Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
SHRNUTÍ: Sezóna 2017/2018 pohledem statistik
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 307
Matěj Psota
 
 651
Někdo jiný
 
 357

Celkem hlasovalo 2246 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Chceme sesadit Benátky, zní z Kadaně

Věra Novotná, 06.02.2018

Benátečtí tentokrát zamíří na led celku SK Trhači Kadaň, kterému, stejně jako Benátkám nad Jizerou, pomalu končí sezona. Trhači v posledním duelu zlomili svou sérii sedmi porážek v řadě a připsali si bod za prohru 2:3 v prodloužení proti Prostějovu. Benátečtí v minulém kole podlehli po nevydařené třetí třetině Kladnu 2:7. Jak dopadne souboj s Trhači, kteří jako cíl do konce sezony vyhlásili útok na sesazení Benátek ze 13. pozice? To se dozvíme ve středu 7. ledna. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Vše podstatné poté přinese server onlajny.com.


Tento článek patří k zápasu:  47.kolo, KAD - BEN 3:5 

Trhačům se stále nedaří

V novém roce přidali Trhači z Kadaně na své konto pouze dvě vítězství. Nejprve před domácími fanoušky porazili Třebíč poměrem 3:2 a o dvě kola později odjížděli se třemi body z Ústí nad Labem, které přehráli 3:1. Následovala sedmi zápasová šňůra bez bodu, kterou utnuli hráči Kadaně až v minulém kole, kdy podlehli Prostějovu 3:2 v prodloužení.

Poslední zápas Trhačů Kadaň

SK Trhači Kadaň vs. LHK Jestřábi Prostějov 2:3pp (1:1, 0:0, 1:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 18. Tůma (Müller, Rindoš), 46. Chrpa (Szathmáry) – 3. Nouza (Žovinec, Mikliš), 45. Rašner (Rudovský), 62. Divíšek (Rudovský, Drtina).

Sestava Trhačů: Dvořák – Trefný, Buchtela, Blaha, Šefl, Szathmáry, Kadeřávek, Hlaváček – Krejčiřík, Kůs, Wágner – Chrpa, Havlíček, Dufek – Tůma, Rindoš, Müller – Hejcman, Rezek.

Poslední zápas Trhačů Kadaň

Po odchodu Zdeňka Krále do Prostějova nenalezneme zástupce Benátek v nejlepší třicítce ligové produktivity. Stejně tak tam chybí zástupci kadaňských Trhačů. Produktivitu Kadaně vede s 20 body Darek Hajcman. S osmi brankami a dvanácti asistencemi ale není ani nejlepším střelcem, ani nejčastějším asistentem Trhačů.

O góly se stará Nicolas Hlava, jenž se trefil v předchozích zápasech desetkrát. Kromě tohoto prvenství je rovněž nejčastěji střílejícím Trhačem. Co se přihrávek týká, tak o ty se stará Jakub Trefný. Na svém kontě jich má třináct.

Tváří v tvář

Vzájemné zápasy

Co říká o zápase Ladislav Bittner?

„Nebude to jednoduchý zápas, v Kadani je malé hřiště, takže nás čeká fyzicky náročný hokej, plný soubojů. Důležité bude, abychom se nenechali vylučovat. Musíme hrát disciplinovaně celých šedesát minut. Klíčovým bude tlak do brány a častá střelba.“

Ve vzájemné mini-sérii mají lepší postavení hráči Benátek nad Jizerou, kteří zvítězili ve dvou ze tří dosavadních vzájemných střetnutí. Kadaň uspěla pouze v prvním souboji, kdy z Benátek odvážela tři body za vítězství 5:3. V odvetném zápase loupili Benátečtí, kteří Trhače porazili 4:2 a z vítězství se radovali i v zápase posledním. Domácím vítězstvím v poměru 7:3 přetrhli tehdy dlouhou sérii zápasů bez vítězství.

Poslední vzájemný zápas

HC Benátky nad Jizerou vs. SK Trhači Kadaň 7:3 (2:1, 2:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 1. Jeník (Z. Král, Chrtek), 16. Z. Král (Jeník, Chrtek), 24. Niko (Jeník, Chrtek), 24. Hrníčko (Bittner, Kunst), 56. Z. Král (Jan Bednář, Jeník), 57. R. Veselý (Bělohorský, Niko), 60. Z. Král (Chrtek, Niko) – 10. Havlíček (Hejcman, Szathmáry), 47. Chlán, 49. Rindoš (Wágner, Tupý).

Sestava Benátek: Stezka (Žajdlík) – Havlín, Husa, Kunst, Jan Bednář, Niko, Mirochnikov, T. Hanousek – Jeník, Chrtek, Z. Král – Psota, Bittner, Hrníčko – R. Veselý, Kuťák, Bělohorský – Nezbeda, Wiencek.

Sestava Kadaně: Tadeáš Dvořák (Spěšný) – R. Černý, Trefný, Šefl, Blaha, Szathmáry, Kadeřávek, Cestr, Šesták – O. Procházka, Hejcman, Krejčiřík – Macháček, Havlíček, Chrpa – Wágner, Rindoš, Tupý – Tůma, Chlán.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,9 (hlasovalo 143 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist