ON-LINE: 23. kolo - HC Frýdek-Místek vs. HC Benátky nad Jizerou, 18. 11. od 17:00 hodin!

Rozpis ledu

ANKETA

Kdo podle vás ovládne týmovou produktivitu po 2. čtvrtině?

FACEBOOK

Zápas

Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 5. Matoušek (Macura), 48. Švejda - 3. Kaprál (Kučera), 57. Kučera (Prášek). Rozhodčí: ?. Vyloučení: 6:9, navíc Hanžl (KRA) 5+OK. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52.
Benátky n.J. - B: Král - Tišev, Zejda, Kroupa, Bukolský, Soukup, Šípek, Macura - Aarts, Matoušek, Bašus, Odcházel, Švejda, Štrajt, Votoupal, Rudolph, Kotrbatý, Kysela, Šembera.
Kralupy nad Vltavou: Exner - Tesařík, Kašpar, Kolc, Kulhavý, Prášek, Student, Pražienka, Háva, Hanžl, Kučera, Řehák, Šarše, Roubal, Kaprál, Mařík.

Audio

V rámci 47. kola se Ústí utkalo s Benátkami nad Jizerou. Ani tentokrát nerozhodla základní hrací doba, a tak dospěl zápas do prodloužení. V něm se prosadili hosté a získali bonusový bod.
sestřih branek 12. kola I. hokejové ligy
sestřih branek 34. kola I. hokejové ligy
sestřih branek 9. kola I. hokejové ligy
sestřih branek předkola playoff I. hokejové ligy
Dosud pouze jeden bod dokázala Horácká Slavia uhrát na svého pondělního soupeře, to už však neplatí. V posledním vzájemném utkání, které bylo zároveň posledním domácím utkáním před play-off, dokázaly Bílé Hvězdy vyhrát těsně 4:3. Dvě branky obstaral Lukáš Havel, tu vítěznou pět minut před koncem David Dolníček. Hosté dokázali využít tři přesilové hry, a tak všechny své góly vstřelili v početní výhodě.
Marek Schwarz hodnotí utkání PRO-BEN
Trenér Benátek nad Jizerou hodnotí zápas Prostějova s Benátkami
HIGHLIGHTS: Prostějov - Benátky
Horácká Slavia ve svém pětadvacátém zápase přivítala na svém ledě nevyzpytatelné Benátky. Zápas přinesl první branku až v devětačtyřicáté minutě, kdy se prosadil Adam Raška. Bezprostředně pote trenéři Čermák a Nečas vrhli na brankového rozhodčího za branku, kde jej musela uklidnit ochranka.. Hostům se však podařilo srovnat, poté i vyhrát v dovednostní disciplíně. Bílé Hvězdy zůstaly na prvním místě s náskokem jediného bodu před druhým Chomutovem.
sestřih branek 23. kola I. hokejové ligy
Filip Pešán hodnotí utkání PRO-BEN
Sestřih utkání 7. kola 1. hokejové ligy AZ Havířov - HC Benátky n. J.
Zápas 7. kola 1. hokejové ligy mezi AZ Havířov a HC Benátky n. J. hodnotí domácí trenér Jan Daneček
Zápas 7. kola 1.hokejové ligy mezi AZ Havířov a HC Benátky hodnotí hostující trenér Filip Pešán.
sestřih přátelského zápasu v přípravě na nový ročník I. ligy
V rámci 49. kola přivítala Horácká Slavia Třebíč na svém ledě tým Benátek nad Jizerou. Hosté si s sebou přivezli formu, na které se vezou díky vítězné vlně. Diváci neviděli dvě třetiny branky, i když šance se urodily na obou stranách. Až v poslední periodě začaly padat góly, když všechny tři nasázela Horácká Slavia. Filip Novotný udržel druhou nulu v řadě.
Zápas 42. kola 1. hokejové ligy mezi AZ Havířov a HC Benátky nad Jizerou hodnotí hráč Benátek a juniorský reprezentant Pavel Zacha.
Zápas 42. kola 1. hokejové ligy mezi HC AZ Havířov a HC Benátky nad Jizerou hodnotí domácí trenér Jan Daneček.
sestřih branek zápasu 39. kola I hokejové ligy
sestřih utkání
Trenér Havířova Jan Daneček hodnotí domácí vítězný zápas s Benátkami nad Jizerou
Trenér Benátek Filip Pešán poskytl krátký rozhovor po zápase v Havířově.
Rozhovor po zápase poskytl i střelec třetí branky, útočník AZetu Havířov Jan Maruna.
sestřih utkání 5. kola
K poslednímu kolu základní části první hokejové ligy zavítal na led čtvrté Třebíče celek bojující o postupovou osmičku do play-off. Tým HC Benátky nad Jizerou měl ihned v úvodu šanci pohnout s ukazatel skóre, ale při vyloučení domácího hráče se mu to nepovedlo. V první třetině se v této činnosti nevedlo ani Třebíčským, kteří měli dokonce dvě výhody dvou můžu v poli. Ve druhé části šli do vedení hosté, když využili přesilovou hru. Domácí se následně tlačili za vyrovnáním, ale dlouho se nemohli dostat ke střele, která by měla šanci na úspěch, až se krátce po polovině zápasu prosadil Milan Hruška. Slavisté ještě zvýšili obrátky, výsledkem toho byla pouze Burianem nastřelená horní tyč. Třetí dvacetiminutovku začali lépe hosté, když využili druhou přesilovku. Domácí se tlačili za vyrovnáním, které se jim povedlo krátce po 50. minutě zápasu. Do konce základní hrací doby rozhodutí nepadlo. V prodloužení to dlouho vypadalo na dovedností soutěž, ale Vojtěch Němec vystihl rozehrávku soupeře a nadvakrát překonal hostujícho Blažíčka, čímž zajistil Třebíči prémiový bod.
Rebelové se představili na domácím ledě, kde k 19. kolu druhé nejvyšší soutěže přivítali celek HC Benátky nad Jizerou. Začátek utkání lépe vyšel hostům. Dalších čtyřicet minut ale patřilo spíše havlíčkobrodským hráčům, kteří dokázali nejprve vyrovnat a potom ještě zvýšit na jednogólový náskok, který jim vydržel do konce utkání, a stanovil tak jeho konečný stav. Parta pod vedením kouče Chalupy se mohla po neúspěšné třízápasové šňůře konečně radovat z vítězství.
sestřih přípravného utkání
Přípravný zápas
Havlíčkobrodští hokejisté postupují do čtvrtfinále play-off! Rozhodlo o tom poslední kolo základní části, v rámci kterého na domácím ledě přivítali Benátky nad Jizerou. V dosud nejdůležitějším zápase sezony Rebelové přetlačili svého soupeře v poměru 3:1 a mohou se už se chystat na prvního kolo vyřazovacích bojů s Chomutovem. Nad výhrou se nejvíce podepsal Roman Vondráček, jenž skóroval dvakrát. Hosté dokázali zkorigovat zásluhou Miroslava Kopice a udělali ze zápasu ještě pořádné drama. Definitivní pojistku přidal jednu vteřinu před koncem Marian Morava gólem do prázdné branky.
HC Benátky nad Jizerou - Salith Šumperk / 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) Benátečtí hokejisté v 51. kole první hokejové ligy k Jizeře zavítal tým ze Šumperku. Utkání moc hokejové krásy nenabídlo a domácím se nakonec nepovedlo ani vstřelit gól. Šumperk i díky dvěma gólům Červenky odváží z Benátek tři cenné body, které hostům mohou pomoc v boji o play-off.
V dohrávce 49. kole zavítaly na led Třebíče šesté Benátky nad Jizerou. Třebíči se začátek zápasu nevydařil, na hokejistech byla vidět únava ze včerejšího těžkého duelu s Chomutovem. Domácím narostla křídla, když v oslabení ujel Martin Dočekal a naservíroval kotouč na zlatém podnose Marku Lašovi, který se nemýlil. O tři minuty bylo Třebíčským ještě lépe. To se podruhé v utkání trefil Laš, tentokrát v přesilovce. Do druhé dvacetiminutovky vstoupili lépe hosté a snížili, vzápětí však Sedláček dal na rozdíl dvou branek. Ve třetí části se hrálo dlouho bez změny skóre a Třebíč kontrolovala hru. Před koncem byl vyloučen zbytečně Kadela, hosté vsadili na hru bez brankáře, která se vyplatila, čímž zdramtizovali závěr. Prakticky ihned odpověděl Dočekal do prázdné branky a výhru ještě pečetil Burian.
Domácí utkání 48. kola s Litoměřicemi by Benátečtí raději hodili za hlavu. Prohráli totiž 0:3, a ačkoliv byli ve střelbě na branku aktivnější, nedokázali vstřelit ani jeden gól. A je jasné, že bez gólů se vyhrávat nedá. Litoměřice ustály dvě dvojnásobná oslabení a nezměrnou bojovností rozleptaly hru Benátek tak, že Petr Přikryl dokráčel k čistému kontu.
HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla Jihlava / 2:5 (0:3, 0:2, 2:0) Příliš velkým soustem se ukázala být jihlavská Dukla pro Benátecké v sobotním promrzlém podvečeru. Od úvodních minut se v Benátkách hrál svižný hokej, góly však padaly jen do domácí branky. Po prvním dějství bylo o osudu zápasu prakticky rozhodnuto, zatímco hosté neomylně proměňovali své šance
HC Benátky nad Jizerou - HC Most / 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) V poslední čtvrtině soutěže je každý bod důležitý. Své o tom vědí také benátečtí hokejisté, kteří v domácím prostředí udolali Most, který zuby nehty bojoval až do poslední minuty. O výhře nakonec rozhodly dvě situace po střele Jaroměřského od modré čáry. První střelu domácího zadáka tečoval spoluhráč Krejčík, druhý gól vstřelil Jaroměřský sám.
rozhovor s Petrem Rosolem a Rokem Pajičem, doplněný o obrázky ze zápasu
HC Benátky nad Jizerou - Piráti Chomutov / 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) První hokejová liga se počínaje 40. kole přehoupla do své poslední čtvrtiny a program na benátecké nepřichystal lehký úkol. Chomutov u Jizery potvrdil roli papírového favorita a bez větších problémů dokráčel k výhře 4:0. Přestože Piráti inkasovali hned devět dvouminutových trestů, Benátky žádnou svou přesilovku nevyužily
HC Benátky nad Jizerou - HC Rebel Havlíčkův Brod / 3:5 (1:2, 1:1, 1:2) Dalo by se s nadsázkou říci, že benátecký tým porazila první formace havlíčkobrodských Rebelů. Ta totiž vstřelila v utkání všech pět branek. Levé křídlo Roman Vondráček docílil hattricku. Po brance zaznamenali i jeho kolegové z útoku Vojtěch Němec a Jan Semorád. Za Benátky skórovali sváteční střelci.
HC Benátky nad Jizerou - SK Horácká Slavia Třebíč / 2:1 ( 0:1, 1:0, 1:0 ) K prvnímu zápasu v kalendářním roce 2012 nastoupili benátečtí hokejisté na svém ledě proti předposlední Třebíči. Povinnost Středočechům velela vyhrát, což také Benátky splnily. Horáci však vzdorovali až do poslední minuty a u Jizery nakonec padli 1:2. Vítězný gól si připsal Tomáš Klimt, který nejen, že zajistil svému týmu tři body, ale také vstřelil stý benátecký gól v letošní sezóně.
sestřih branek 35. kola 1. hokejové ligy
HC Benátky nad Jizerou - HC Berounští Medvědi / 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) Veledůležitý souboj o postavení v tabulce svedli Benátečtí s berounskými medvědy. V první části se oba týmy trefily jednou a na obou stranách to bylo v přesilové hře. Po druhé bezbrankové části se rozhodlo ve třetí, kdy Benátečtí skórovali dvakrát, poslední branku Benátek dávala liberecká posila pro dnešní utkání Tomáš Urban, který oblékl benátecký dres poprvé v sezóně.
HC Benátky nad Jizerou - HC VCES Hadec Králové / 3:4 Další z kategorie smolných domácích zápasů sehráli ve středu benátečtí hokejisté. Po Šumperku a Ústí nad Labem Středočeši nedokázali získat všechny body ani s Hradcem Králové, byť měli zápas velmi dobře rozehraný. Na třetí třetinu by však hráči od Jizery zcela jistě raději zapomněli. Během čtyř minut totiž čtyřikrát inkasovali a Hradec, který ještě deset minut před koncem prohrával o dva góly, zápas dokonale otočil.
HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústečtí Lvi / 4:5 pp ( 2:0, 0:1, 2:3 - 0:1 ) Devět branek viděli diváci na benáteckém zimním stadionu ve středečním podvečeru, kdy se domácí benátečtí prvoligoví hokejisté střetli s lídrem soutěže Ústím nad Labem. Kdyby někdo Benáteckým před zápasem řekl, že s Ústím získají bod, byli by spokojeni. Nakonec však získaný bod je vzhledem k průběhu utkání možná přece jenom málo. Benátky totiž ještě pět minut před koncem vedly o dvě branky, přesto v prodloužení prohrály
Sestřih z utkání a tiskové konference.
Domácí hráči byli po většinu zápasu lepší, aktivně napadali, ale zcela selhali v koncovce. Hosté se ujali v první dvacetiminutovce vedení. V prostřední třetině Třebíčští pouze vyrovnali z hole Buriana, ale v poslední minutě téže třetiny soupeř vykročil k zisku bodů. V posledním dějství Třebíč svého soupeře přestřílela, ale neproměnila ani vyložené gólové situace. Ale jak už to ve sportu bývá, hosté vytěžili z minima maximum a mohou poděkovat svému brankáři, že odjíždějí s plným počtem bodů
Benátky - Litomerice
HC Benátky nad Jizerou - HC Olomouc / 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) V sobotním podvečeru se na benáteckém ledě potkaly dva celky, kterým se letos bodově velmi daří. Přestože Benátečtí svého soka přestříleli a herně přehráli, odešli nakonec z boje poraženi. Kohouti totiž Středočechy doslova vyškolili z produktivity a třemi góly rozhodli zápas. O čestný úspěch Benátek se postaral až ve třetí třetině Kopic.
HC Benátky nad Jizerou - HC Most / 3:1 (1:2, 0:0, 2:0) Mostečtí hokejisté v roli outsidera hráče Benátek v rámci 16. prvoligového kola notně potrápili. Papíroví favorité nakonec přece jenom zvítězili těsně 3:2, avšak na výhru se hodně nadřeli. Tentokrát scházela lehkost z předchozích zápasů, ale ocenit musíme především bojovnost ze strany Benátek. Tři body trefil v samém závěru nejproduktivnější hráče celé soutěže Lukáš Král.
HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústečtí Lvi / 2:3 (0:1, 2:2, 0:0) Deset zápasů v řadě benátečtí hokejisté bodovali. Tuto sérii utnul až vedoucí ústecký Slovan, který u Jizery nakonec zvítězil těsně 3:2. Favorit se však na výhru hodně nadřel. V utkání nadstandardní prvoligové úrovně ho totiž Benátečtí notně potrápili a jen trochu štěstíčka scházelo, aby si Středočeši odnesli ze zápasu nějaké body.
HC Benátky nad Jizerou - Piráti Chomutov / 4 : 3 sn (0:1, 3:2, 0:0 - 0:0 - 1:0). Deset zápasů v řadě bodovali. Touto výbornou bilancí se mohou pochlubit prvoligoví hokejisté Benátek nad Jizerou. Ve středu se u Jizery představil favorizovaný Chomutov, kterému Benátečtí naprosto stejnou mincí oplatili porážku z prvního kola, když zvítězili v nájezdech nakonec 4:3. Opět bylo u Jizery na co koukat, hra se střídala před oběma brankami a padaly také góly. Vyrovnaný duel nakonec v penaltách rozhodl Josef Skořepa.
HC Benátky nad Jizerou - HC Rebel Havlíčkův Brod / 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) První čtvrtinu základní části první hokejové ligy benátečtí hokejisté zakončili domácím duelem s Havlíčkovým Brodem. Hrál se hokej v rychlém tempu a vynikali především domácí hokejisté. Do sítě Jaroslava Suchana nasázeli hned pět puků a zvítězili tedy rozdílem třídy 5:0. Spokojenost u Jizery panuje s postavením v tabulce, kde jsou Středočeši již čtvrtí a mají stejný počet bodů jako druhý Chomutov.
HC Benátky nad Jizerou - SK Horácká Slavia Třebíč / 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) Na hráčích třebíčské Horácké Slavie momentálně leží pořádná deka. Po deseti kolech totiž svěřenci trenérů Pokorného a Nováka mají na kontě pouhé čtyři body, což nezměnil ani duel u řeky Jizery. Hostům se určitě nedala upřít snaha, vždyť Benátecké dokonce přestříleli. Ovšem v koncovce Horáci zcela vyhořeli a Benátky je ztrestaly čtyřmi brankami.
sestřih branek 9. kolo 1. hokejové ligy
HC Benátky nad Jizerou - SK Kadaň / 2:3 pp (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1). Sérii tří vítězných zápasů v řadě v podání benáteckého týmu utnula až Kadaň. Severočeši se v Benátkách představili velmi dobře bruslařsky vybaveni a domácí celek také přestříleli. Přestože Benátečtí ještě tři minuty před koncem řádné hrací doby vedli, nakonec podlehli černožlutým v prodloužení 2:3.
HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla Jihlava / 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Aktéři utkání nabídli divákům kvalitní, rychlý a zajímavý hokej s šancemi na obou stranách. Vyrovnanou podívanou nakonec Středočeši rozhodli v závěru utkání, Vitáskovu střelu od modré přesně tečoval Pavlů a vystřelil Benáteckým tři body.
HC Benátky nad Jizerou - HC Berounští Medvědi / 4:2 (1:0, 0:0, 3:2). Na počátku třízápasové domácí série Benátečtí přivítali v krajském derby Beroun. Po dvě třetiny se hrál vcelku vyrovnaný hokej, přece jenom trochu více ze hry měly ale Benátky. Až ve třetí třetině se ledy pohnuly, domácí se postupně dostali až do tříbrankového vedení. V samém závěru Medvědi zdramatizovali zápas dvěma trefami urostlého Poletína, v power-play přidal pojistku Josef Skořepa.
HC Benátky nad Jizerou – HC VCES Hradec Králové / 1:5 ( 0:0, 0:2, 1:3 ) Prvních patnáct minut se hrál nezáživný hokej bez vyložených šancí, v závěru úvodní části ovšem zahrozilo na obou stranách. V úvodu druhé třetiny vstřelil první branku hostující matador Koudelka, na kterého o čtyři minuty později navázal v početní výhodě Budínský. Domácím se podařilo ve 44. minutě snížit na rozdíl jedné branky. Poté však nevyužili přesilovou hru a krátce po uplynutí trestu královehradeckého Zdráhala trefil podruhé hostující Budínský. Rezignovaní domácí poté obdrželi ještě další dvě branky.
postřehy k utkání v podání Milana Skrbka a Tomáše Roda
K osmému přípravnému utkání si Benátky na svůj led pozvaly extraligovou Mladou Boleslav a jednalo se o odvetné derby utkání. Přestože Mladoboleslavští nechali doma celou jednu pětku, Benátečtí je v zápase přehráli a zaslouženě nakonec zvítězili v poměru 3:1. Hrálo se v rychlém tempu, hosté se nevyvarovali častých faulů.
HC Benátky nad Jizerou - HC Berounští Medvědi / 0:1 Sedmý přípravný zápas benáteckého týmu mezi sebe svedl dva středočeské prvoligové celky. Benátky s Berounem v letošní přípravě už jednou hrály, u Berounky se z výhry 1:0 radovali hosté. Také u Jizery svítil po šedesáti minutách na světelné tabuli stav 0:1, to znamená, že Beroun oplatil benáteckému týmu naprosto stejnou mincí.
BK Mladá Boleslav - HC Benátky nad Jizerou / 6:3 (2:0, 2:1, 2:2). Kdo si v úterním parném podvečeru zvolil za náplň svého času návštěvu přátelského utkání Bruslařského klubu s geograficky sousedícími Benátkami nad Jizerou, ten viděl parádní hokej okořeněný tvrdými souboji. Utkání se hrálo ve vysokém tempu a oproti papírovým předpokladům nabídlo přátelské utkání podívanou, které muselo potěšit oko lecjakého fajnšmekra.
Až v pátém přípravném zápase benátečtí hokejisté prohráli. Družina trenérů Černého, Škalouda a Nečase nestačila v domácím prostředí na Ústecké Lvy a prohrála 1:4. Přestože byl poměr střel na branku vyrovnaný, zkušenější hosté byli v koncovce efektivnější a přichystali Benáteckým první porážku.
sestřih důležitých momentů
Hokejový klub HC Benátky nad Jizerou uspořádal ve spolupráci s mládežnickými trenéry II. ročník letního hokejového kempu, určený všem hráčům i brankářům od ročníku narození 2004 do 1992 pro zvýšení výkonnosti.
Dominik Hašek v Benátkách nad Jizerou.
Benátky - Olomouc
Benátky - Litoměřice
Bartoloměj Salanský
Ohlédnutí za předvánočním utkáním v sestřihu chrudimské redakce.
Benátky - Litměřice
Sestřih utkání od TV RTA.
Góly od Jizery
Famózní zákrok Stejskala
Benátky - Znojmo
1. kolo
Hokejisté z Benátek nad Jizerou jedou pomáhat likvidovat škody způsobené povodní na severu Čech.
Špindlerův Mlýn - Letní přípravu zahájili benátečtí hokejisté tradičně bez ledu a hokejové výstroje. S naší kamerou jsme je zastihli v horském prostředí Špindlerova Mlýna. Podívejte se s námi jak taková příprava probíhá.
V posledním kole dlouhodobé části porazila Horácká Slavia Benátky 4:3
Pozápasové ohlasy kapitána Radka Hamana a trenérů obou mužstev (30.1.2010).
Momenty zápasu. Orli poprvé porazili Benátky (30.1.2010).
Pozápasové ohlasy Aleše Staňka a Jana Neliby. (4.11.2009)
2009
Proč nechodí fanoušci na hokej ?
Benátky - Chrudim
Velmi nepovedené utkání sehráli benátečtí hokejisté s táborskými Kohouty. Byl to ten druh zápasu, kdy by zřejmě nedali gól ani po 120 minutách … Jako by se nad týmem ještě vznášela nešťastná poslední třetina z Olomouce , která srazila sebevědomí domácích hokejistů někam k bodu mrazu.
U příležitosti životního jubilea ( 50 let výročí narození ) předal prezident HC Benátky Bohuslav Bartoň a manažer Bartoloměj Salanský oslavenci Miroslavu Bohdanovi symbolický dárek.