Krajská soutěž 2018/2019

1. kolo, neděle 16. 9. 2018
Zlonice - Benátky n.J. - B ZLO - BEB
 5:3
2. kolo, neděle 23. 9. 2018
Benátky n.J. - B - Mníšek pod Brdy BEB - MPB
 8:4
3. kolo, sobota 29. 9. 2018
Černošice "B" - Benátky n.J. - B CRB - BEB
 0:3
5. kolo, sobota 13. 10. 2018
Žilina - Benátky n.J. - B ZIL - BEB
 4:6
6. kolo, neděle 21. 10. 2018
Benátky n.J. - B - Hvězda Kladno BEB - HVK
 8:3
7. kolo, sobota 27. 10. 2018
Kolín "B" - Benátky n.J. - B KLB - BEB
 5:2
4. kolo, úterý 30. 10. 2018
Benátky n.J. - B - Rakovník "B" BEB - RAB
 4:1
8. kolo, sobota 3. 11. 2018
Benátky n.J. - B - Zlonice BEB - ZLO
 12:3
9. kolo, sobota 10. 11. 2018
Mníšek pod Brdy - Benátky n.J. - B MPB - BEB
 4:8
10. kolo, neděle 18. 11. 2018
Benátky n.J. - B - Černošice "B" BEB - CRB
 11:1
11. kolo, sobota 24. 11. 2018
Rakovník "B" - Benátky n.J. - B RAB - BEB
 4:5p.
12. kolo, neděle 2. 12. 2018
Benátky n.J. - B - Žilina BEB - ZIL
 4:2
13. kolo, sobota 8. 12. 2018
Hvězda Kladno - Benátky n.J. - B HVK - BEB
 5:4p.
14. kolo, sobota 15. 12. 2018
Benátky n.J. - B - Kolín "B" BEB - KLB
 1:5
15. kolo, sobota 22. 12. 2018
Zlonice - Benátky n.J. - B ZLO - BEB
 4:5
16. kolo, neděle 6. 1. 2019
Benátky n.J. - B - Mníšek pod Brdy BEB - MPB
 8:1
17. kolo, sobota 12. 1. 2019
Černošice "B" - Benátky n.J. - B CRB - BEB
 3:1
18. kolo, sobota 19. 1. 2019
Benátky n.J. - B - Rakovník "B" BEB - RAB
 4:6
19. kolo, sobota 26. 1. 2019
Žilina - Benátky n.J. - B ZIL - BEB
 3:7
20. kolo, sobota 2. 2. 2019
Benátky n.J. - B - Hvězda Kladno BEB - HVK
 5:0
21. kolo, úterý 5. 2. 2019
Kolín "B" - Benátky n.J. - B KLB - BEB
 5:2
ČF1, pátek 15. 2. 2019
Příbram 99 - Benátky n.J. - B PRM - BEB
 3:4
ČF2, neděle 17. 2. 2019
Benátky n.J. - B - Příbram 99 BEB - PRM
 5:3
SF1, sobota 23. 2. 2019
Benátky n.J. - B - Kolín "B" BEB - KLB
 2:8
SF2, neděle 24. 2. 2019
Kolín "B" - Benátky n.J. - B KLB - BEB
 2:0

Sezóny

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
6. CHM Chomutov 2 7:5 3
7. FRM Frýdek-Místek 2 6:6 3
8. PRO Prostějov 2 6:6 3
9. HAV Havířov 2 4:4 3
10. BEN Benátky n/J 2 3:5 3
11. UNL Ústí n/L 2 4:4 2
12. TRE Třebíč 2 6:8 1
13. VSE Vsetín 2 3:6 1
14. SLA Slavia 2 2:5 1
15. SOK Sokolov 2 4:9 0
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
12.09.2019

Foto proti Litoměřicím

Foto z domácího zápasu proti Litoměřicím naleznete zde.


05.09.2019

Foto z generálky

Foto z posledního přípravného utkání proti týmu SK Horácká Slavia Třebíč najdete zde.


29.08.2019

Fereta neuspěl

Mladý slovenský obránce Samuel Fereta na zkoušce neuspěl. Momentálně si hledá angažmá.