ON-LINE: 16. kolo - HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem, sobota od 17:00 hodin!

Rozpis ledu

ANKETA

Kdo podle vás ovládne týmovou produktivitu po 2. čtvrtině?

FACEBOOK

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

22.10.Po vyrovnání měl přijít ještě jeden gól, řekl Dominik HrníčkoBEN - UNL 4:6, 16.kolo | Věra Novotná

V zápase s Ústím nad Labem Benátky o dvě branky prohrávaly už během prvních deseti minut. Ve druhé třetině však skóre dotáhly i díky brance Dominika Hrníčka, jenž vstřelil úvodní gól domácího celku. Tři body však nakonec zůstali ústeckým hráčům, a to především díky přesilovým hrám.

„Ústí má hlavně zkušeného Jardu Roubíka, ten je všude. Nemají žádný připravený signál, on si vezme puk a někoho najde. A když ne on je, tak oni jeho," řekl Dominik k početním výhodám soupeře.

21.10.Ústí zásluhou čtyř proměněných přesilovek, odjíždí z Benátek se třemi bodyBEN - UNL 4:6, 16.kolo | Věra Novotná

S domácími to po úvodní třetině vypadalo bledě, po prvních deseti minutách doháněli dvoubrankové manko. Skvělým startem do prostřední části ale vyrovnali a Ústečtí tak museli znovu předvést své přednosti. Dnes se hostům dařilo především proměňovat své šance, na dvě branky ve druhé třetině stačilo Ústeckým pět střel. Benátečtí rovněž hýřili aktivitou, konečnou porážku 4:6 ale odvrátit nedokázali.

20.10.Do Benátek se chystá Ústí nad Labem, bude se znovu rozhodovat v nastavení?BEN - UNL 4:6, 16.kolo | Věra Novotná

V sobotu 21. října se všichni příznivci benáteckého hokeje znovu sejdou na zimním stadionu, aby sledovali další kolo WSM ligy! Do Benátek se chystá tým HC Slovan Ústí nad Labem, s nímž mají Benátečtí sérii 5 zápasů, v nichž nerozhodlo šedesát minut. Ústečtí se díky poslednímu vítěznému zápasu nad Třebíčí dostali na 6. místo, Benátky na 11. místě ztrácí na svého příštího soupeře dva body. Polepšíme si v tabulce? To se dozvíme po skončení utkání, které začíná v 17:00. Dění na ledové ploše můžete sledovat prostřednictvím textového přenosu.

18.10.Havířov ve druhé třetině otočil utkání a připravil Benátky o bodyHAV - BEN 3:2, 15.kolo | Věra Novotná

Parta trenéra Kudrny si hned v první třetině vypracovala dvoubrankový náskok, který v prostředním dějství domácí s notnou dávkou štěstí snížili. Josef Kořenář se měl v benátecké brance co otáčet a předvedl dnes své kvality. Havířov dokázal utkání dvěma slepenými góly otočit ve svůj prospěch, dostal se do sedla a nerad půjčoval puk. Svůj jednobrankový náskok, vytvořený v prostřední třetině, AZet uhájil a zvítězil před domácím publikem 3:2.

17.10.Filip Kuťák: Jsem rád, že mi trenéři dali důvěru, vítězství jsme šli naprotiBEN - TRE 6:4, 14.kolo | Věra Novotná

Filip Kuťák se do sestavy vrátil po zranění a hned se zapsal mezi střelce! Právě jeho střela byla tou, která vyrovnala skóre na 1:1 v první třetině. Po velmi hektickém závěru, kdy se s góly opravdu nešetřilo, se z vítězství mohl radovat se svými spoluhráči. Jak sám potvrdil, dnešní body byly hodně důležité. Tabulka je hodně nadupaná a každý bod je zlatý. My jsme prostě šli do zápasu s tím, že si ty tři body necháme,“ řekl střelec úvodní branky domácího celku.

17.10.Havířov postupně šplhá nahoru, uspěje i proti Benátkám?HAV - BEN 3:2, 15.kolo | Věra Novotná

Po výhře nad Třebíčí zamíří Benátky nad Jizerou bojovat o další body do tabulky na led celku AZ RESIDOMO Havířov. AZet se v posledních třech zápasech vždy dočkal bodového přídělu a pomalu se šplhá tabulkou vzhůru. V minulém kole si vyšlápl na Slavii, kterou porazil 2:0 a i proto mu nyní patří 11. příčka. Zda Benátečtí utnou Havířovskou bodovací sérii, to se dozvíme ve středu 18. října. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Textovou reportáž z duelu naleznete zde.

16.10.Benátečtí znovu našli recept na Třebíč a přidávají do tabulky tři bodyBEN - TRE 6:4, 14.kolo | Věra Novotná

Ve druhém vzájemném duelu šla jako první do vedení Třebíč, která využila početní výhodu, avšak domácí stihli utkání otočit ještě v první třetině. Prostřední dějství patřilo hostujícímu celku, jenž se gólově dotáhl a o vítězi tak musela rozhodnout třetí třetina. Zápas rozhodně diváky nemohl nudit, k vidění byla spousta skvělých akcí, které v poslední chvíli likvidovaly obrany či maskovaní muži. Po divokém závěru nakonec putovaly tři body na konto domácích, kteří zvítězili 6:4.

15.10.K Jizeře míří Třebíč, uspějí Benátečtí podruhé?BEN - TRE 6:4, 14.kolo | Věra Novotná

WSM liga se pomalu přehoupne do své druhé čtvrtiny, kterou Benátky nad Jizerou odstartují domácím soubojem s celkem SK Horácká Slavia Třebíč. Prozatím se Třebíčští nachází na 10. místě o bod před Benátkami, i díky prozatím poslednímu zápasu se Vsetínem, který porazili 3:1. Na první vzájemné měření sil mají Benátečtí dobré vzpomínky, jak dopadne to druhé? Pokud nebudete přítomni 16. října přímo na stadionu, sledujte zápas 14. kola prostřednictvím textové reportáže. Úvodní hvizd zazní v 17:30.

15.10.Jak si Benátečtí stojí po 1. čtvrtině? Vůbec ne špatně! Věra Novotná

Benátečtí mají odehráno o jeden zápas méně v důsledku odloženého utkání se Vsetínem. I tak mohou být ale spokojení s mnohými statistikami po 13. kolech, která uzavřela první čtvrtinu ročníku 2017/2018. Pojďme se na řeč statistických čísel podívat trochu blíže!

14.10.Benátečtí na Frodla v brance Slavie nevyzráli a odjíždějí z Edenu s prohrouSLA - BEN 3:0, 13.kolo | Věra Novotná

Diváci, kteří přišli do ochozů pražského stadionu, si na úvodní branku zápasu museli počkat až do druhé třetiny, kdy sešívaní využili přesilovou hru a zásluhou Holého se dostali do vedení. Benátečtí měli rovněž své příležitosti, ale překonat dnes Frodla v bráně Slavie se jim nepodařilo. Ke konci zápasu domácí v další početní výhodě navýšili své vedení, které pojistili gólem do opuštěné branky. Po šedesáti minutách se HC Slavia Praha radovala z vítězství 3:0.

13.10.Proti Slavii to v přípravě nevycházelo, uspějí Benátečtí tentokrát?SLA - BEN 3:0, 13.kolo | Věra Novotná

Na partu trenéra Kudrny čeká další soupeř, s nímž se již potkali před mistrovskými zápasy. V sobotu 14. října zamíří Benátky do Edenu, který je domovem celku HC Slavia Praha. Oba týmy od sebe dělí jeden bod, o nějž je Slavia právě za Benátkami. Minulé kolo odjeli Pražané bojovat o body do Litoměřic, kde třikrát vedli, ale nakonec padli 4:5 v prodloužení.

Sledujte závěr první čtvrtiny sezony prostřednictvím serveru onlajny.com. Úvodní hvizd zazní v 17:30.

11.10.Těžce jsem kousal, že musím z Havlíčkova Brodu odejít, vzpomíná Michal TeplýVěra Novotná

V Havlíčkově Brodě byl ve své kategorii výjimečným hokejistou a díky svým výkonům si vysloužil pozvánku do české reprezentace hokejistů do šestnácti let. Michal Teplý si kromě toho také zahrál play-off proti o tři roky straším hokejistům Třince. Nyní se ve svých šestnácti letech podíval i do seniorské soutěže….

9.10.Benátky ukončují sérii porážek na ledě Litoměřic, odkud odjíždí s výhrou 3:1LTM - BEN 1:3, 11.kolo | Věra Novotná

Ani duel na ledě Litoměřic nezačal pro partu trenéra Kudrny podle představ. Po první třetině doháněli Středočeši jednobrankové manko. Díky brance v početní výhodě a další povedené kombinaci ale utkání dokázali otočit a do poslední dvacetiminutovky si nesli vedení. Svůj náskok si Benátečtí pohlídali, ačkoliv měli Litoměřičtí několik šancí na srovnání skóre. V závěru zápasu Středočeši ještě přidali branku a uzavřeli dnešní zápas výhrou 3:1.

8.10.Další body chtějí Benáteckým sebrat Litoměřice, uspěje parta trenéra Kudrny v Kalich aréně?LTM - BEN 1:3, 11.kolo | Věra Novotná

Benátečtí hokejisté neprožívají zrovna povedené období. Po domácím zápase s Frýdkem-Místkem zaznamenali již čtvrtou porážku v řadě a postupně se propadají tabulkou. Litoměřice se nacházejí o tři příčky a tři body před Benátkami, a to i díky zápase na ledě Přerova, odkud odvezly všechny body za vítězství 2:0. Dotáhnou se Benátky právě na svého příštího soupeře? To se dozvíte v pondělí 9. října. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Průběh zápasu můžete sledovat tradičně prostřednictvím textové reportáže.

8.10.Včera bych zisk bodu hodnotil jinak, přiznal Petr KolmannBEN - JFM 2:3, 10.kolo | Věra Novotná

V zápase proti Frýdku-Místku bylo Petra Kolmanna vidět hned několikrát. Sám byl u první branky benáteckých hokejistů, když nahrával na gól Radka Veselého. Následně se objevil i u dalších šancí benáteckého celku. Byl také u té poslední, která ale skončila gólem pro soupeře, který tak rozhodl o svém druhém bodu. Nejen o trestném střílení ale byla řeč...

7.10.Benátečtí na Frýdek-Místek nestačili, padli v prodloužení BEN - JFM 2:3, 10.kolo | Věra Novotná

Duel na domácím ledě proti týmu HC Frýdek-Místek vypadal pro benátecké hokejisty nadějně. Dvakrát v průběhu utkání vedli, avšak Frýdeckomístečtí se dokázali pokaždé dotáhnout a pět minut před závěrečným hvizdem poslali zápas do prodloužení. V nastavení si pro druhý bod došli hostující hráči. V poslední minutě vystřelil výhru 3:2 pro Frýdek-Místek Milan Mikulík. Benátečtí tak prodlužují svou šňůru proher a přidávají do tabulky jeden bod.

6.10.Repríza loňského předkola je tu, k Jizeře míří Frýdek-Místek!BEN - JFM 2:3, 10.kolo | Věra Novotná

Sobota se blíží a to znamená jediné! WSM liga zahájí své desáté kolo, v rámci něhož se Benátečtí představí na domácím ledě. Soupeřem jim bude celek HC Frýdek-Místek, s nímž se utkali v předkole play-off loňského ročníku. Rysům se v aktuální sezoně daří a stíhají čelo tabulky. O motivaci tak mají postaráno. Jak dopadne první vzájemný souboj mezi těmito dvěma celky? To se dozvíme v sobotu 7. října. Úvodní buly bude vhozeno v 17:00. Pokud nemůžete být přímo na stadionu, sledujte vše prostřednictvím tradiční textové reportáže.

5.10.Ze soupeřů Aleš Stezka strach nemá, na horory se ale dívat nemůžeVěra Novotná

V dnešním rozhovoru vám představíme našeho druhého maskovaného muže, Aleše Stezku. Dvacetiletý brankář se rozpovídal nejen o svém angažmá v USA, ale prozradil také pár věcí ze svého soukromí. S jednou žhavou novinkou určitě přichází klubový web jako první!

4.10.V Přerově rozhodl 22. nájezd, Benátečtí odváží jeden bodPRE - BEN 2:1, 9.kolo | Věra Novotná

První střetnutí mezi Přerovem a Benátkami nijak nevybočilo z modelu minulé sezony. I tentokrát byl k vidění velmi vyrovnaný duel, ačkoliv by se to z poměru střel (61:15) zdát nemuselo. Skóre se poprvé měnilo ze začátku zápasu, kdy se do vedení dostali domácí a dlouho svůj jednogólový náskok drželi. Srovnat se Benáteckým podařilo v polovině zápasu. Od té doby diváci gól neviděli a o vítězi tak musely rozhodnout nájezdy. V nich vystřelil druhý bod pro Přerov Radomír Pala a zařídil domácím výhru 2:1 po samostatných nájezdech.

3.10.V rámci 9. kola odjedou Benátečtí bojovat do PřerovaPRE - BEN 2:1, 9.kolo | Věra Novotná

Hned čtyři celky se aktuálně přetahují o vedení WSM ligy. Mezi nimi najdeme i tým HC ZUBR Přerov, jenž bude nadcházejícím soupeřem Benátek nad Jizerou. Zubři si doposud vedou velmi dobře, naposledy dokázali zdolat Kladno 3:2 po samostatných nájezdech. Benátečtí by naopak chtěli odčinit dvě předchozí porážky. Poslední přišla na domácím ledě v zápase s Kadaní v poměru 3:5. První vzájemné střetnutí mezi Přerovem a Benátkami, které se odehraje 4. října v 18:00, můžete sledovat na serveru onlajny.com.

30.9.Benátečtí nestačili na Kadaň, která si připsala první letošní bodyBEN - KAD 3:5, 8.kolo | Ondřej NejedloPo celý zápas tahali za kratší konec pomyslného provazu. Benátečtí hokejisté nestačili na poslední Kadaň, která dokázala ve Středních Čechách vyhrál 5:3 a připsat si vůbec první body v letošní sezóně. Jednobrankové manko dokázal smazat v závěru první třetiny Král. Hosté však na začátku druhé periody odskočili dvěma brankami, domácí však brzy opět srovnali. Na branku Chrpy necelých devět minut před závěrečnou sirénou již nenašli odpověď. Tentýž hráč pojistil vítězství hostů při power play.
29.9.Na benátecký led míří trápící se Trhači z KadaněBEN - KAD 3:5, 8.kolo | Věra Novotná

Poslední říjnový den, tedy sobota 30. 9., bude opět patřit benáteckému hokeji a WSM lize. Parta trenéra Kudrny se opět představí před vlastními fanoušky, před nimiž ještě nepoznala hořkost porážky. Motivaci mají Benátečtí také v nápravě posledního utkání na Kladně, kde padli 3:5. Soupeřem jim od 17:00 bude trápící se celek SK Trhači Kadaň, jenž v aktuálním ročníku ještě nebodoval. Dění na ledě můžete sledovat, jako již tradičně, prostřednictvím serveru onlajny.com.

28.9.Dříve jsem hrál počítačové hry až tak moc, že jsem měl problémy ve škole, prozradil Petr WiencekVěra Novotná

V minulé sezoně se Petr Wiencek připojil k týmu Benátek nad Jizerou v pěti venkovních utkáních. V přípravě na aktuální ročník jej však již diváci mohli vidět i na domácím ledě. V mistrovských zápasech už si také připsal svůj první gól mezi muži a to ve třetím kole proti Ústí nad Labem. I k tomuto momentu jsme se vrátili v rozhovoru, v němž jsme zmapovali nejen Petrovy začátky, ale i volný čas, fotbal a kulinářské schopnosti.

27.9.Benátečtí dvakrát vedli, Kladenští ale našli odpověď a zvítězili 5:3KLA - BEN 5:3, 7.kolo | Věra Novotná

Duel mezi Kladnem a Benátkami nemohl nudit již od první třetiny, kdy byli diváci svědky hned čtyř branek. Druhá dvacetiminutovka byla dlouho bezbranková, ale její druhá polovina patřila domácím Rytířům, kteří dvakrát udeřili a odcházeli spokojeně do kabin. Benátečtí se sice dostali do kontaktu, ale Kladenští si nepřipustili žádné komplikace a zvítězili před domácím publikem 5:3.

26.9.Premiérový gól Honzy Jeníka? Byla to práce celé lajny, říká a vyhlíží JágraBEN - PRO 4:2, 6.kolo | Věra Novotná

V přípravě se sedmnáctiletému útočníkovi s číslem 53 velmi dařilo. Jan Jeník si před startem sezony připsal 6 bodů (5+1) a v zápase proti Prostějovu přidal svou první trefu v mistrovské části sezony v rámci seniorské soutěže. Jak zápas zhodnotil, zda si schoval kotouč a jak se těší na zápas proti Kladnu? I o tom jsou dnešní ohlasy.

26.9.Benátecké čeká Kladno, jak dopadne první vzájemné měření sil?KLA - BEN 5:3, 7.kolo | Věra Novotná

Po vydařeném domácím utkání proti Prostějovu, který z benáteckého ledu odjel s prohrou 2:4, čeká na Středočechy další nelehký úkol. Ve středu 27. září se představí na ledě celku Rytíři Kladno, který má opětovné ambice na návrat mezi elitu. Navíc chtějí Rytíři odčinit porážku z Karlových Varů, kde padli 2:6. Zda parta trenéra Kudrny naváže na povedené utkání a odveze z Kladna další body, můžete sledovat od 18:00 prostřednictvím tradiční textové reportáže.

25.9.Na vlastním ledě stále nepoznali prohru! Benátečtí vítězí nad Prostějovem 4:2BEN - PRO 4:2, 6.kolo | Věra Novotná

Diváci si v duelu mezi Benátkami a Prostějovem museli v benáteckém ledovém stánku na první branku počkat až do druhé třetiny, kdy se jako první radovali hosté. Byli to ale Benátečtí, kteří po druhém dějství odcházeli do kabin spokojenější. Neužil v prostějovské brance se měl následně co otáčet a dlouho držel Prostějovské na dostřel. Kapituloval až po premiérové trefě Jana Jeníka v seniorském hokeji. Jestřábi se ke konci zápasu ještě dostali do hry, dotáhnout ztrátu však nedokázali. Benátečtí tak slaví další tři body za vítězství 4:2.

24.9.Sestavu mají Jestřábi z Prostějova silnou, Benátečtí ale chtějí body! BEN - PRO 4:2, 6.kolo | Věra Novotná

Pondělí 25. září se nezadržitelně blíží a to znamená jediné! Na programu je znovu WSM liga, která rozehraje své šesté kolo. Benátečtí přivítají na domácím ledě tým LHK Jestřábi Prostějov, který ve svém posledním zápase nestačil na České Budějovice. Také Benátky poznaly v minulém kole porážku a před domácími fanoušky budou chtít znovu přidat body do tabulky.

Na benáteckém zimním stadionu se všichni sejdeme v 17:30. Zápas můžete sledovat také prostřednictvím serveru onlajny.com.

23.9.Karlovy Vary potvrdily roli favorita, Benátky odjíždějí s vysokou porážkou 1:8KVA - BEN 8:1, 5.kolo | Věra Novotná

Na ledě favorizovaných Karlových Varů se Benátečtí rychle ujali vedení zásluhou Ladislava Bittnera, ale i vinou nedisciplinovanosti nabídli soupeři mnoho příležitostí k tomu, aby se dostal do hry. Energetici toho bez váhání využili a ukázali své dlouholeté extraligové zkušenosti. Postupně si vytvořili tříbrankový náskok, který nadále navyšovali. Benátečtí nakonec museli sklopit hlavy a skousnout vysokou porážku 1:8.

22.9.Po skalpu Budějovic čeká na Benátky další těžký soupeřKVA - BEN 8:1, 5.kolo | Věra Novotná

Benátečtí v prozatím posledním zápase zaskočili favorizované České Budějovice a přidali další tři body do tabulky za výhru 3:0. Nyní již vyhlíží nadcházející duel, v němž změří síly s dalším velmi silným týmem. V sobotu 23. září totiž zavítají na led celku HC Energie Karlovy Vary, který se po dvaceti letech rozloučil s extraligovou příslušností. Podaří se hokejistům Benátek nad Jizerou přidat další cenný skalp? Uvidíme po skončení utkání, které začíná v 17:00. Průběh zápasu můžete sledovat prostřednictvím textové reportáže.

© Copyright 2006 - 2017 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist