29.09.2018 Kobra Praha Sokolov 1:11
6 29.09.2018 Dvůr Králové Vrchlabí 3:4sn
7 03.10.2018 Řisuty Kobra Praha 6:3
7 03.10.2018 Most Klatovy 9:1
7 03.10.2018 Jablonec Kolín 2:4
7 03.10.2018 Bílina Děčín 3:7
7 03.10.2018 Trutnov Dvůr Králové 4:3
7 03.10.2018 Vrchlabí Letňany 1:3
8 06.10.2018 Bílina Vrchlabí 5:6p
8 06.10.2018 Řisuty Jablonec 5:2
8 06.10.2018 Klatovy Letňany 4:2
8 06.10.2018 Sokolov Nymburk 2:6
8 06.10.2018 Most Trutnov 5:3
8 06.10.2018 Kobra Praha Kolín 3:7
8 06.10.2018 Děčín Dvůr Králové 4:3p
9 13.10.2018 Letňany Trutnov 0:6
9 13.10.2018 Řisuty Sokolov 5:4sn
9 13.10.2018 Most Děčín 6:5p
9 13.10.2018 Bílina Kobra Praha 6:4
9 13.10.2018 Jablonec Nymburk 5:3
9 13.10.2018 Vrchlabí Kolín 4:0
10 17.10.2018 Nymburk Vrchlabí 2:5
10 17.10.2018 Děčín Klatovy 3:4
10 17.10.2018 Letňany Dvůr Králové 2:8
10 17.10.2018 Kobra Praha Most 0:3
10 17.10.2018 Sokolov Bílina 8:2
10 17.10.2018 Kolín Trutnov 3:2sn
11 20.10.2018 Dvůr Králové Kolín 7:3
11 20.10.2018 Klatovy Kobra Praha 7:2
11 20.10.2018 Bílina Řisuty 6:5p
11 20.10.2018 Most Sokolov 1:4
11 20.10.2018 Vrchlabí Jablonec 4:2
11 20.10.2018 Trutnov Nymburk 4:3sn
12 24.10.2018 Kobra Praha Děčín 3:2
12 24.10.2018 Jablonec Trutnov 5:1
12 24.10.2018 Řisuty Most 6:7
12 24.10.2018 Nymburk Dvůr Králové 5:3
12 24.10.2018 Kolín Letňany 4:0
12 24.10.2018 Sokolov Klatovy 2:3
13 27.10.2018 Dvůr Králové Jablonec 2:5
13 27.10.2018 Letňany Nymburk 0:4
13 27.10.2018 Klatovy Řisuty 5:3
13 27.10.2018 Most Bílina 11:6
13 27.10.2018 Děčín Sokolov 4:8
13 27.10.2018 Trutnov Vrchlabí 7:0
14 31.10.2018 Řisuty Děčín 3:5
14 31.10.2018 Bílina Klatovy 4:3
14 31.10.2018 Nymburk Kolín 4:1
14 31.10.2018 Sokolov Kobra Praha 3:2
14 31.10.2018 Vrchlabí Dvůr Králové 4:3
14 31.10.2018 Jablonec Letňany 8:6
15 03.11.2018 Kolín Sokolov 0:2
15 03.11.2018 Nymburk Řisuty 4:5p
15 03.11.2018 Letňany Kobra Praha 1:5
15 03.11.2018 Dvůr Králové Klatovy 6:4
15 03.11.2018 Trutnov Děčín 3:6
15 03.11.2018 Jablonec Bílina 8:3
15 03.11.2018 Vrchlabí Most 7:1
16 10.11.2018 Kolín Jablonec 0:5
16 10.11.2018 Letňany Vrchlabí 1:7
16 10.11.2018 Dvůr Králové Trutnov 6:1
16 10.11.2018 Klatovy Most 5:4p
16 10.11.2018 Kobra Praha Řisuty 4:1
16 10.11.2018 Děčín Bílina 2:3sn
17 14.11.2018 Nymburk Jablonec 3:5
17 14.11.2018 Sokolov Řisuty 6:2
17 14.11.2018 Letňany Trutnov 6:3
17 14.11.2018 Děčín Most 4:7
17 14.11.2018 Kolín Vrchlabí 3:2p
17 14.11.2018 Kobra Praha Bílina 6:7sn
18 17.11.2018 Řisuty Kolín 1:8
18 17.11.2018 Sokolov Letňany 5:1
18 17.11.2018 Klatovy Trutnov 3:2p
18 17.11.2018 Bílina Nymburk 2:7
18 17.11.2018 Most Jablonec 4:7
18 17.11.2018 Děčín Vrchlabí 5:1
18 17.11.2018 Kobra Praha Dvůr Králové 4:2
19 21.11.2018 Most Kobra Praha 2:5
19 21.11.2018 Dvůr Králové Letňany 4:2
19 21.11.2018 Bílina Sokolov 1:3
19 21.11.2018 Trutnov Kolín 1:7
19 21.11.2018 Vrchlabí Nymburk 4:5
19 21.11.2018 Klatovy Děčín 6:5p
20 24.11.2018 Nymburk Most 2:6
20 24.11.2018 Letňany Řisuty 4:6
20 24.11.2018 Kolín Bílina 9:2
20 24.11.2018 Dvůr Králové Sokolov 1:2sn
20 24.11.2018 Jablonec Děčín 5:1
20 24.11.2018 Vrchlabí Klatovy 0:2
20 24.11.2018 Trutnov Kobra Praha 4:3sn
21 28.11.2018 Kolín Dvůr Králové 3:1
21 28.11.2018 Řisuty Bílina 4:3p
21 28.11.2018 Nymburk Trutnov 5:1
21 28.11.2018 Sokolov Most 13:1
21 28.11.2018 Kobra Praha Klatovy 2:1sn
21 28.11.2018 Jablonec Vrchlabí 6:5
22 01.12.2018 Řisuty Dvůr Králové 2:4
22 01.12.2018 Klatovy Jablonec 10:3
22 01.12.2018 Sokolov Trutnov 4:1
22 01.12.2018 Bílina Letňany 1:9
22 01.12.2018 Most Kolín 3:2p
22 01.12.2018 Kobra Praha Vrchlabí 0:1
22 01.12.2018 Děčín Nymburk 2:4
23 05.12.2018 Trutnov Jablonec 4:1
23 05.12.2018 Dvůr Králové Nymburk 5:3
23 05.12.2018 Klatovy Sokolov 4:3
23 05.12.2018 Most Řisuty 4:2
23 06.12.2018 Letňany Kolín 2:5
24 08.12.2018 Letňany Most 5:4
24 08.12.2018 Jablonec Kobra Praha 5:2
24 08.12.2018 Trutnov Řisuty 5:7
24 08.12.2018 Vrchlabí Sokolov 1:0
24 08.12.2018 Nymburk Klatovy 1:4
24 08.12.2018 Kolín Děčín 4:5p
24 08.12.2018 Dvůr Králové Bílina 6:2
25 12.12.2018 Sokolov Děčín 8:0
25 12.12.2018 Řisuty Klatovy 2:3
25 12.12.2018 Nymburk Letňany 2:1
25 12.12.2018 Jablonec Dvůr Králové 5:4
25 12.12.2018 Bílina Most 3:7
25 12.12.2018 Vrchlabí Trutnov 0:3
26 15.12.2018 Bílina Trutnov 2:3
26 15.12.2018 Kobra Praha Nymburk 2:4
26 15.12.2018 Děčín Letňany 4:5p
26 15.12.2018 Řisuty Vrchlabí 0:1
26 15.12.2018 Klatovy Kolín 3:0
26 15.12.2018 Sokolov Jablonec 3:1
26 15.12.2018 Most Dvůr Králové 6:3
27 19.12.2018 Děčín Řisuty 6:2
27 19.12.2018 Kobra Praha Sokolov 1:7
27 19.12.2018 Kolín Nymburk 6:2
27 19.12.2018 Dvůr Králové Vrchlabí 3:4
27 19.12.2018 Klatovy Bílina 6:1
28 22.12.2018 Trutnov Most 6:4
28 22.12.2018 Vrchlabí Bílina 6:3
28 22.12.2018 Nymburk Sokolov 0:2
28 22.12.2018 Letňany Klatovy 0:4
28 22.12.2018 Kolín Kobra Praha 6:3
28 22.12.2018 Dvůr Králové Děčín 5:4sn
28 22.12.2018 Jablonec Řisuty 4:2
27 28.12.2018 Jablonec Letňany 5:3
29 03.01.2019 Řisuty Kobra Praha 6:3
29 03.01.2019 Most Klatovy 5:8
29 03.01.2019 Bílina Děčín 4:7
30 05.01.2019 Řisuty Nymburk 4:3
30 05.01.2019 Klatovy Dvůr Králové 2:1p
30 05.01.2019 Sokolov Kolín 2:1
30 05.01.2019 Most Vrchlabí 3:4
30 05.01.2019 Bílina Jablonec 0:10
30 05.01.2019 Kobra Praha Letňany 2:1
30 05.01.2019 Děčín Trutnov 2:3
23 09.01.2019 Děčín Kobra Praha 4:7
29 09.01.2019 Vrchlabí Letňany 5:1
29 09.01.2019 Trutnov Dvůr Králové 1:2p
29 09.01.2019 Jablonec Kolín 4:6
31 12.01.2019 Letňany Sokolov 1:5
31 12.01.2019 Dvůr Králové Kobra Praha 1:4
31 12.01.2019 Kolín Řisuty 2:5
31 12.01.2019 Nymburk Bílina 1:5
31 12.01.2019 Jablonec Most 8:2
31 12.01.2019 Vrchlabí Děčín 3:1
31 12.01.2019 Trutnov Klatovy 1:2sn
32 16.01.2019 Řisuty Sokolov 1:4
32 16.01.2019 Vrchlabí Kolín 5:4p
32 16.01.2019 Bílina Kobra Praha 8:5
32 16.01.2019 Trutnov Letňany 3:1
32 16.01.2019 Jablonec Nymburk 3:4p
32 16.01.2019 Most Děčín 4:9
33 19.01.2019 Řisuty Letňany 4:1
33 19.01.2019 Sokolov Dvůr Králové 6:1
33 19.01.2019 Most Nymburk 3:6
33 19.01.2019 Bílina Kolín 3:11
33 19.01.2019 Kobra Praha Trutnov 5:6p
33 19.01.2019 Děčín Jablonec 5:4sn
33 19.01.2019 Klatovy Vrchlabí 2:5
34 26.01.2019 Vrchlabí Kobra Praha 5:2
34 26.01.2019 Trutnov Sokolov 3:2p
34 26.01.2019 Jablonec Klatovy 7:6p
34 26.01.2019 Dvůr Králové Řisuty 6:2
34 26.01.2019 Nymburk Děčín 3:0
34 26.01.2019 Kolín Most 6:3
34 26.01.2019 Letňany Bílina 3:2
35 30.01.2019 Nymburk Vrchlabí 3:2
35 30.01.2019 Kolín Trutnov 4:6
35 30.01.2019 Kobra Praha Most 11:2
35 30.01.2019 Děčín Klatovy 5:2
35 30.01.2019 Letňany Dvůr Králové 5:6p
35 30.01.2019 Sokolov Bílina 9:2
36 02.02.2019 Řisuty Trutnov 3:4p
36 02.02.2019 Klatovy Nymburk 2:5
36 02.02.2019 Most Letňany 5:0
36 02.02.2019 Sokolov Vrchlabí 0:1
36 02.02.2019 Kobra Praha Jablonec 2:5
36 02.02.2019 Děčín Kolín 0:4
36 02.02.2019 Bílina Dvůr Králové 7:3
37 06.02.2019 Most Sokolov 4:1
37 06.02.2019 Bílina Řisuty 3:4
37 06.02.2019 Dvůr Králové Kolín 2:1
37 06.02.2019 Trutnov Nymburk 2:4
37 06.02.2019 Klatovy Kobra Praha 2:5
37 06.02.2019 Vrchlabí Jablonec 3:1
38 09.02.2019 Nymburk Kobra Praha 5:4p
38 09.02.2019 Letňany Děčín 3:13
38 09.02.2019 Dvůr Králové Most 5:2
38 09.02.2019 Kolín Klatovy 3:6
38 09.02.2019 Vrchlabí Řisuty 15:0
38 09.02.2019 Jablonec Sokolov 3:7
38 09.02.2019 Trutnov Bílina 6:5
39 13.02.2019 Kolín Letňany 3:0
39 13.02.2019 Sokolov Klatovy 8:1
39 13.02.2019 Řisuty Most 5:4p
39 13.02.2019 Kobra Praha Děčín 12:3
39 13.02.2019 Nymburk Dvůr Králové 4:8
39 13.02.2019 Jablonec Trutnov 3:2p
40 16.02.2019 Dvůr Králové Jablonec 3:2
40 16.02.2019 Klatovy Řisuty 6:3
40 16.02.2019 Letňany Nymburk 2:3sn
40 16.02.2019 Děčín Sokolov 1:8
40 16.02.2019 Trutnov Vrchlabí 4:2
40 17.02.2019 Most Bílina 7:3
41 23.02.2019 Nymburk Kolín 2:3
41 23.02.2019 Řisuty Děčín 5:6
41 23.02.2019 Bílina Klatovy 3:4p
41 23.02.2019 Sokolov Kobra Praha 3:4sn
41 23.02.2019 Letňany Jablonec 0:5
41 23.02.2019 Vrchlabí Dvůr Králové 2:3
42 26.02.2019 Letňany Vrchlabí 2:4
42 27.02.2019 Klatovy Most 3:4p
42 27.02.2019 Kobra Praha Řisuty 5:3
42 27.02.2019 Dvůr Králové Trutnov 6:2
42 27.02.2019 Děčín Bílina 6:2
42 27.02.2019 Kolín Jablonec 4:6

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
2:14x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:04x
3:15x
3:27x
3:2pp5x
3:2sn1x
4:03x
4:16x
4:29x
4:37x
4:3pp2x
4:3sn2x
5:02x
5:17x
5:26x
5:38x
5:42x
5:4pp4x
5:4sn3x
6:13x
6:27x
6:39x
6:43x
6:54x
6:5pp3x
7:01x
7:11x
7:21x
7:34x
7:41x
7:51x
7:6pp1x
8:01x
8:11x
8:22x
8:31x
8:51x
8:61x
9:11x
9:22x
10:31x
11:21x
11:41x
11:61x
12:31x
13:11x
15:01x
0:14x
0:23x
0:32x
0:44x
0:52x
0:61x
0:101x
1:2pp1x
1:2sn2x
1:32x
1:44x
1:53x
1:75x
1:82x
1:91x
1:111x
2:37x
2:3sn2x
2:49x
2:510x
2:62x
2:71x
2:81x
3:44x
3:4pp4x
3:4sn2x
3:52x
3:64x
3:74x
3:81x
3:111x
3:131x
4:51x
4:5pp3x
4:5sn1x
4:64x
4:74x
4:83x
4:92x
5:62x
5:6pp3x
5:71x
5:81x
6:71x
6:7sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
1. BEN Benátky n/J 10 32:30 19
2. JIH Jihlava 8 26:18 18
3. VSE Vsetín 8 28:20 17
4. POR Poruba 9 31:18 16
5. SLA Slavia 8 22:16 16
6. SOK Sokolov 9 33:25 15
7. KLA Kladno 8 30:22 15
8. PRO Prostějov 10 37:33 13
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
18.11.2020

Novým mužem Haš

Benáteckou obranu posiluje nadějný devatenáctiletý obránce Martin Haš. Ten v loňské sezóně nastupoval za finskou Tapparu Tampere. Závěr sezóny pak strávil v kanadské OHL v týmech North Bay Battalion a Guelph Storm. Zúčastnil se též MS hráčů do 20 let.


06.11.2020

Rossmy do Lausitzeru

Sedmnáctiletý německý útočník Bennet Rossmy si vyzkouší druhou nejvyšší soutěž ve své vlasti. Hrát bude za tým Lausitzer Füchse.


09.10.2020

Čtyři zápasy odloženy

Z důvodu nařízení vlády budou domácí utkání proti Vrchlabí a Přerovu a venkovní zápasy na Kladně a ve Vsetíně odloženy. Termíny jejich konání by měly být známy během nadcházejícího týdne.