25. 11. 2006 | Mirek Ondra

Ani šest gólů nestačilo na vítězství ve Strakonicích

21., sobota 25. 11. 2006
Strakonice - Benátky n.J. STR - BEN

Na strakonickém zimním stadionu dnes zůstaly po výhře domácích 7:6 všechny tři body. Z Jihočechů zazářil především Martin Malkus, jemuž stačilo pouhých patnáct minut k završení hattricku. Malkus byl i u rozhodujícího třináctého gólu, který padl 33 vteřin před koncem z hole Radima Humeníka. Jako pravý kapitán se ukázal Jiří Jakeš, jenž svými dvěmi góly v 57. a 59. minutě zavelel k obratu. Nyní čeká Benátky série tří zápasů s výhodou domácího prostředí. Benátecký klub tak má možnost začít v tabulce stíhat druhou Chrudim. Ta dnes ztratila zápas ve šlágru kola s Vrchlabím. Ani třígolový náskok nestačil na mužstvo z Krkonoš. Jejich vítězná jízda tak pokračuje desátým zápasem.

Branky a nahrávky: 8. Malkus (Kadlec), 13. Malkus (Řehoř), 15. Malkus (Kadlec), 24. Šulčík (Samek), 26. Velíšek (Malkus), 41. Malkus (Kadlec), 60. Humeník (Malkus, Lusk) - 11. Pešek (Mařík), 18. Kounovský (Kadeřábek), 29. Mařík (Kocman), 34. Skořepa (Mácha), 57. Jakeš (Kocman, Mařík), 59. Jakeš (Mařík). Rozhodčí: Němec - Kreuzer, Polonyi .