Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga sever/střed | 2.liga jih/východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

1 14.09.2018 Plzeň Liberec 4:0
1 14.09.2018 Ml. Boleslav Litvínov 3:4
1 14.09.2018 Zlín Třinec 4:2
1 14.09.2018 Pardubice Vítkovice 1:2
1 14.09.2018 Olomouc K. Vary 4:1
1 14.09.2018 Sparta Hr. Králové 4:0
1 15.09.2018 Chomutov Kometa 2:4
2 16.09.2018 Liberec Pardubice 0:2
2 16.09.2018 Třinec Olomouc 2:3
2 16.09.2018 K. Vary Ml. Boleslav 4:0
2 16.09.2018 Hr. Králové Chomutov 3:2
2 16.09.2018 Kometa Plzeň 3:2
2 16.09.2018 Litvínov Zlín 5:2
2 16.09.2018 Vítkovice Sparta 3:2
3 20.09.2018 Zlín Hr. Králové 1:2
3 21.09.2018 Chomutov Liberec 1:3
3 21.09.2018 Plzeň Sparta 2:3p
3 21.09.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 1:3
3 21.09.2018 K. Vary Třinec 0:2
3 21.09.2018 Pardubice Litvínov 2:6
3 22.09.2018 Olomouc Kometa 1:2sn
4 23.09.2018 Sparta Pardubice 4:1
4 23.09.2018 K. Vary Zlín 2:4
4 23.09.2018 Vítkovice Plzeň 1:2p
4 23.09.2018 Liberec Třinec 4:1
4 23.09.2018 Hr. Králové Olomouc 4:1
4 23.09.2018 Kometa Ml. Boleslav 0:2
4 23.09.2018 Litvínov Chomutov 4:1
27 25.09.2018 Sparta Hr. Králové 1:2p
5 28.09.2018 Ml. Boleslav Sparta 3:1
5 28.09.2018 Chomutov Plzeň 2:9
5 28.09.2018 Olomouc Vítkovice 2:0
5 28.09.2018 Zlín Liberec 2:7
5 28.09.2018 K. Vary Litvínov 3:4p
5 28.09.2018 Hr. Králové Třinec 2:0
5 29.09.2018 Pardubice Kometa 3:2sn
6 30.09.2018 Sparta Chomutov 4:1
6 30.09.2018 Liberec Ml. Boleslav 8:3
6 30.09.2018 Plzeň Pardubice 2:3p
6 30.09.2018 Hr. Králové K. Vary 4:2
6 30.09.2018 Litvínov Olomouc 2:1
6 30.09.2018 Kometa Třinec 2:1
6 02.10.2018 Vítkovice Zlín 3:0
15 02.10.2018 Pardubice Liberec 4:1
7 05.10.2018 K. Vary Liberec 2:3
7 05.10.2018 Chomutov Vítkovice 2:3
7 05.10.2018 Litvínov Třinec 0:2
7 05.10.2018 Ml. Boleslav Pardubice 4:2
7 05.10.2018 Zlín Plzeň 3:5
7 05.10.2018 Hr. Králové Kometa 4:2
7 05.10.2018 Olomouc Sparta 2:4
8 06.10.2018 Liberec Olomouc 4:3p
8 07.10.2018 Sparta Zlín 1:5
8 07.10.2018 Litvínov Hr. Králové 2:1
8 07.10.2018 Pardubice Chomutov 5:3
8 07.10.2018 Kometa K. Vary 5:3
8 07.10.2018 Třinec Vítkovice 4:2
8 07.10.2018 Plzeň Ml. Boleslav 5:1
10 09.10.2018 Sparta K. Vary 5:2
9 10.10.2018 Zlín Pardubice 6:1
9 12.10.2018 Chomutov Ml. Boleslav 3:2
9 12.10.2018 Třinec Sparta 4:5sn
9 12.10.2018 K. Vary Vítkovice 5:2
9 12.10.2018 Kometa Litvínov 3:1
9 12.10.2018 Olomouc Plzeň 3:1
9 12.10.2018 Hr. Králové Liberec 3:2p
10 13.10.2018 Třinec Pardubice 6:1
10 14.10.2018 Plzeň Hr. Králové 2:1sn
10 14.10.2018 Chomutov Zlín 3:1
10 14.10.2018 Ml. Boleslav Olomouc 1:2
10 14.10.2018 Liberec Litvínov 5:0
10 14.10.2018 Vítkovice Kometa 3:4sn
11 19.10.2018 Třinec Plzeň 2:3
11 19.10.2018 K. Vary Chomutov 6:3
11 19.10.2018 Zlín Ml. Boleslav 5:3
11 19.10.2018 Olomouc Pardubice 4:2
11 19.10.2018 Kometa Liberec 2:5
11 19.10.2018 Hr. Králové Vítkovice 4:1
11 20.10.2018 Litvínov Sparta 0:2
12 21.10.2018 Sparta Kometa 4:2
12 21.10.2018 Zlín Olomouc 4:0
12 21.10.2018 Chomutov Třinec 2:3
12 21.10.2018 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
12 21.10.2018 Plzeň Litvínov 4:1
12 21.10.2018 Pardubice K. Vary 1:7
12 21.10.2018 Vítkovice Liberec 6:4
24 23.10.2018 Sparta Litvínov 1:2
13 24.10.2018 Kometa Zlín 3:2sn
13 26.10.2018 Třinec Ml. Boleslav 4:1
13 26.10.2018 Litvínov Vítkovice 1:0
13 26.10.2018 K. Vary Plzeň 3:1
13 26.10.2018 Olomouc Chomutov 2:3
13 26.10.2018 Hr. Králové Pardubice 4:6
13 27.10.2018 Liberec Sparta 4:5p
14 28.10.2018 Třinec Zlín 1:2sn
14 28.10.2018 K. Vary Olomouc 5:0
14 28.10.2018 Vítkovice Pardubice 3:1
14 28.10.2018 Liberec Plzeň 3:0
14 28.10.2018 Kometa Chomutov 3:1
14 28.10.2018 Litvínov Ml. Boleslav 0:3
14 28.10.2018 Hr. Králové Sparta 2:3
15 30.10.2018 Zlín Litvínov 5:2
15 30.10.2018 Plzeň Kometa 2:4
15 30.10.2018 Ml. Boleslav K. Vary 0:1
15 30.10.2018 Chomutov Hr. Králové 3:4p
15 30.10.2018 Olomouc Třinec 3:6
15 31.10.2018 Sparta Vítkovice 1:4
16 02.11.2018 Třinec K. Vary 2:1
16 02.11.2018 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2
16 02.11.2018 Liberec Chomutov 2:1
16 02.11.2018 Hr. Králové Zlín 4:2
16 03.11.2018 Litvínov Pardubice 3:4
17 04.11.2018 Třinec Liberec 5:3
17 04.11.2018 Zlín K. Vary 1:4
17 04.11.2018 Chomutov Litvínov 1:2p
17 04.11.2018 Ml. Boleslav Kometa 2:1
17 04.11.2018 Pardubice Sparta 4:5p
17 04.11.2018 Olomouc Hr. Králové 3:1
17 04.11.2018 Plzeň Vítkovice 2:3sn
18 14.11.2018 Liberec Zlín 5:3
18 14.11.2018 Litvínov K. Vary 7:2
18 14.11.2018 Kometa Pardubice 2:0
18 14.11.2018 Sparta Ml. Boleslav 3:5
19 16.11.2018 K. Vary Hr. Králové 3:2sn
19 16.11.2018 Pardubice Plzeň 2:3sn
19 16.11.2018 Olomouc Litvínov 3:1
19 16.11.2018 Třinec Kometa 4:3p
19 16.11.2018 Chomutov Sparta 5:0
19 16.11.2018 Zlín Vítkovice 3:0
19 16.11.2018 Ml. Boleslav Liberec 5:2
20 17.11.2018 Třinec Litvínov 4:2
20 18.11.2018 Sparta Olomouc 4:6
20 18.11.2018 Liberec K. Vary 4:1
20 18.11.2018 Vítkovice Chomutov 4:2
20 18.11.2018 Plzeň Zlín 1:2
20 18.11.2018 Hr. Králové Kometa 6:3
20 18.11.2018 Pardubice Ml. Boleslav 1:2
18 20.11.2018 Třinec Hr. Králové 3:1
18 20.11.2018 Vítkovice Olomouc 4:1
21 23.11.2018 Třinec Vítkovice 3:0
21 23.11.2018 Chomutov Pardubice 6:1
21 23.11.2018 Ml. Boleslav Plzeň 0:1
21 23.11.2018 Zlín Sparta 0:4
21 23.11.2018 Hr. Králové Litvínov 3:2
21 23.11.2018 Olomouc Liberec 3:2sn
21 24.11.2018 K. Vary Kometa 5:4
22 25.11.2018 Sparta Třinec 1:3
22 25.11.2018 K. Vary Vítkovice 2:3
22 25.11.2018 Ml. Boleslav Chomutov 3:1
22 25.11.2018 Liberec Hr. Králové 4:3p
22 25.11.2018 Plzeň Olomouc 1:2sn
22 25.11.2018 Litvínov Kometa 2:3
22 27.11.2018 Pardubice Zlín 1:5
16 28.11.2018 Kometa Olomouc 2:3
23 29.11.2018 Třinec Pardubice 4:1
23 30.11.2018 Litvínov Liberec 6:2
23 30.11.2018 Zlín Chomutov 3:2sn
23 30.11.2018 Olomouc Ml. Boleslav 3:2
23 30.11.2018 Hr. Králové Plzeň 2:4
23 30.11.2018 Kometa Vítkovice 3:2
23 01.12.2018 K. Vary Sparta 1:3
24 02.12.2018 Liberec Kometa 5:2
24 02.12.2018 Pardubice Olomouc 1:4
24 02.12.2018 Chomutov K. Vary 1:3
24 02.12.2018 Ml. Boleslav Zlín 2:3
24 02.12.2018 Vítkovice Hr. Králové 4:5sn
24 02.12.2018 Plzeň Třinec 1:4
31 04.12.2018 Hr. Králové Třinec 4:2
42 04.12.2018 Vítkovice Ml. Boleslav 2:3
25 06.12.2018 Kometa Sparta 3:4p
25 07.12.2018 Třinec Chomutov 4:1
25 07.12.2018 K. Vary Pardubice 4:3
25 07.12.2018 Litvínov Plzeň 1:2sn
25 07.12.2018 Liberec Vítkovice 4:0
25 07.12.2018 Olomouc Zlín 2:1
25 07.12.2018 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:1p
26 09.12.2018 Zlín Kometa 1:4
26 09.12.2018 Chomutov Olomouc 4:3sn
26 09.12.2018 Liberec Sparta 4:1
26 09.12.2018 Ml. Boleslav Třinec 1:4
26 09.12.2018 Vítkovice Litvínov 0:3
26 09.12.2018 Plzeň K. Vary 6:3
26 09.12.2018 Pardubice Hr. Králové 1:4
27 18.12.2018 Chomutov Kometa 6:4
27 19.12.2018 Ml. Boleslav Litvínov 5:2
27 19.12.2018 Plzeň Liberec 7:3
27 19.12.2018 Zlín Třinec 2:3p
27 19.12.2018 Pardubice Vítkovice 2:5
28 21.12.2018 Třinec Olomouc 4:2
28 21.12.2018 K. Vary Ml. Boleslav 1:3
28 21.12.2018 Litvínov Zlín 5:3
28 21.12.2018 Vítkovice Sparta 4:2
28 21.12.2018 Kometa Plzeň 3:2
28 21.12.2018 Liberec Pardubice 3:1
28 21.12.2018 Hr. Králové Chomutov 5:0
29 26.12.2018 Chomutov Liberec 2:4
29 26.12.2018 Zlín Hr. Králové 6:4
29 26.12.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
29 26.12.2018 Plzeň Sparta 5:2
29 26.12.2018 Pardubice Litvínov 2:3
29 26.12.2018 Olomouc Kometa 4:5p
30 28.12.2018 Vítkovice Plzeň 2:1
30 28.12.2018 Litvínov Chomutov 0:1
30 28.12.2018 K. Vary Zlín 4:3sn
30 28.12.2018 Kometa Ml. Boleslav 0:2
30 28.12.2018 Sparta Pardubice 1:3
30 29.12.2018 Hr. Králové Olomouc 1:0
31 30.12.2018 Sparta Ml. Boleslav 1:0
31 30.12.2018 Zlín Liberec 2:4
31 30.12.2018 Chomutov Plzeň 2:3
31 30.12.2018 Olomouc Vítkovice 2:5
31 30.12.2018 Pardubice Kometa 1:4
31 30.12.2018 K. Vary Litvínov 2:3
32 02.01.2019 Sparta Chomutov 3:4
32 04.01.2019 Vítkovice Zlín 6:1
32 04.01.2019 Plzeň Pardubice 11:1
32 04.01.2019 Litvínov Olomouc 1:4
32 04.01.2019 Hr. Králové K. Vary 3:2
32 04.01.2019 Kometa Třinec 4:1
32 05.01.2019 Liberec Ml. Boleslav 4:1
33 06.01.2019 Třinec Litvínov 4:1
33 06.01.2019 Chomutov Vítkovice 4:2
33 06.01.2019 Zlín Plzeň 2:3p
33 06.01.2019 K. Vary Liberec 2:3sn
33 06.01.2019 Ml. Boleslav Pardubice 1:0
33 06.01.2019 Olomouc Sparta 0:3
33 06.01.2019 Kometa Hr. Králové 4:5sn
42 08.01.2019 Kometa Olomouc 4:3sn
40 09.01.2019 Vítkovice Pardubice 4:1
34 11.01.2019 Litvínov Hr. Králové 1:2
34 11.01.2019 Plzeň Ml. Boleslav 2:3p
34 11.01.2019 Kometa K. Vary 3:1
34 11.01.2019 Liberec Olomouc 5:1
34 11.01.2019 Pardubice Chomutov 2:3sn
34 11.01.2019 Sparta Zlín 3:2
34 12.01.2019 Vítkovice Třinec 3:2
35 13.01.2019 Chomutov Ml. Boleslav 3:5
35 13.01.2019 Hr. Králové Liberec 3:1
35 13.01.2019 Zlín Pardubice 5:1
35 13.01.2019 Vítkovice K. Vary 4:1
35 13.01.2019 Olomouc Plzeň 0:4
35 13.01.2019 Kometa Litvínov 3:5
35 13.01.2019 Třinec Sparta 2:1
29 15.01.2019 Třinec K. Vary 4:3p
36 18.01.2019 Vítkovice Kometa 4:1
36 18.01.2019 Plzeň Hr. Králové 4:0
36 18.01.2019 K. Vary Sparta 1:4
36 18.01.2019 Chomutov Zlín 1:4
36 18.01.2019 Ml. Boleslav Olomouc 1:4
36 18.01.2019 Pardubice Třinec 2:5
36 18.01.2019 Liberec Litvínov 2:3
37 20.01.2019 Pardubice Olomouc 6:2
37 20.01.2019 Litvínov Sparta 1:4
37 20.01.2019 Třinec Plzeň 5:6sn
37 20.01.2019 K. Vary Chomutov 2:3
37 20.01.2019 Zlín Ml. Boleslav 4:1
37 20.01.2019 Kometa Liberec 1:2
37 20.01.2019 Hr. Králové Vítkovice 3:1
18 22.01.2019 Plzeň Chomutov 3:2
30 22.01.2019 Liberec Třinec 4:3
38 22.01.2019 Sparta Kometa 1:4
44 23.01.2019 Vítkovice Olomouc 7:6sn
38 24.01.2019 Chomutov Třinec 0:4
38 25.01.2019 Plzeň Litvínov 7:1
38 25.01.2019 Zlín Olomouc 1:2
38 25.01.2019 Ml. Boleslav Hr. Králové 8:5
38 25.01.2019 Pardubice K. Vary 2:3p
38 25.01.2019 Vítkovice Liberec 2:1sn
39 26.01.2019 Hr. Králové Pardubice 2:1
39 27.01.2019 Třinec Ml. Boleslav 2:5
39 27.01.2019 Sparta Liberec 1:2
39 27.01.2019 Litvínov Vítkovice 5:1
39 27.01.2019 K. Vary Plzeň 1:5
39 27.01.2019 Olomouc Chomutov 3:1
39 27.01.2019 Kometa Zlín 4:2
40 29.01.2019 Hr. Králové Sparta 2:3
40 29.01.2019 Litvínov Ml. Boleslav 0:4
40 29.01.2019 K. Vary Olomouc 2:0
40 29.01.2019 Kometa Chomutov 7:1
40 30.01.2019 Třinec Zlín 2:1
40 30.01.2019 Liberec Plzeň 4:0
41 01.02.2019 Chomutov Hr. Králové 1:3
41 01.02.2019 Ml. Boleslav K. Vary 3:2
41 01.02.2019 Plzeň Kometa 5:2
41 01.02.2019 Olomouc Třinec 5:2
41 01.02.2019 Zlín Litvínov 1:2sn
41 01.02.2019 Pardubice Liberec 0:1
41 01.02.2019 Sparta Vítkovice 3:0
42 03.02.2019 K. Vary Třinec 1:3
42 03.02.2019 Sparta Plzeň 4:5sn
42 03.02.2019 Litvínov Pardubice 2:1
42 03.02.2019 Liberec Chomutov 7:2
42 03.02.2019 Hr. Králové Zlín 3:4sn
16 11.02.2019 Sparta Plzeň 3:4
43 13.02.2019 Chomutov Litvínov 4:1
43 13.02.2019 Pardubice Sparta 4:1
43 13.02.2019 Olomouc Hr. Králové 1:3
43 13.02.2019 Třinec Liberec 2:5
43 13.02.2019 Ml. Boleslav Kometa 2:1p
43 13.02.2019 Zlín K. Vary 5:3
43 13.02.2019 Plzeň Vítkovice 4:2
44 15.02.2019 Třinec Hr. Králové 1:5
44 15.02.2019 Ml. Boleslav Sparta 0:1
44 15.02.2019 Plzeň Chomutov 4:5sn
44 15.02.2019 Litvínov K. Vary 5:4p
44 15.02.2019 Kometa Pardubice 2:1p
44 15.02.2019 Liberec Zlín 2:3
45 17.02.2019 Třinec Kometa 0:1
45 17.02.2019 K. Vary Hr. Králové 1:4
45 17.02.2019 Chomutov Sparta 2:3p
45 17.02.2019 Ml. Boleslav Liberec 1:4
45 17.02.2019 Pardubice Plzeň 3:8
45 17.02.2019 Olomouc Litvínov 4:5p
45 17.02.2019 Zlín Vítkovice 5:2
46 19.02.2019 Litvínov Třinec 0:5
46 19.02.2019 Vítkovice Chomutov 9:1
46 19.02.2019 Pardubice Ml. Boleslav 2:5
46 19.02.2019 Kometa Hr. Králové 0:3
46 19.02.2019 Liberec K. Vary 3:1
46 19.02.2019 Sparta Olomouc 1:3
46 20.02.2019 Plzeň Zlín 9:2
47 22.02.2019 K. Vary Kometa 0:3
47 22.02.2019 Ml. Boleslav Plzeň 1:4
47 22.02.2019 Vítkovice Třinec 3:4
47 22.02.2019 Chomutov Pardubice 3:0
47 22.02.2019 Zlín Sparta 4:1
47 22.02.2019 Hr. Králové Litvínov 4:1
47 22.02.2019 Olomouc Liberec 1:0
48 24.02.2019 Pardubice Zlín 2:4
48 24.02.2019 Ml. Boleslav Chomutov 4:1
48 24.02.2019 Liberec Hr. Králové 6:3
48 24.02.2019 Litvínov Kometa 3:4
48 24.02.2019 Vítkovice K. Vary 4:2
48 24.02.2019 Plzeň Olomouc 1:2
27 26.02.2019 Olomouc K. Vary 2:1p
48 27.02.2019 Sparta Třinec 2:3
49 01.03.2019 Zlín Chomutov 2:1
49 01.03.2019 Litvínov Liberec 6:3
49 01.03.2019 Hr. Králové Plzeň 1:2
49 01.03.2019 Kometa Vítkovice 3:1
49 01.03.2019 Olomouc Ml. Boleslav 3:1
49 01.03.2019 Pardubice Třinec 2:4
49 01.03.2019 Sparta K. Vary 4:3sn
50 03.03.2019 Sparta Litvínov 5:3
50 03.03.2019 Ml. Boleslav Zlín 3:1
50 03.03.2019 Chomutov K. Vary 1:2p
50 03.03.2019 Liberec Kometa 2:3p
50 03.03.2019 Plzeň Třinec 1:2
50 03.03.2019 Vítkovice Hr. Králové 3:2sn
50 03.03.2019 Olomouc Pardubice 3:2
51 05.03.2019 Kometa Sparta 7:3
51 05.03.2019 Třinec Chomutov 4:1
51 05.03.2019 Olomouc Zlín 3:1
51 05.03.2019 Litvínov Plzeň 5:1
51 05.03.2019 Liberec Vítkovice 3:1
51 05.03.2019 K. Vary Pardubice 4:2
51 05.03.2019 Hr. Králové Ml. Boleslav 1:2sn
52 08.03.2019 Plzeň K. Vary 2:1
52 08.03.2019 Vítkovice Litvínov 5:1
52 08.03.2019 Chomutov Olomouc 5:3
52 08.03.2019 Zlín Kometa 3:1
52 08.03.2019 Ml. Boleslav Třinec 4:0
52 08.03.2019 Sparta Liberec 5:2
52 08.03.2019 Pardubice Hr. Králové 4:2

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:05x
2:04x
2:114x
2:1pp4x
2:1sn2x
3:06x
3:123x
3:215x
3:2pp1x
3:2sn6x
4:08x
4:130x
4:219x
4:32x
4:3pp4x
4:3sn4x
5:04x
5:16x
5:212x
5:39x
5:41x
5:4pp1x
6:14x
6:22x
6:35x
6:43x
7:12x
7:22x
7:32x
7:6sn1x
8:31x
8:51x
9:11x
9:21x
11:11x
0:16x
0:26x
0:35x
0:44x
0:51x
1:213x
1:2pp4x
1:2sn6x
1:311x
1:417x
1:54x
1:71x
2:320x
2:3pp8x
2:3sn4x
2:49x
2:57x
2:61x
2:71x
2:91x
3:46x
3:4pp3x
3:4sn2x
3:54x
3:61x
3:81x
4:5pp4x
4:5sn5x
4:62x
5:6sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
1. POR Poruba 11 37:22 22
2. BEN Benátky n/J 11 38:33 22
3. JIH Jihlava 10 32:22 21
4. VSE Vsetín 10 29:25 17
5. VRC Vrchlabí 9 32:23 16
6. SLA Slavia 8 22:16 16
7. PRE Přerov 9 25:21 16
8. SOK Sokolov 9 33:25 15
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
18.11.2020

Novým mužem Haš

Benáteckou obranu posiluje nadějný devatenáctiletý obránce Martin Haš. Ten v loňské sezóně nastupoval za finskou Tapparu Tampere. Závěr sezóny pak strávil v kanadské OHL v týmech North Bay Battalion a Guelph Storm. Zúčastnil se též MS hráčů do 20 let.


06.11.2020

Rossmy do Lausitzeru

Sedmnáctiletý německý útočník Bennet Rossmy si vyzkouší druhou nejvyšší soutěž ve své vlasti. Hrát bude za tým Lausitzer Füchse.


09.10.2020

Čtyři zápasy odloženy

Z důvodu nařízení vlády budou domácí utkání proti Vrchlabí a Přerovu a venkovní zápasy na Kladně a ve Vsetíně odloženy. Termíny jejich konání by měly být známy během nadcházejícího týdne.