13. 4. 2023 | Tomáš Nejedlo

V Benátkách se bude hrát třídenní mezinárodní turnaj dorostu

Od pátku 14. do neděle 16. dubna bude benátecký zimní stadion patřit dorostenecké kategorii U17, která zde sehraje třídenní mezinárodní turnaj - FREEZER CUP. Kromě pořádajících Benátek nad Jizerou se kvalitně obsazeného turnaje zúčastní extraligové celky Mladé Boleslavi a Hvězdy Praha, ligový Písek a dále dva zahraniční hosté - italský celek HC Eppan Pirates a německý Stuttgart Rebels. Rozhodně tedy nebude o kvalitní mládežnický hokej nouze, a tak se přijďte na benátecký zimák podívat!

Herní systém:

Hraje se turnaj každý s každým, hrací doba 3 x 15minut čistého času. Úprava po každém zápase. Pokud zápas končí remízou následuje prodloužení tři na tři 5 minut. Pokud nerozhodne prodloužení, nájezdy po jedné sérii.

Rozhoduje:

• počet bodů (vyhraná 3 body, výhra OT/PS 2 body, prohra OT/PS 1 bod)
  • vzájemný zápas družstev se stejným počtem bodů
  • rozdíl branek
  • větší počet vstřelených branek
  • střižba trenérů

Věková hranice: Startují hráči narození ročníku 2006 a mladší

Rozhodčí: zajistí pořadatel turnaje

Protesty: Žádné protesty nebudou akceptovány. Respektujte rozhodnutí rozhodčích a v případě, že byste měli poznámku k některému určitému rozhodčímu, bude ustanoven hlavní rozhodčí turnaje, který je po dohodě k dispozici pro konzultace, ale nemá právo změnit jakékoliv rozhodnutí z průběhu zápasu. Instruovali jsme rozhodčí, aby respektovali trenéry, a toto je očekáváno také od trenérů. Nesportovní chování nebude tolerováno.