Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga sever/střed | 2.liga jih/východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV JIH KAD KLA LTM POR PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

1 08.09.2018 Kladno Frýdek-Místek 4:1
1 08.09.2018 Ústí n/L Třebíč 3:4sn
1 08.09.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 5:1
1 08.09.2018 Kadaň Poruba 3:5
1 08.09.2018 Přerov Jihlava 5:4
1 08.09.2018 Havířov Litoměřice 4:2
1 08.09.2018 Prostějov Vsetín 6:5p
2 10.09.2018 Vsetín Kadaň 11:0
2 10.09.2018 Benátky n/J Prostějov 6:4
2 10.09.2018 Jihlava Č.Budějovice 7:0
2 10.09.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:1
2 10.09.2018 Frýdek-Místek Havířov 0:3
2 10.09.2018 Poruba Kladno 2:1sn
2 10.09.2018 Slavia Přerov 2:4
3 12.09.2018 Kladno Vsetín 5:2
3 12.09.2018 Havířov Poruba 2:3
3 12.09.2018 Č.Budějovice Slavia 5:0
3 12.09.2018 Třebíč Litoměřice 2:1
3 12.09.2018 Prostějov Jihlava 3:2
3 12.09.2018 Kadaň Benátky n/J 6:7p
4 15.09.2018 Frýdek-Místek Třebíč 8:2
4 15.09.2018 Poruba Ústí n/L 7:3
4 15.09.2018 Benátky n/J Kladno 3:6
4 15.09.2018 Slavia Prostějov 1:3
4 15.09.2018 Přerov Č.Budějovice 1:3
4 15.09.2018 Jihlava Kadaň 7:0
4 15.09.2018 Vsetín Havířov 2:3sn
5 17.09.2018 Ústí n/L Vsetín 7:3
3 18.09.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 1:2
5 19.09.2018 Kladno Jihlava 2:3sn
5 19.09.2018 Třebíč Poruba 2:1p
5 19.09.2018 Prostějov Přerov 1:4
5 19.09.2018 Kadaň Slavia 4:6
5 19.09.2018 Havířov Benátky n/J 3:1
5 19.09.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 4:3
6 22.09.2018 Poruba Litoměřice 4:5
6 22.09.2018 Benátky n/J Ústí n/L 2:7
6 22.09.2018 Slavia Kladno 4:3
6 22.09.2018 Přerov Kadaň 5:0
6 22.09.2018 Č.Budějovice Prostějov 4:3
6 22.09.2018 Vsetín Třebíč 4:3
6 22.09.2018 Jihlava Havířov 1:3
7 24.09.2018 Třebíč Benátky n/J 1:0
7 24.09.2018 Havířov Slavia 2:3
7 24.09.2018 Litoměřice Vsetín 2:3
7 24.09.2018 Frýdek-Místek Poruba 3:4
7 24.09.2018 Kadaň Č.Budějovice 1:4
7 24.09.2018 Kladno Přerov 5:3
7 24.09.2018 Ústí n/L Jihlava 3:4sn
8 26.09.2018 Vsetín Frýdek-Místek 3:2
8 26.09.2018 Benátky n/J Litoměřice 4:2
8 26.09.2018 Jihlava Třebíč 6:3
8 26.09.2018 Č.Budějovice Kladno 3:0
8 26.09.2018 Slavia Ústí n/L 2:1
8 26.09.2018 Prostějov Kadaň 9:2
8 26.09.2018 Přerov Havířov 6:3
9 29.09.2018 Kladno Prostějov 3:2
9 29.09.2018 Ústí n/L Přerov 2:3
9 29.09.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 3:4
9 29.09.2018 Litoměřice Jihlava 4:3p
9 29.09.2018 Havířov Č.Budějovice 4:2
9 29.09.2018 Vsetín Poruba 6:2
9 29.09.2018 Třebíč Slavia 2:1sn
10 03.10.2018 Benátky n/J Poruba 3:4sn
10 03.10.2018 Jihlava Frýdek-Místek 3:2
10 03.10.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 4:2
10 03.10.2018 Prostějov Havířov 5:0
10 03.10.2018 Slavia Litoměřice 2:0
10 03.10.2018 Kadaň Kladno 0:3
10 03.10.2018 Přerov Třebíč 3:1
41 05.10.2018 Litoměřice Přerov 4:1
11 06.10.2018 Ústí n/L Prostějov 4:5
11 06.10.2018 Frýdek-Místek Slavia 5:6
11 06.10.2018 Litoměřice Přerov 4:3
11 06.10.2018 Poruba Jihlava 3:2sn
11 06.10.2018 Havířov Kadaň 3:5
11 06.10.2018 Vsetín Benátky n/J 5:1
11 06.10.2018 Třebíč Č.Budějovice 4:3sn
24 09.10.2018 Č.Budějovice Havířov 5:1
12 10.10.2018 Jihlava Vsetín 1:2
12 10.10.2018 Prostějov Třebíč 6:3
12 10.10.2018 Kadaň Ústí n/L 2:1
12 10.10.2018 Kladno Havířov 3:2
12 10.10.2018 Č.Budějovice Litoměřice 4:5sn
12 10.10.2018 Přerov Frýdek-Místek 5:3
12 10.10.2018 Slavia Poruba 7:4
13 13.10.2018 Ústí n/L Kladno 4:8
13 13.10.2018 Benátky n/J Jihlava 1:4
13 13.10.2018 Litoměřice Prostějov 4:5
13 13.10.2018 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:5
13 13.10.2018 Poruba Přerov 1:4
13 13.10.2018 Vsetín Slavia 3:2p
13 13.10.2018 Třebíč Kadaň 4:1
14 15.10.2018 Č.Budějovice Poruba 8:1
14 15.10.2018 Havířov Ústí n/L 6:3
14 15.10.2018 Kadaň Litoměřice 3:1
14 15.10.2018 Slavia Benátky n/J 4:2
14 15.10.2018 Kladno Třebíč 5:0
14 15.10.2018 Prostějov Frýdek-Místek 2:3
14 15.10.2018 Přerov Vsetín 1:2p
15 17.10.2018 Třebíč Havířov 1:2
15 17.10.2018 Benátky n/J Přerov 4:0
15 17.10.2018 Vsetín Č.Budějovice 2:3
15 17.10.2018 Jihlava Slavia 3:0
15 17.10.2018 Frýdek-Místek Kadaň 6:3
15 17.10.2018 Poruba Prostějov 2:5
15 17.10.2018 Litoměřice Kladno 3:2
16 20.10.2018 Litoměřice Havířov 3:0
16 20.10.2018 Poruba Kadaň 8:2
16 20.10.2018 Frýdek-Místek Kladno 5:6p
16 20.10.2018 Třebíč Ústí n/L 4:3p
16 20.10.2018 Vsetín Prostějov 6:3
16 20.10.2018 Jihlava Přerov 5:0
17 22.10.2018 Č.Budějovice Jihlava 4:1
17 22.10.2018 Prostějov Benátky n/J 5:1
17 22.10.2018 Ústí n/L Litoměřice 2:4
17 22.10.2018 Poruba Kladno 5:2
17 22.10.2018 Přerov Slavia 5:0
17 22.10.2018 Kadaň Vsetín 1:2sn
17 22.10.2018 Havířov Frýdek-Místek 6:3
18 24.10.2018 Benátky n/J Kadaň 1:3
18 24.10.2018 Jihlava Prostějov 8:2
18 24.10.2018 Poruba Havířov 2:4
18 24.10.2018 Litoměřice Třebíč 3:2
18 24.10.2018 Vsetín Kladno 2:1sn
18 24.10.2018 Slavia Č.Budějovice 2:3p
19 27.10.2018 Ústí n/L Poruba 3:5
19 27.10.2018 Kladno Benátky n/J 5:1
19 27.10.2018 Havířov Vsetín 4:1
19 27.10.2018 Kadaň Jihlava 3:5
19 27.10.2018 Prostějov Slavia 3:6
19 27.10.2018 Č.Budějovice Přerov 3:1
19 27.10.2018 Třebíč Frýdek-Místek 6:0
16 29.10.2018 Benátky n/J Č.Budějovice 2:1
18 30.10.2018 Frýdek-Místek Ústí n/L 6:2
20 31.10.2018 Benátky n/J Havířov 2:4
20 31.10.2018 Vsetín Ústí n/L 4:2
20 31.10.2018 Jihlava Kladno 2:1
20 31.10.2018 Frýdek-Místek Litoměřice 4:2
20 31.10.2018 Poruba Třebíč 3:5
20 31.10.2018 Slavia Kadaň 2:3sn
20 31.10.2018 Přerov Prostějov 4:3sn
21 02.11.2018 Ústí n/L Benátky n/J 5:2
21 03.11.2018 Kladno Slavia 3:2p
21 03.11.2018 Litoměřice Poruba 5:3
21 03.11.2018 Kadaň Přerov 3:4
21 03.11.2018 Prostějov Č.Budějovice 5:3
21 03.11.2018 Havířov Jihlava 0:3
21 03.11.2018 Třebíč Vsetín 6:2
22 12.11.2018 Jihlava Ústí n/L 3:1
22 12.11.2018 Č.Budějovice Kadaň 5:0
22 12.11.2018 Benátky n/J Třebíč 3:4sn
22 12.11.2018 Poruba Frýdek-Místek 2:3
22 12.11.2018 Slavia Havířov 2:3p
22 12.11.2018 Přerov Kladno 3:2
23 14.11.2018 Třebíč Jihlava 0:1
23 14.11.2018 Ústí n/L Slavia 2:4
23 14.11.2018 Frýdek-Místek Vsetín 5:4
23 14.11.2018 Litoměřice Benátky n/J 2:1p
23 14.11.2018 Kladno Č.Budějovice 5:0
23 14.11.2018 Havířov Přerov 2:1p
23 14.11.2018 Kadaň Prostějov 2:6
24 17.11.2018 Slavia Třebíč 2:5
24 17.11.2018 Přerov Ústí n/L 0:1
24 17.11.2018 Poruba Vsetín 4:5
24 17.11.2018 Prostějov Kladno 2:3p
24 17.11.2018 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:2sn
24 17.11.2018 Jihlava Litoměřice 5:2
25 19.11.2018 Třebíč Přerov 4:1
25 19.11.2018 Poruba Benátky n/J 3:1
25 19.11.2018 Frýdek-Místek Jihlava 3:6
25 19.11.2018 Litoměřice Slavia 6:2
25 19.11.2018 Havířov Prostějov 2:3
25 19.11.2018 Ústí n/L Č.Budějovice 5:0
25 19.11.2018 Kladno Kadaň 3:4
26 21.11.2018 Benátky n/J Vsetín 1:4
26 21.11.2018 Č.Budějovice Třebíč 0:4
26 21.11.2018 Jihlava Poruba 4:1
26 21.11.2018 Prostějov Ústí n/L 2:0
26 21.11.2018 Kadaň Havířov 4:7
26 21.11.2018 Slavia Frýdek-Místek 6:2
26 21.11.2018 Přerov Litoměřice 4:2
27 24.11.2018 Ústí n/L Kadaň 5:1
27 24.11.2018 Poruba Slavia 5:1
27 24.11.2018 Frýdek-Místek Přerov 3:1
27 24.11.2018 Litoměřice Č.Budějovice 1:2p
27 24.11.2018 Vsetín Jihlava 9:2
27 24.11.2018 Havířov Kladno 1:3
27 24.11.2018 Třebíč Prostějov 3:4
28 26.11.2018 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:4
28 26.11.2018 Jihlava Benátky n/J 3:2sn
28 26.11.2018 Přerov Poruba 3:5
28 26.11.2018 Kadaň Třebíč 4:3
28 26.11.2018 Kladno Ústí n/L 3:2p
28 26.11.2018 Prostějov Litoměřice 4:3sn
28 26.11.2018 Slavia Vsetín 7:3
29 28.11.2018 Benátky n/J Slavia 6:3
29 28.11.2018 Třebíč Kladno 1:2
29 28.11.2018 Vsetín Přerov 3:1
29 28.11.2018 Ústí n/L Havířov 1:4
29 28.11.2018 Litoměřice Kadaň 3:0
29 28.11.2018 Frýdek-Místek Prostějov 7:2
29 28.11.2018 Poruba Č.Budějovice 3:1
30 01.12.2018 Slavia Jihlava 2:4
30 01.12.2018 Kladno Litoměřice 4:2
30 01.12.2018 Prostějov Poruba 5:2
30 01.12.2018 Kadaň Frýdek-Místek 1:8
30 01.12.2018 Přerov Benátky n/J 4:0
30 01.12.2018 Č.Budějovice Vsetín 2:1
30 01.12.2018 Havířov Třebíč 4:1
31 02.12.2018 Kladno Frýdek-Místek 3:1
30 05.12.2018 Ústí n/L Třebíč 0:2
31 05.12.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 7:6sn
31 05.12.2018 Havířov Litoměřice 1:2
31 05.12.2018 Kadaň Poruba 3:2
31 05.12.2018 Prostějov Vsetín 4:2
31 05.12.2018 Přerov Jihlava 2:4
32 08.12.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:2
32 08.12.2018 Jihlava Č.Budějovice 0:2
32 08.12.2018 Vsetín Kadaň 5:2
32 08.12.2018 Slavia Přerov 2:3
32 08.12.2018 Kladno Poruba 3:1
32 08.12.2018 Benátky n/J Prostějov 1:3
32 08.12.2018 Frýdek-Místek Havířov 3:7
33 10.12.2018 Kladno Vsetín 6:3
33 10.12.2018 Třebíč Litoměřice 6:3
33 10.12.2018 Č.Budějovice Slavia 4:1
33 10.12.2018 Prostějov Jihlava 2:4
33 10.12.2018 Havířov Poruba 1:2
33 10.12.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:2p
33 10.12.2018 Kadaň Benátky n/J 4:3
34 12.12.2018 Benátky n/J Kladno 3:1
34 12.12.2018 Vsetín Havířov 3:2
34 12.12.2018 Poruba Ústí n/L 5:1
34 12.12.2018 Přerov Č.Budějovice 2:1
34 12.12.2018 Slavia Prostějov 4:3
34 13.12.2018 Frýdek-Místek Třebíč 3:2p
35 15.12.2018 Třebíč Poruba 5:4
35 15.12.2018 Ústí n/L Vsetín 3:4p
35 15.12.2018 Kladno Jihlava 2:5
35 15.12.2018 Kadaň Slavia 2:7
35 15.12.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 1:3
35 15.12.2018 Prostějov Přerov 3:2sn
35 15.12.2018 Havířov Benátky n/J 6:3
36 17.12.2018 Benátky n/J Ústí n/L 6:1
36 17.12.2018 Jihlava Havířov 2:1
36 17.12.2018 Vsetín Třebíč 4:3
36 17.12.2018 Č.Budějovice Prostějov 7:1
36 17.12.2018 Poruba Litoměřice 4:6
36 17.12.2018 Slavia Kladno 5:3
36 17.12.2018 Přerov Kadaň 8:2
37 19.12.2018 Třebíč Benátky n/J 2:4
37 19.12.2018 Havířov Slavia 5:1
37 19.12.2018 Litoměřice Vsetín 3:5
37 19.12.2018 Frýdek-Místek Poruba 2:1
37 19.12.2018 Kladno Přerov 5:2
37 19.12.2018 Kadaň Č.Budějovice 1:4
37 20.12.2018 Ústí n/L Jihlava 4:8
38 22.12.2018 Slavia Ústí n/L 5:1
38 22.12.2018 Benátky n/J Litoměřice 2:4
38 22.12.2018 Prostějov Kadaň 11:1
38 22.12.2018 Přerov Havířov 4:2
38 22.12.2018 Č.Budějovice Kladno 7:3
38 22.12.2018 Vsetín Frýdek-Místek 6:2
38 22.12.2018 Jihlava Třebíč 3:2sn
39 27.12.2018 Vsetín Poruba 5:0
39 27.12.2018 Litoměřice Jihlava 1:7
39 27.12.2018 Havířov Č.Budějovice 4:0
39 27.12.2018 Třebíč Slavia 3:2sn
39 27.12.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 6:5
39 27.12.2018 Kladno Prostějov 7:3
40 28.12.2018 Poruba Benátky n/J 1:3
40 29.12.2018 Slavia Litoměřice 2:3sn
40 29.12.2018 Kadaň Kladno 1:7
40 29.12.2018 Prostějov Havířov 3:0
40 29.12.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 2:3
40 29.12.2018 Přerov Třebíč 1:2
40 29.12.2018 Jihlava Frýdek-Místek 3:4p
41 03.01.2019 Vsetín Benátky n/J 1:3
41 03.01.2019 Ústí n/L Prostějov 4:3
41 03.01.2019 Třebíč Č.Budějovice 3:4sn
41 03.01.2019 Frýdek-Místek Slavia 1:2
41 03.01.2019 Poruba Jihlava 1:2
41 04.01.2019 Kadaň Havířov 0:5
42 05.01.2019 Kladno Havířov 3:4
42 05.01.2019 Kadaň Ústí n/L 3:6
42 05.01.2019 Prostějov Třebíč 2:1sn
42 05.01.2019 Přerov Frýdek-Místek 3:4p
42 05.01.2019 Jihlava Vsetín 2:3
42 05.01.2019 Slavia Poruba 4:5
43 07.01.2019 Třebíč Kadaň 4:3
43 07.01.2019 Benátky n/J Jihlava 1:2p
43 07.01.2019 Vsetín Slavia 3:2p
43 07.01.2019 Frýdek-Místek Č.Budějovice 3:5
43 07.01.2019 Litoměřice Prostějov 5:1
43 07.01.2019 Ústí n/L Kladno 2:3
43 07.01.2019 Poruba Přerov 2:1sn
44 09.01.2019 Č.Budějovice Poruba 0:4
44 09.01.2019 Havířov Ústí n/L 9:1
44 09.01.2019 Kadaň Litoměřice 1:2
44 09.01.2019 Kladno Třebíč 4:2
44 09.01.2019 Přerov Vsetín 2:4
44 09.01.2019 Prostějov Frýdek-Místek 3:2sn
44 09.01.2019 Slavia Benátky n/J 4:5sn
45 12.01.2019 Benátky n/J Přerov 0:1
45 12.01.2019 Litoměřice Kladno 2:5
45 12.01.2019 Třebíč Havířov 5:2
45 12.01.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:2
45 12.01.2019 Jihlava Slavia 3:0
45 13.01.2019 Frýdek-Místek Kadaň 5:1
46 14.01.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 2:3
46 14.01.2019 Jihlava Přerov 1:0
46 14.01.2019 Vsetín Prostějov 4:1
46 14.01.2019 Třebíč Ústí n/L 3:2p
46 14.01.2019 Poruba Kadaň 8:1
46 14.01.2019 Litoměřice Havířov 5:1
46 14.01.2019 Frýdek-Místek Kladno 5:1
47 16.01.2019 Č.Budějovice Jihlava 4:2
47 16.01.2019 Kadaň Vsetín 1:5
47 16.01.2019 Prostějov Benátky n/J 1:2
47 16.01.2019 Ústí n/L Litoměřice 2:5
47 16.01.2019 Kladno Poruba 3:2
47 16.01.2019 Havířov Frýdek-Místek 2:4
47 16.01.2019 Přerov Slavia 3:2p
48 19.01.2019 Slavia Č.Budějovice 3:2
48 19.01.2019 Benátky n/J Kadaň 4:2
48 19.01.2019 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:0
48 19.01.2019 Litoměřice Třebíč 4:2
48 19.01.2019 Poruba Havířov 2:1sn
48 19.01.2019 Jihlava Prostějov 2:3
48 19.01.2019 Vsetín Kladno 6:1
54 20.01.2019 Přerov Ústí n/L 4:1
42 21.01.2019 Č.Budějovice Litoměřice 5:1
49 23.01.2019 Č.Budějovice Přerov 2:1p
49 23.01.2019 Havířov Vsetín 5:2
49 23.01.2019 Kadaň Jihlava 0:5
49 23.01.2019 Kladno Benátky n/J 5:1
49 23.01.2019 Třebíč Frýdek-Místek 3:2sn
49 23.01.2019 Prostějov Slavia 6:1
49 23.01.2019 Ústí n/L Poruba 3:4p
50 26.01.2019 Slavia Kadaň 5:2
50 26.01.2019 Benátky n/J Havířov 2:3
50 26.01.2019 Poruba Třebíč 3:4sn
50 26.01.2019 Frýdek-Místek Litoměřice 5:2
50 26.01.2019 Přerov Prostějov 4:2
50 26.01.2019 Vsetín Ústí n/L 10:1
50 26.01.2019 Jihlava Kladno 5:4sn
51 28.01.2019 Třebíč Vsetín 6:0
51 28.01.2019 Ústí n/L Benátky n/J 3:1
51 28.01.2019 Havířov Jihlava 5:1
51 28.01.2019 Kadaň Přerov 1:6
51 28.01.2019 Litoměřice Poruba 6:3
51 28.01.2019 Prostějov Č.Budějovice 2:3sn
51 28.01.2019 Kladno Slavia 3:4p
52 30.01.2019 Jihlava Ústí n/L 7:1
52 30.01.2019 Benátky n/J Třebíč 3:4p
52 30.01.2019 Poruba Frýdek-Místek 2:5
52 30.01.2019 Č.Budějovice Kadaň 4:1
52 30.01.2019 Vsetín Litoměřice 3:6
52 30.01.2019 Přerov Kladno 6:2
52 30.01.2019 Slavia Havířov 4:5
53 02.02.2019 Ústí n/L Slavia 5:4
53 02.02.2019 Kladno Č.Budějovice 4:2
53 02.02.2019 Litoměřice Benátky n/J 6:2
53 02.02.2019 Kadaň Prostějov 2:7
53 02.02.2019 Frýdek-Místek Vsetín 4:3
53 02.02.2019 Havířov Přerov 1:2
53 02.02.2019 Třebíč Jihlava 3:6
34 04.02.2019 Jihlava Kadaň 11:1
39 04.02.2019 Ústí n/L Přerov 3:5
45 06.02.2019 Poruba Prostějov 2:6
54 10.02.2019 Č.Budějovice Havířov 9:2
54 11.02.2019 Poruba Vsetín 2:5
54 11.02.2019 Benátky n/J Frýdek-Místek 1:5
54 11.02.2019 Jihlava Litoměřice 5:2
54 11.02.2019 Prostějov Kladno 2:3
54 11.02.2019 Slavia Třebíč 6:1
55 13.02.2019 Ústí n/L Č.Budějovice 0:1
55 13.02.2019 Havířov Prostějov 5:2
55 13.02.2019 Litoměřice Slavia 4:3
55 13.02.2019 Frýdek-Místek Jihlava 2:3p
55 13.02.2019 Kladno Kadaň 8:2
55 13.02.2019 Benátky n/J Poruba 2:0
55 13.02.2019 Třebíč Přerov 2:1p
22 14.02.2019 Vsetín Litoměřice 2:0
56 16.02.2019 Slavia Frýdek-Místek 0:2
56 16.02.2019 Prostějov Ústí n/L 7:0
56 16.02.2019 Benátky n/J Vsetín 1:2p
56 16.02.2019 Č.Budějovice Třebíč 3:2
56 16.02.2019 Přerov Litoměřice 3:1
56 16.02.2019 Havířov Kadaň 4:2
56 16.02.2019 Jihlava Poruba 2:1
57 18.02.2019 Poruba Slavia 3:2
57 18.02.2019 Vsetín Jihlava 2:1
57 18.02.2019 Třebíč Prostějov 1:2
57 18.02.2019 Ústí n/L Kadaň 4:0
57 18.02.2019 Havířov Kladno 0:2
57 18.02.2019 Frýdek-Místek Přerov 2:4
57 18.02.2019 Litoměřice Č.Budějovice 3:4sn
58 20.02.2019 Č.Budějovice Frýdek-Místek 5:2
58 20.02.2019 Jihlava Benátky n/J 8:2
58 20.02.2019 Prostějov Litoměřice 4:2
58 20.02.2019 Kladno Ústí n/L 3:2
58 20.02.2019 Kadaň Třebíč 3:8
58 20.02.2019 Slavia Vsetín 3:5
58 20.02.2019 Přerov Poruba 3:4sn
59 23.02.2019 Ústí n/L Havířov 5:4p
59 23.02.2019 Poruba Č.Budějovice 3:4
59 23.02.2019 Benátky n/J Slavia 3:5
59 23.02.2019 Frýdek-Místek Prostějov 4:1
59 23.02.2019 Litoměřice Kadaň 14:0
59 23.02.2019 Vsetín Přerov 4:2
59 23.02.2019 Třebíč Kladno 5:3
60 26.02.2019 Č.Budějovice Vsetín 3:4
60 26.02.2019 Havířov Třebíč 3:0
60 26.02.2019 Prostějov Poruba 2:3
60 26.02.2019 Kadaň Frýdek-Místek 3:6
60 26.02.2019 Přerov Benátky n/J 7:1
60 26.02.2019 Slavia Jihlava 3:4sn
60 26.02.2019 Kladno Litoměřice 4:5sn

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
2:04x
2:111x
2:1pp5x
2:1sn6x
3:07x
3:114x
3:216x
3:2pp8x
3:2sn8x
4:05x
4:113x
4:220x
4:313x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:010x
5:117x
5:214x
5:36x
5:44x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:02x
6:15x
6:29x
6:312x
6:41x
6:51x
6:5pp1x
7:03x
7:13x
7:21x
7:35x
7:41x
7:6sn1x
8:12x
8:26x
9:11x
9:23x
10:11x
11:01x
11:12x
14:01x
0:14x
0:24x
0:33x
0:42x
0:52x
1:213x
1:2pp4x
1:2sn1x
1:39x
1:47x
1:52x
1:61x
1:72x
1:81x
2:317x
2:3pp4x
2:3sn5x
2:413x
2:58x
2:62x
2:73x
3:49x
3:4pp6x
3:4sn9x
3:511x
3:67x
3:71x
3:81x
4:56x
4:5sn3x
4:62x
4:71x
4:82x
5:61x
5:6pp1x
6:7pp1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
7. SLA Slavia 22 58:56 38
8. HAV Havířov 22 57:51 36
9. JIH Jihlava 22 52:48 33
10. PRO Prostějov 22 61:71 30
11. FRM Frýdek-Místek 22 71:63 28
12. TRE Třebíč 22 56:64 27
13. BEN Benátky n/J 22 55:70 26
14. UNL Ústí n/L 22 49:90 15
15. SOK Sokolov 22 58:95 12
16. KAD Kadaň 22 38:103 8
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
26.10.2019

Konec hostování

Devatenáctiletému brankáři Jakubu Kašparovi skončilo měsíční hostování v benáteckém klubu. Kašpar se tak vrací zpět do organizace extraligového týmu HC Energie Karlovy Vary. V Benátkách nad Jizerou odchytal 2 utkání.


28.09.2019

Proti Vsetínu s Musilem

Benátecký dres oblékne poprvé v utkání proti Vsetínu dvaadvacetiletý útočník Adam Musil, jemuž byly vyřízeny střídavé starty z extraligového klubu Bílí Tygři Liberec. Nadějný český reprezentant odehrál v letošní sezóně v libereckých barvách 5 utkání, v nichž ale nebodoval.


25.09.2019

Bittner do Třebíče

Benátecký útočník Ladislav Bittner mění působistě v rámci Chance ligy. Do konce letošní sezóny bude hostovat v Třebíči.