ON-LINE: 16. kolo - HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem, sobota od 17:00 hodin!

Rozpis ledu

ANKETA

Kdo podle vás ovládne týmovou produktivitu po 2. čtvrtině?

FACEBOOK

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

20.6.Hokejisté si zpestřili suchou Dnes od 17:30 si hokejisté přizvali pro zpestření tolik neoblíbené suché přípravy na fotbalový stadion v Benátkách tým pivnice U Samce. Utkání se hrálo na 4 x 20 minut a nakonec skončilo zaslouženým vítězstvím hokejistů v poměru 4:1. Branky stříleli: Jiří Kristek 2x, Jiří Jakeš a Petr Weiss. Sestava vítězného celku: Kyzivát (vypůjčený brankář, jinak hájící branku SK Jizera Předměřice v okresním přeboru) - Kučera, Kaulfus, Mařík, Kocman, Skořepa, J. Kadeřábek, Svoboda, Barek, Pešek, Mácha, Weiss, Jakeš, Ton, Drak, T. Kadeřábek, Kristek, Klouček, Beránek, Kumstát a Kolman. Trenéři: Škaloud a Nečas.
2.6.Složení kádru pro příští sezónBenátecké vedení potvrdilo, že v týmu zůstávají klíčoví útočníci Jakeš, Skořepa, Mácha, Kocman a Zajíček. Dále se jedná o příchodu obránce Karla Nedbala z Kolína a prodloužení hostování Martina Maříka z Hvězdy Praha. Zadní řady vyztuží boleslavský junior Martin Tondr a s týmem také trénují další dva boleslavští mladíci, Kolman a Kumstát. Po zranění se do týmu vrací Miloslav Kučera, stejně jako se Jiří Drak vrací z hostování v Kolíně.

© Copyright 2006 - 2017 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist