FACEBOOK

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.2.Dorost přejel NymburkV dnešním zápase dorostenecké ligy porazili naší dorostenci v derby zápase sousedy z Nymburka v tréninkovém tempu 7:3. O góly se postarali Jambor 2x, Bureš 2x, Barták, Dvořák, Chalupa.
26.2.Juniorské play-offZačíná play-off juniorské extraligy, přečtěte si, kdo soupeří o juniorský titul.
25.2.Vyfoťte rozhodčíNa ARLH.cz se chýlí ke konci fotosoutěž Rozhodčí v akci, své únorové fotografie rozhodčích, které můžete doplnit i humorným či trefným komentářem, můžete posílat do 2.března.
19.2.Dorost dnes přivítá Kobru!Dnes od 18:30 hodin na ZS v BNJ přivítáme v dohrávce 32.kola Dorostenecké ligy pražského rivala KOBRU PRAHA, tak přijďte povzbudit naše dorostence!
15.2.Dorost přivezl výhruV pátečním zápase dorostenecké ligy porazili naši dorostenci Pardubice "B" 8:6. Domáci vedli 5:2, po dvou třetinách to bylo 5:3, ale nakonec i díky 4 gólům Jambora ve třetí třetině otočili benáteční výsledek ve svůj prospěch. O góly se postarali 4x Jambor (všechny ve 3.třetině!), Antal, Bureš, Tomíček, Dvořák.
13.2.Soutěž o snowboardVyhrajte snowboard, squashovou raketu nebo další ceny v soutěži na www.hchk.cz.
12.2.Jiří Drak do JablonceBenátecký odchovanec Jiří Drak odchází hostovat do konce sezóny do Jablonce. V týmu jabloneckých Vlků zatím dostává perspektivní hokejista na pozici obránce více času na ledě než v Benátkách.
9.2.Historie Benátek na Marken.czNa serveru Marken.cz můžete mimo jiné nakupovat publikaci 20 let druhé hokejové ligy v Benátkách nad Jizerou, jenž je připomenutím všech dvaceti druholigových sezón v jednom z nejmenším městě působícím v této soutěži.
4.2.Gajda do BerounaBenátecký bek Milan Gajda bude vypomáhat berounským Medvědům v boji o záchranu první ligy. Gajda má spolu s Michalem Štychem z Milevska vyřízeny střídavé starty v tomto středočeském klubu.
4.2.Výsledky 29. kolaBenátky nad Jizerou - Slaný 16:2, Klášterec nad Ohří - Benešov 8:1, Kolín - Jablonec nad Nisou 3:7, Písek - Roudnice nad Labem 5:1, Kobra Praha - Chrudim 0:10, Klatovy - Velké Meziříčí 2:6, Mělník - Tábor 2:9, Litoměřice - Milevsko 0:4, Pelhřimov - Sokolov 9:3, Nymburk - Řisuty 2:1 PP, Rokycany - Vajgar 6:3, Kutná Hora - Děčín 4:3.
1.2.Dorost jasně přehrál TáborV dnešním zápase porazili benátečtí dorostenci hosty z Tábora vysoko 7:1, když o vítezství rozhodli na konci druhé a začátku třetí třetiny. Vice informací v sekci mládež.

© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist