ON-LINE: 16. kolo - HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem, sobota od 17:00 hodin!

Rozpis ledu

ANKETA

Kdo podle vás ovládne týmovou produktivitu po 2. čtvrtině?

FACEBOOK

Benátečtí sahali po dvou bodech, nakonec odjíždí z Ústí nad Labem s prohrou po prodloužení

Věra Novotná, 16.9.2017

Duel v Ústí nad Labem začal lépe pro partu trenéra Kudrny, avšak domácí dokázali na obdrženou branku rychle odpovědět a po první třetině navíc odcházeli do šaten o gól před svým soupeřem. Zápas byl plný vyloučení, především v druhé části hry, ale žádnému z týmů se nepodařilo vstřelit branku a pohnout tak se skóre. Benátečtí srovnali v oslabení a vynutili si prodloužení zápasu. V nastaveném čase ale vybojovali druhý bod do tabulky Ústečtí. Vítězný gól a výhru 3:2 pro svůj tým zařídil Jaroslav Roubík.

Tento článek patří k zápasu:  3.kolo, UNL - BEN 3:2 po pr.