Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB CHM FRM HAV JIH KAD LTM POR PRE PRO SLA SOK TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

1 11.09.2019 Benátky n/J Litoměřice 0:4
1 11.09.2019 Jihlava Kadaň 3:1
1 11.09.2019 Chomutov Sokolov 4:1
1 11.09.2019 Č.Budějovice Třebíč 3:2
1 11.09.2019 Vsetín Frýdek-Místek 3:4p
1 11.09.2019 Poruba Havířov 4:2
1 11.09.2019 Přerov Prostějov 3:2
1 11.09.2019 Slavia Ústí n/L 1:2p
2 13.09.2019 Prostějov Chomutov 4:3
2 14.09.2019 Ústí n/L Jihlava 2:3
2 14.09.2019 Benátky n/J Slavia 3:1
2 14.09.2019 Havířov Vsetín 2:0
2 14.09.2019 Litoměřice Frýdek-Místek 3:2sn
2 14.09.2019 Kadaň Č.Budějovice 1:7
2 14.09.2019 Sokolov Poruba 3:5
2 14.09.2019 Třebíč Přerov 4:5p
3 16.09.2019 Chomutov Třebíč 3:0
3 16.09.2019 Č.Budějovice Ústí n/L 9:1
3 16.09.2019 Vsetín Sokolov 3:2
3 16.09.2019 Jihlava Benátky n/J 4:5sn
3 16.09.2019 Poruba Prostějov 9:3
3 16.09.2019 Frýdek-Místek Havířov 2:1sn
3 16.09.2019 Přerov Kadaň 7:0
3 16.09.2019 Slavia Litoměřice 3:2sn
4 18.09.2019 Litoměřice Havířov 1:5
4 18.09.2019 Třebíč Poruba 2:4
4 18.09.2019 Ústí n/L Přerov 1:7
4 18.09.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:2
4 18.09.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 5:4sn
4 18.09.2019 Prostějov Vsetín 3:1
4 18.09.2019 Kadaň Chomutov 3:4sn
4 18.09.2019 Slavia Jihlava 2:1
5 21.09.2019 Chomutov Ústí n/L 5:2
5 21.09.2019 Č.Budějovice Slavia 4:2
5 21.09.2019 Havířov Sokolov 4:2
5 21.09.2019 Přerov Benátky n/J 1:0
5 21.09.2019 Poruba Kadaň 4:2
5 21.09.2019 Vsetín Třebíč 4:2
5 21.09.2019 Jihlava Litoměřice 2:1sn
5 21.09.2019 Frýdek-Místek Prostějov 2:1sn
6 23.09.2019 Litoměřice Sokolov 5:3
6 23.09.2019 Třebíč Frýdek-Místek 4:1
6 23.09.2019 Benátky n/J Chomutov 0:4
6 23.09.2019 Jihlava Č.Budějovice 2:3
6 23.09.2019 Prostějov Havířov 1:4
6 23.09.2019 Kadaň Vsetín 2:7
6 23.09.2019 Ústí n/L Poruba 2:4
6 23.09.2019 Slavia Přerov 3:0
7 25.09.2019 Č.Budějovice Litoměřice 2:6
7 25.09.2019 Chomutov Slavia 5:0
7 25.09.2019 Vsetín Ústí n/L 3:1
7 25.09.2019 Frýdek-Místek Kadaň 8:0
7 25.09.2019 Havířov Třebíč 1:3
7 25.09.2019 Poruba Benátky n/J 5:1
7 25.09.2019 Sokolov Prostějov 3:9
7 25.09.2019 Přerov Jihlava 1:3
8 28.09.2019 Slavia Poruba 6:2
8 28.09.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:2
8 28.09.2019 Kadaň Havířov 1:4
8 28.09.2019 Litoměřice Prostějov 6:1
8 28.09.2019 Benátky n/J Vsetín 2:3
8 28.09.2019 Č.Budějovice Přerov 3:2
8 28.09.2019 Třebíč Sokolov 4:2
8 28.09.2019 Jihlava Chomutov 4:0
24 29.09.2019 Ústí n/L Havířov 2:3p
9 02.10.2019 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:3
9 02.10.2019 Sokolov Kadaň 8:3
9 02.10.2019 Poruba Jihlava 2:1
9 02.10.2019 Přerov Litoměřice 5:2
9 02.10.2019 Prostějov Třebíč 1:2sn
9 02.10.2019 Chomutov Č.Budějovice 1:4
9 03.10.2019 Vsetín Slavia 4:5
10 05.10.2019 Ústí n/L Sokolov 4:2
10 05.10.2019 Benátky n/J Havířov 4:1
10 05.10.2019 Litoměřice Třebíč 4:0
10 05.10.2019 Kadaň Prostějov 2:3
10 05.10.2019 Přerov Chomutov 2:1
10 05.10.2019 Slavia Frýdek-Místek 2:1
10 05.10.2019 Č.Budějovice Poruba 2:3sn
10 05.10.2019 Jihlava Vsetín 2:4
11 07.10.2019 Třebíč Kadaň 5:3
11 07.10.2019 Chomutov Litoměřice 2:1
11 07.10.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:5
11 07.10.2019 Sokolov Benátky n/J 3:4
11 07.10.2019 Poruba Přerov 4:1
11 07.10.2019 Prostějov Ústí n/L 5:4
11 07.10.2019 Havířov Slavia 1:0
11 07.10.2019 Frýdek-Místek Jihlava 4:3sn
12 09.10.2019 Benátky n/J Prostějov 2:8
12 09.10.2019 Litoměřice Kadaň 4:2
12 09.10.2019 Jihlava Havířov 1:3
12 09.10.2019 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:2
12 09.10.2019 Slavia Sokolov 4:0
12 09.10.2019 Chomutov Poruba 8:3
12 09.10.2019 Přerov Vsetín 2:1
12 10.10.2019 Ústí n/L Třebíč 1:4
13 12.10.2019 Kadaň Ústí n/L 2:5
13 12.10.2019 Sokolov Jihlava 4:5
13 12.10.2019 Prostějov Slavia 4:1
13 12.10.2019 Poruba Litoměřice 0:6
13 12.10.2019 Havířov Č.Budějovice 2:5
13 12.10.2019 Třebíč Benátky n/J 2:3
13 12.10.2019 Vsetín Chomutov 5:2
13 12.10.2019 Frýdek-Místek Přerov 1:2sn
17 13.10.2019 Frýdek-Místek Litoměřice 2:4
14 16.10.2019 Č.Budějovice Sokolov 4:1
14 16.10.2019 Litoměřice Ústí n/L 6:3
14 16.10.2019 Jihlava Prostějov 4:1
14 16.10.2019 Benátky n/J Kadaň 3:2p
14 16.10.2019 Chomutov Frýdek-Místek 6:4
14 16.10.2019 Přerov Havířov 4:2
14 16.10.2019 Slavia Třebíč 3:1
14 17.10.2019 Poruba Vsetín 3:1
15 17.10.2019 Ústí n/L Benátky n/J 4:3p
15 19.10.2019 Prostějov Č.Budějovice 0:5
15 19.10.2019 Havířov Chomutov 2:3
15 19.10.2019 Kadaň Slavia 2:5
15 19.10.2019 Sokolov Přerov 4:3sn
15 19.10.2019 Vsetín Litoměřice 4:2
15 19.10.2019 Třebíč Jihlava 2:4
15 19.10.2019 Frýdek-Místek Poruba 5:1
16 21.10.2019 Třebíč Č.Budějovice 1:5
16 21.10.2019 Litoměřice Benátky n/J 4:2
16 21.10.2019 Kadaň Jihlava 2:1
16 21.10.2019 Havířov Poruba 3:2
16 21.10.2019 Frýdek-Místek Vsetín 5:2
16 21.10.2019 Ústí n/L Slavia 2:4
16 21.10.2019 Prostějov Přerov 0:3
16 21.10.2019 Sokolov Chomutov 4:2
17 23.10.2019 Č.Budějovice Kadaň 5:2
17 23.10.2019 Vsetín Havířov 3:1
17 23.10.2019 Chomutov Prostějov 3:1
17 23.10.2019 Jihlava Ústí n/L 2:1
17 23.10.2019 Poruba Sokolov 7:0
17 23.10.2019 Přerov Třebíč 3:2
17 24.10.2019 Slavia Benátky n/J 3:2
18 26.10.2019 Ústí n/L Č.Budějovice 1:8
18 26.10.2019 Sokolov Vsetín 2:6
18 26.10.2019 Benátky n/J Jihlava 1:3
18 26.10.2019 Kadaň Přerov 1:2
18 26.10.2019 Litoměřice Slavia 6:4
18 26.10.2019 Prostějov Poruba 3:4p
18 26.10.2019 Třebíč Chomutov 3:1
18 26.10.2019 Havířov Frýdek-Místek 4:2
19 30.10.2019 Vsetín Prostějov 3:2
19 30.10.2019 Chomutov Kadaň 4:0
19 30.10.2019 Jihlava Slavia 1:2p
19 30.10.2019 Havířov Litoměřice 1:2
19 30.10.2019 Frýdek-Místek Sokolov 5:3
19 30.10.2019 Přerov Ústí n/L 5:2
19 31.10.2019 Č.Budějovice Benátky n/J 5:2
19 31.10.2019 Poruba Třebíč 4:2
20 01.11.2019 Ústí n/L Chomutov 1:3
20 02.11.2019 Slavia Č.Budějovice 2:7
20 02.11.2019 Sokolov Havířov 3:5
20 02.11.2019 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
20 02.11.2019 Kadaň Poruba 3:2
20 02.11.2019 Litoměřice Jihlava 3:1
20 02.11.2019 Benátky n/J Přerov 2:1sn
20 02.11.2019 Třebíč Vsetín 2:3
21 13.11.2019 Poruba Ústí n/L 6:2
21 13.11.2019 Vsetín Kadaň 5:2
21 13.11.2019 Chomutov Benátky n/J 1:2p
21 13.11.2019 Č.Budějovice Jihlava 3:2
21 13.11.2019 Havířov Prostějov 3:2
21 13.11.2019 Frýdek-Místek Třebíč 3:5
21 13.11.2019 Přerov Slavia 2:4
21 13.11.2019 Sokolov Litoměřice 2:3sn
22 16.11.2019 Slavia Chomutov 1:4
22 16.11.2019 Ústí n/L Vsetín 2:3p
22 16.11.2019 Kadaň Frýdek-Místek 2:7
22 16.11.2019 Benátky n/J Poruba 6:2
22 16.11.2019 Prostějov Sokolov 4:2
22 16.11.2019 Litoměřice Č.Budějovice 5:8
22 16.11.2019 Jihlava Přerov 0:1p
22 16.11.2019 Třebíč Havířov 4:3
23 18.11.2019 Vsetín Benátky n/J 8:0
23 18.11.2019 Poruba Slavia 4:1
23 18.11.2019 Chomutov Jihlava 1:3
23 18.11.2019 Sokolov Třebíč 3:4
23 18.11.2019 Havířov Kadaň 4:0
23 18.11.2019 Frýdek-Místek Ústí n/L 4:2
23 18.11.2019 Prostějov Litoměřice 4:5p
23 18.11.2019 Přerov Č.Budějovice 3:2sn
9 19.11.2019 Havířov Ústí n/L 3:2
24 20.11.2019 Č.Budějovice Chomutov 6:4
24 20.11.2019 Třebíč Prostějov 1:3
24 20.11.2019 Benátky n/J Frýdek-Místek 4:5p
24 20.11.2019 Kadaň Sokolov 4:3
24 20.11.2019 Slavia Vsetín 5:4p
24 21.11.2019 Litoměřice Přerov 2:4
24 21.11.2019 Jihlava Poruba 2:4
25 22.11.2019 Chomutov Přerov 5:2
25 23.11.2019 Poruba Č.Budějovice 1:3
25 23.11.2019 Havířov Benátky n/J 3:1
25 23.11.2019 Sokolov Ústí n/L 8:2
25 23.11.2019 Vsetín Jihlava 3:2
25 23.11.2019 Prostějov Kadaň 6:3
25 23.11.2019 Třebíč Litoměřice 3:2sn
25 24.11.2019 Frýdek-Místek Slavia 3:4p
28 25.11.2019 Ústí n/L Kadaň 3:0
26 26.11.2019 Slavia Havířov 5:0
26 27.11.2019 Benátky n/J Sokolov 4:1
26 27.11.2019 Jihlava Frýdek-Místek 2:0
26 27.11.2019 Č.Budějovice Vsetín 5:0
26 27.11.2019 Litoměřice Chomutov 8:3
26 27.11.2019 Přerov Poruba 6:1
26 27.11.2019 Kadaň Třebíč 1:3
26 27.11.2019 Ústí n/L Prostějov 4:5sn
27 30.11.2019 Poruba Chomutov 4:5
27 30.11.2019 Prostějov Benátky n/J 3:4p
27 30.11.2019 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:4
27 30.11.2019 Kadaň Litoměřice 2:6
27 30.11.2019 Sokolov Slavia 3:5
27 30.11.2019 Vsetín Přerov 1:2sn
27 30.11.2019 Třebíč Ústí n/L 1:2
27 30.11.2019 Havířov Jihlava 3:1
28 02.12.2019 Benátky n/J Třebíč 3:2p
28 02.12.2019 Jihlava Sokolov 6:4
28 02.12.2019 Litoměřice Poruba 6:1
28 02.12.2019 Č.Budějovice Havířov 5:3
28 02.12.2019 Chomutov Vsetín 6:2
28 02.12.2019 Přerov Frýdek-Místek 1:2p
28 02.12.2019 Slavia Prostějov 3:1
29 04.12.2019 Vsetín Poruba 3:2
29 04.12.2019 Třebíč Slavia 4:1
29 04.12.2019 Havířov Přerov 1:2
29 04.12.2019 Kadaň Benátky n/J 5:4
29 04.12.2019 Frýdek-Místek Chomutov 3:2
29 04.12.2019 Sokolov Č.Budějovice 1:6
29 04.12.2019 Ústí n/L Litoměřice 4:2
29 04.12.2019 Prostějov Jihlava 4:3sn
30 07.12.2019 Slavia Kadaň 4:3
30 07.12.2019 Chomutov Havířov 3:2
30 07.12.2019 Poruba Frýdek-Místek 0:3
30 07.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 1:3
30 07.12.2019 Č.Budějovice Prostějov 6:0
30 07.12.2019 Přerov Sokolov 3:1
30 07.12.2019 Litoměřice Vsetín 2:1
30 07.12.2019 Jihlava Třebíč 3:1
4 14.12.2019 Jihlava Třebíč 2:3sn
1 17.12.2019 Jihlava Kadaň 3:2
1 17.12.2019 Č.Budějovice Havířov 2:1
1 17.12.2019 Litoměřice Vsetín 3:4p
1 17.12.2019 Chomutov Slavia 3:2
1 17.12.2019 Prostějov Sokolov 1:4
1 17.12.2019 Přerov Poruba 1:2
1 18.12.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 6:2
2 19.12.2019 Havířov Slavia 3:0
2 19.12.2019 Poruba Litoměřice 9:1
2 19.12.2019 Vsetín Chomutov 4:3p
2 19.12.2019 Jihlava Prostějov 3:4p
2 19.12.2019 Č.Budějovice Přerov 9:3
2 19.12.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:7
2 19.12.2019 Kadaň Benátky n/J 2:4
2 19.12.2019 Ústí n/L Třebíč 2:3sn
10 20.12.2019 Poruba Chomutov 4:2
3 21.12.2019 Slavia Vsetín 3:5
3 21.12.2019 Benátky n/J Ústí n/L 5:4p
3 21.12.2019 Přerov Havířov 1:3
3 21.12.2019 Prostějov Kadaň 3:6
3 21.12.2019 Třebíč Sokolov 3:4p
4 26.12.2019 Poruba Slavia 2:5
4 26.12.2019 Přerov Litoměřice 4:1
4 26.12.2019 Prostějov Frýdek-Místek 2:3p
4 26.12.2019 Kadaň Ústí n/L 9:4
4 26.12.2019 Č.Budějovice Chomutov 2:5
4 26.12.2019 Havířov Vsetín 2:3sn
5 28.12.2019 Ústí n/L Sokolov 5:2
5 28.12.2019 Chomutov Přerov 3:1
5 28.12.2019 Litoměřice Havířov 5:6
5 28.12.2019 Vsetín Poruba 3:1
5 28.12.2019 Třebíč Prostějov 0:7
5 28.12.2019 Slavia Č.Budějovice 4:2
6 30.12.2019 Havířov Poruba 2:1
6 30.12.2019 Litoměřice Chomutov 3:4p
6 30.12.2019 Jihlava Ústí n/L 7:2
6 30.12.2019 Prostějov Benátky n/J 5:1
6 30.12.2019 Č.Budějovice Vsetín 5:2
6 30.12.2019 Přerov Slavia 4:1
6 30.12.2019 Kadaň Sokolov 2:1sn
7 04.01.2020 Slavia Litoměřice 3:4
7 04.01.2020 Ústí n/L Prostějov 5:6
7 04.01.2020 Chomutov Havířov 2:4
7 04.01.2020 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:1
7 04.01.2020 Vsetín Přerov 2:0
7 04.01.2020 Sokolov Jihlava 2:4
7 04.01.2020 Třebíč Kadaň 6:1
7 05.01.2020 Poruba Č.Budějovice 1:2
8 06.01.2020 Havířov Č.Budějovice 2:5
8 06.01.2020 Benátky n/J Třebíč 2:6
8 06.01.2020 Poruba Přerov 1:2
8 06.01.2020 Vsetín Litoměřice 4:3sn
8 06.01.2020 Sokolov Prostějov 2:4
8 06.01.2020 Slavia Chomutov 1:3
8 06.01.2020 Kadaň Jihlava 3:2sn
8 07.01.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 7:3
9 08.01.2020 Benátky n/J Kadaň 5:2
9 08.01.2020 Třebíč Ústí n/L 4:3
9 08.01.2020 Litoměřice Poruba 8:4
9 08.01.2020 Chomutov Vsetín 6:4
9 08.01.2020 Prostějov Jihlava 1:3
9 08.01.2020 Přerov Č.Budějovice 4:5
9 08.01.2020 Slavia Havířov 4:6
3 09.01.2020 Chomutov Poruba 3:1
9 09.01.2020 Frýdek-Místek Sokolov 3:1
10 11.01.2020 Ústí n/L Benátky n/J 4:5
10 11.01.2020 Sokolov Třebíč 1:3
10 11.01.2020 Havířov Přerov 3:4
10 11.01.2020 Kadaň Prostějov 3:0
10 11.01.2020 Vsetín Slavia 6:2
10 11.01.2020 Č.Budějovice Litoměřice 5:4
10 11.01.2020 Jihlava Frýdek-Místek 5:1
11 13.01.2020 Benátky n/J Sokolov 4:3p
11 13.01.2020 Vsetín Havířov 4:1
11 13.01.2020 Litoměřice Přerov 3:4
11 13.01.2020 Chomutov Č.Budějovice 3:6
11 13.01.2020 Třebíč Jihlava 4:3
11 13.01.2020 Ústí n/L Kadaň 4:0
11 13.01.2020 Frýdek-Místek Prostějov 3:2
11 13.01.2020 Slavia Poruba 4:3
12 14.01.2020 Chomutov Přerov 1:2p
12 15.01.2020 Havířov Litoměřice 1:2
12 15.01.2020 Jihlava Benátky n/J 4:1
12 15.01.2020 Č.Budějovice Slavia 2:3p
12 15.01.2020 Poruba Vsetín 1:0p
12 15.01.2020 Sokolov Ústí n/L 4:1
12 15.01.2020 Prostějov Třebíč 7:2
12 15.01.2020 Kadaň Frýdek-Místek 3:6
13 18.01.2020 Slavia Přerov 4:2
13 18.01.2020 Ústí n/L Jihlava 3:6
13 18.01.2020 Poruba Havířov 1:2
13 18.01.2020 Chomutov Litoměřice 3:1
13 18.01.2020 Benátky n/J Prostějov 2:5
13 18.01.2020 Vsetín Č.Budějovice 0:3
13 18.01.2020 Sokolov Kadaň 4:3p
3 20.01.2020 Litoměřice Č.Budějovice 4:6
14 21.01.2020 Frýdek-Místek Benátky n/J 4:1
14 22.01.2020 Havířov Chomutov 1:3
14 22.01.2020 Jihlava Sokolov 5:0
14 22.01.2020 Litoměřice Slavia 3:4
14 22.01.2020 Č.Budějovice Poruba 4:2
14 22.01.2020 Prostějov Ústí n/L 6:1
14 22.01.2020 Kadaň Třebíč 3:2sn
14 22.01.2020 Přerov Vsetín 3:2sn
15 23.01.2020 Frýdek-Místek Ústí n/L 5:3
1 24.01.2020 Třebíč Benátky n/J 2:3sn
15 25.01.2020 Chomutov Slavia 1:4
15 25.01.2020 Prostějov Sokolov 6:2
15 25.01.2020 Přerov Poruba 3:1
15 25.01.2020 Litoměřice Vsetín 2:6
15 25.01.2020 Č.Budějovice Havířov 7:1
15 25.01.2020 Jihlava Kadaň 0:2
15 25.01.2020 Třebíč Benátky n/J 5:3
16 26.01.2020 Frýdek-Místek Sokolov 7:2
16 27.01.2020 Havířov Slavia 2:7
16 27.01.2020 Vsetín Chomutov 2:0
16 27.01.2020 Poruba Litoměřice 3:2
16 27.01.2020 Č.Budějovice Přerov 3:2p
16 27.01.2020 Jihlava Prostějov 5:4
16 27.01.2020 Kadaň Benátky n/J 5:1
16 27.01.2020 Ústí n/L Třebíč 2:4
24 28.01.2020 Poruba Chomutov 3:0
17 29.01.2020 Benátky n/J Ústí n/L 2:1p
17 29.01.2020 Litoměřice Č.Budějovice 0:3
17 29.01.2020 Třebíč Sokolov 3:1
17 29.01.2020 Přerov Havířov 3:2
17 29.01.2020 Prostějov Kadaň 6:1
17 29.01.2020 Slavia Vsetín 4:2
17 29.01.2020 Frýdek-Místek Jihlava 5:7sn
18 01.02.2020 Č.Budějovice Chomutov 4:3
18 01.02.2020 Poruba Slavia 3:6
18 01.02.2020 Kadaň Ústí n/L 4:2
18 01.02.2020 Havířov Vsetín 4:1
18 01.02.2020 Přerov Litoměřice 3:1
18 01.02.2020 Prostějov Frýdek-Místek 3:4p
18 01.02.2020 Sokolov Benátky n/J 2:1p
18 01.02.2020 Jihlava Třebíč 3:0
6 03.02.2020 Frýdek-Místek Třebíč 0:5
3 09.02.2020 Frýdek-Místek Jihlava 6:1
4 10.02.2020 Sokolov Benátky n/J 5:6p
5 11.02.2020 Frýdek-Místek Kadaň 9:0
26 11.02.2020 Přerov Chomutov 3:1
19 12.02.2020 Vsetín Poruba 5:1
19 12.02.2020 Benátky n/J Jihlava 1:2
19 12.02.2020 Litoměřice Havířov 1:5
19 12.02.2020 Třebíč Prostějov 5:2
19 12.02.2020 Přerov Chomutov 2:0
19 12.02.2020 Frýdek-Místek Kadaň 5:3
19 12.02.2020 Ústí n/L Sokolov 3:5
19 12.02.2020 Slavia Č.Budějovice 3:6
20 15.02.2020 Č.Budějovice Vsetín 3:2
20 15.02.2020 Prostějov Benátky n/J 3:1
20 15.02.2020 Frýdek-Místek Třebíč 2:3
20 15.02.2020 Kadaň Sokolov 2:1
20 15.02.2020 Přerov Slavia 2:3p
20 15.02.2020 Havířov Poruba 2:6
20 15.02.2020 Jihlava Ústí n/L 5:1
20 15.02.2020 Litoměřice Chomutov 4:3p
21 17.02.2020 Vsetín Přerov 2:3
21 17.02.2020 Poruba Č.Budějovice 1:8
21 17.02.2020 Třebíč Kadaň 11:1
21 17.02.2020 Chomutov Havířov 3:1
21 17.02.2020 Sokolov Jihlava 2:6
21 17.02.2020 Ústí n/L Prostějov 4:1
21 17.02.2020 Slavia Litoměřice 3:4
21 18.02.2020 Benátky n/J Frýdek-Místek 3:1
22 18.02.2020 Kadaň Jihlava 2:4
22 19.02.2020 Havířov Č.Budějovice 2:4
22 19.02.2020 Benátky n/J Třebíč 0:1
22 19.02.2020 Poruba Přerov 8:1
22 19.02.2020 Vsetín Litoměřice 6:4
22 19.02.2020 Ústí n/L Frýdek-Místek 3:2
22 19.02.2020 Slavia Chomutov 3:4
22 19.02.2020 Sokolov Prostějov 3:5
23 21.02.2020 Sokolov Frýdek-Místek 2:6
23 22.02.2020 Benátky n/J Kadaň 7:1
23 22.02.2020 Litoměřice Poruba 6:3
23 22.02.2020 Slavia Havířov 2:3
23 22.02.2020 Prostějov Jihlava 2:5
23 22.02.2020 Přerov Č.Budějovice 4:2
23 22.02.2020 Třebíč Ústí n/L 6:2
23 22.02.2020 Chomutov Vsetín 3:5
17 23.02.2020 Chomutov Poruba 3:2
5 24.02.2020 Benátky n/J Jihlava 3:0
24 25.02.2020 Č.Budějovice Litoměřice 3:1
24 26.02.2020 Havířov Přerov 3:1
24 26.02.2020 Vsetín Slavia 4:1
24 26.02.2020 Ústí n/L Benátky n/J 4:2
24 26.02.2020 Sokolov Třebíč 2:5
24 26.02.2020 Kadaň Prostějov 1:6
24 26.02.2020 Jihlava Frýdek-Místek 6:5p
13 27.02.2020 Třebíč Frýdek-Místek 3:2sn
25 29.02.2020 Slavia Poruba 2:3
25 29.02.2020 Ústí n/L Kadaň 6:4
25 29.02.2020 Chomutov Č.Budějovice 1:2
25 29.02.2020 Frýdek-Místek Prostějov 6:3
25 29.02.2020 Vsetín Havířov 2:5
25 29.02.2020 Benátky n/J Sokolov 3:2sn
25 29.02.2020 Litoměřice Přerov 5:4sn
25 29.02.2020 Třebíč Jihlava 3:1
26 02.03.2020 Havířov Litoměřice 4:3
26 02.03.2020 Jihlava Benátky n/J 5:0
26 02.03.2020 Poruba Vsetín 3:2
26 02.03.2020 Č.Budějovice Slavia 12:1
26 02.03.2020 Sokolov Ústí n/L 3:1
26 02.03.2020 Prostějov Třebíč 2:3
26 02.03.2020 Kadaň Frýdek-Místek 1:9
27 04.03.2020 Benátky n/J Prostějov 3:4
27 04.03.2020 Poruba Havířov 3:4
27 04.03.2020 Vsetín Č.Budějovice 2:5
27 04.03.2020 Chomutov Litoměřice 4:2
27 04.03.2020 Sokolov Kadaň 8:0
27 04.03.2020 Třebíč Frýdek-Místek 4:3sn
27 04.03.2020 Ústí n/L Jihlava 3:7
27 04.03.2020 Slavia Přerov 2:4
28 07.03.2020 Přerov Vsetín 4:3sn
28 07.03.2020 Prostějov Ústí n/L 4:2
28 07.03.2020 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:4p
28 07.03.2020 Havířov Chomutov 5:1
28 07.03.2020 Kadaň Třebíč 5:6
28 07.03.2020 Č.Budějovice Poruba 8:1
28 07.03.2020 Litoměřice Slavia 6:3
28 07.03.2020 Jihlava Sokolov 3:1

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
1:0pp1x
2:05x
2:112x
2:1pp2x
2:1sn5x
3:08x
3:133x
3:227x
3:2pp3x
3:2sn9x
4:06x
4:119x
4:229x
4:39x
4:3pp5x
4:3sn6x
5:05x
5:18x
5:213x
5:38x
5:44x
5:4pp3x
5:4sn2x
6:01x
6:17x
6:28x
6:35x
6:47x
6:5pp1x
7:02x
7:12x
7:23x
7:31x
8:03x
8:12x
8:21x
8:33x
8:41x
9:01x
9:12x
9:32x
9:41x
11:11x
12:11x
0:11x
0:1pp1x
0:21x
0:34x
0:42x
0:52x
0:61x
0:71x
1:211x
1:2pp5x
1:2sn3x
1:315x
1:47x
1:53x
1:62x
1:72x
1:82x
1:91x
2:312x
2:3pp5x
2:3sn6x
2:418x
2:511x
2:68x
2:74x
2:81x
3:410x
3:4pp9x
3:4sn1x
3:59x
3:66x
3:71x
3:91x
4:55x
4:5pp3x
4:5sn2x
4:62x
4:71x
5:63x
5:6pp1x
5:7sn1x
5:81x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
9. JIH Jihlava 58 181:134 107
10. TRE Třebíč 58 180:151 104
11. FRM Frýdek-Místek 58 212:168 94
12. PRO Prostějov 58 191:183 88
13. BEN Benátky n/J 58 152:188 69
14. UNL Ústí n/L 58 155:234 52
15. KAD Kadaň 58 127:261 42
16. SOK Sokolov 58 155:231 40
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
01.05.2020

Schwarz v Ml. Boleslavi

Libereckou organizaci opustil také zkušený čtyřiatřicetiletý brankář Marek Schwarz, který se stal posilou extraligového týmu BK Mladá Boleslav, kde započal svoji úspěšnou kariéru. Schwarz v sezóně 2019/20 odchytal v Benátkách nad Jizerou 14 mistrovských zápasů (2,54 gólů/zápas, 91,79% úspěšnost zásahů).


01.05.2020

Půček do Vsetína

V nadcházející sezóně nebude oblékat benátecký dres dvacetiletý útočník Roman Půček. Ten vinou zranění odehrál v uplynulé sezóně 7 mistrovských zápasů a získal 3 kanadské body (1+2). Půček odchází do prvoligového klubu VHK ROBE Vsetín, jehož je odchovancem.


04.03.2020

Dále bez Schwarze

Benátecký dres již v této sezóně neoblékne třiatřicetiletý brankář Marek Schwarz, ten bude působit už jen v extraligovém Liberci. Schwarz letos v Benátkách odchytal 14 utkání.