Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
SHRNUTÍ: Sezóna 2017/2018 pohledem statistik
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 307
Matěj Psota
 
 651
Někdo jiný
 
 357

Celkem hlasovalo 2246 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Informace o případném prodeji vstupenek na sobotní utkání Benátek s Kladnem

Redakce, 31.01.2018
Případný přesun sobotního utkání Benátek nad Jizerou s Kladnem do liberecké Home Credit Areny stále není definitivně potvrzen. Více by mělo být známo po tiskové konferenci Jaromíra Jágra, která se uskuteční ve čtvrtek dopoledne. Vzhledem k množícím se dotazům zveřejňujeme informace k případnému prodeji vstupenek na toto utkání.

Případný systém prodeje vstupenek

Pokud se zápas Benátek nad Jizerou s Kladnem skutečně odehraje v Liberci, předpokládáme, že půjdou vstupenky do prodeje ve čtvrtek v odpoledních hodinách. V první vlně budou mít příležitost k zakoupení vstupenek majitelé permanentek na zápasy Benátek nad Jizerou klubových a také majitelé klubových a permanentních karet na zápasy Bílých Tygrů Liberec.

Vstupenky pouze pro držitele permanentek budou v prodeji přibližně do 21 hodin, či do uspokojení zájmu. V provozu bude tradiční předprodejní místo na Rotundě liberecké Home Credit Areny a majitelé permanentek z Benátek nad Jizerou si budou moci vstupenky směnit přímo na tamním stadionu.

Běžná cena vstupenky byla stanovena na 100 Kč a děti do 140 cm mají vstup tradičně za symbolickou 1 Kč.

Místa pro majitele permanentních a klubových vstupenek budou blokována pouze do pátku do 12:00. Na jednu permanentku bude možné dokoupit 1+1 vstupenku na sobotní utkání!

Pro držitele benáteckých permanentek a volných vstupenek:

V případě, že jste držiteli VIP (zelené) permanentky a SEZONNÍ permanentky, můžete si po spuštění prodeje na benátecké pokladně vyzvednout svoji vstupenku na zápas mezi Benátkami a Kladnem ZDARMA! Na jednu permanentku bude možné dokoupit 1+1 vstupenku na sobotní utkání!

V případě, že jste držiteli ORANŽOVÉ volné vstupenky, NEMŮŽETE ji uplatnit na zápas mezi Benátkami a Kladnem.

V pátek ve 13:00 odstartuje volný prodej všech neobsazených míst v Home Credit Areně a to na tradičních předprodejních místech, v síti Ticketpro a také online, prostřednictvím www.ticketpro.cz. Několik stovek vstupenek bude vyblokováno přímo pro fanoušky z Benátek nad Jizerou. Ty budou v prodeji přímo na stadionu v Benátkách od pátečního poledne. Také pro volný prodej platí cena 100 Kč, děti do 140 cm za 1 Kč.

Rozhodnuto bude ve čtvrtek

Zda se utkání skutečně odehraje v Home Credit Areně, bude definitovně potvrzeno po čtvrteční tiskové konferenci Jaromíra Jágra. Během ní ohlásí, zda bude do utkání připraven nastoupit. V takovém případě by proti němu v sobotu vyjel na led v dresu Benátek jeho kamarád a bývalý spoluhráč Petr Nedvěd.

Jaromír Jágr se zatím k situaci vyjádřil na svém Facebooku.

Ahoj HR, tady posílám fotku. Ta je sice ještě z letadla, ale já už jsem dávno doma. Takže to je vzkaz pro některé noviná...

Zveřejnil(a) Jaromír Jágr dne 31. leden 2018

hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,78 (hlasovalo 215 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist