Podrobné statistiky
Václav JANKOVSKÝ (útočník)
2. liga Západ 2023/24Kolo | Datum | Utkání | Skóre | G | A | B | +/− | TMin |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OS3 | 16.03.2024 | Tábor vs Benátky n.J. | 7:1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
OS2 | 14.03.2024 | Benátky n.J. vs Tábor | 1:2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
OS1 | 12.03.2024 | Tábor vs Benátky n.J. | 4:2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 |
PK3 | 09.03.2024 | Ústí n.L. vs Benátky n.J. | 6:8 | 2 | 2 | 4 | +2 | 0 |
PK2 | 07.03.2024 | Benátky n.J. vs Ústí n.L. | 3:4p. | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 |
PK1 | 05.03.2024 | Ústí n.L. vs Benátky n.J. | 3:4 | 2 | 1 | 3 | +3 | 4 |
N12 | 02.03.2024 | Řisuty vs Benátky n.J. | 3:10 | 1 | 3 | 4 | +4 | 0 |
N11 | 28.02.2024 | Benátky n.J. vs Hronov | 7:3 | 0 | 4 | 4 | +2 | 0 |
N10 | 24.02.2024 | Benátky n.J. vs Písek | 4:3 | 1 | 1 | 2 | +2 | 2 |
N9 | 21.02.2024 | Kobra Praha vs Benátky n.J. | 7:3 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 |
N6 | 07.02.2024 | Benátky n.J. vs Řisuty | 5:2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
N5 | 03.02.2024 | Písek vs Benátky n.J. | 0:3 | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 |
N4 | 31.01.2024 | Hronov vs Benátky n.J. | 7:8 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 |
N3 | 26.01.2024 | Benátky n.J. vs Cheb | 1:3 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 |
N2 | 24.01.2024 | Benátky n.J. vs Kobra Praha | 8:2 | 2 | 1 | 3 | +3 | 0 |
N1 | 17.01.2024 | Kralupy nad Vltavou vs Benátky n.J. | 0:3 | 1 | 2 | 3 | +2 | 0 |
30. | 13.01.2024 | Benátky n.J. vs Příbram | 2:3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29. | 10.01.2024 | Ústí n.L. vs Benátky n.J. | 7:1 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 |
28. | 06.01.2024 | Chomutov vs Benátky n.J. | 3:4p. | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
27. | 04.01.2024 | Benátky n.J. vs Kralupy nad Vltavou | 3:6 | 1 | 2 | 3 | -2 | 2 |
25. | 17.12.2023 | Hronov vs Benátky n.J. | 2:5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
24. | 16.12.2023 | Řisuty vs Benátky n.J. | 4:5p. | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
23. | 13.12.2023 | Benátky n.J. vs Letňany | 0:2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 |
22. | 09.12.2023 | Benátky n.J. vs Písek | 4:2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21. | 06.12.2023 | Děčín vs Benátky n.J. | 5:7 | 0 | 2 | 2 | +2 | 0 |
16. | 04.12.2023 | Kobra Praha vs Benátky n.J. | 5:3 | 2 | 1 | 3 | +3 | 0 |
18. | 25.11.2023 | Benátky n.J. vs Cheb | 5:2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 |
26. | 15.11.2023 | Benátky n.J. vs Tábor | 1:4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 |
15. | 11.11.2023 | Příbram vs Benátky n.J. | 2:1p. | 0 | 1 | 1 | -1 | 0 |
14. | 08.11.2023 | Benátky n.J. vs Ústí n.L. | 3:6 | 0 | 1 | 1 | -2 | 0 |
13. | 04.11.2023 | Benátky n.J. vs Chomutov | 2:4 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 |
12. | 01.11.2023 | Kralupy nad Vltavou vs Benátky n.J. | 5:4p. | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
11. | 28.10.2023 | Tábor vs Benátky n.J. | 5:4p. | 1 | 0 | 1 | +2 | 2 |
10. | 25.10.2023 | Benátky n.J. vs Hronov | 7:1 | 2 | 2 | 4 | +2 | 4 |
9. | 21.10.2023 | Benátky n.J. vs Řisuty | 6:0 | 0 | 2 | 2 | +1 | 2 |
8. | 18.10.2023 | Letňany vs Benátky n.J. | 1:2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 0 |
7. | 14.10.2023 | Písek vs Benátky n.J. | 3:5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
6. | 11.10.2023 | Benátky n.J. vs Děčín | 1:2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | 05.10.2023 | Benátky n.J. vs Most | 2:4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
4. | 04.10.2023 | Vrchlabí vs Benátky n.J. | 1:2p. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | 30.09.2023 | Cheb vs Benátky n.J. | 3:1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
1. | 23.09.2023 | Benátky n.J. vs Kobra Praha | 2:3 | 0 | 2 | 2 | +2 | 0 |
# | Tým | Z | B |
---|---|---|---|
1. | HC Benátky n.J. | 12 | 62 |
2. | HC Kobra Praha | 12 | 58 |
3. | HC Stadion Cheb | 12 | 48 |
4. | HK Kralupy n.Vltavou | 12 | 44 |
5. | HC Wikov Hronov | 12 | 41 |
6. | IHC Králové Písek | 12 | 38 |
7. | TJ HC Řisuty | 12 | 24 |
Valná hromada
Klub HC Benátky nad Jizerou zve všechny své členy a příznivce na valnou hromadu, která se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna od 18:00 hodin v prostorách VIP na zimním stadionu v Benátkách.
Velikonoční memoriály
Ve velikonočním čase se na ZS v Benátkách budou konat dva tradiční turnaje mládeže. Ve čtvrtek 28. března od 8:00 Memoriál Tomáše Hraběte kategorie U10 a o den později - v pátek 29. března od 8:00 hodin také od 8:00 Memoriál PhDr. Bohumila Bartoně kategorie U12. Tak přijďte fandit!
M. Bydžovský mistrem republiky
Náš hráč Matěj Bydžovský, který hostuje v Mladé Boleslavi, se včera stal mistrem republiky na mládežnickém mistrovství krajů ve Zlíně a Lhotě u Vsetína kategorie U15, když ve finále výběr Středočeského kraje vedený Martinem Škaloudem (syn asistenta „A“ týmu Benátek) porazil výběr Prahy 3:0 a získal tak poprvé v historii tohoto MČR krajů zlaté medaile! Gratulujeme!