27. 2. 2021 | Tomáš Nejedlo

Na Benátecké čeká v domácím prostředí osmý Vsetín

Jedenatřicáté pokračování Chance ligy mezi sebe mimo jiné svede celky Benátek a Vsetína. U Jizery se tak střetne aktuálně čtrnáctý a osmý tým prvoligové tabulky a benátečtí hokejisté, pokud chtějí pomýšlet na účast v play-off, by měli bodovat. V posledních čtyřech zápasech však nezvítězili, naposledy v Přerově neskórovali a padli 0:2. To Vsetínským se v minulém kole zadařilo, přehráli doma Prostějov jasně 5:1. Vzájemné utkání je v Benátkách naplánováno na sobotu 27. února od 16:00 hodin a jeho průběh přiblíží textový on-line přenos!

Související články

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
Tabuka 2021/2022 bude zveřejněna po prvním odehraném kole...
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!


05.03.2021

Zápas proti Litoměřicím

Předposlední zápas základní části druhé nejvyšší soutěže proti týmu HC Stadion Litoměřice bude sehrán na litoměřickém ledě.


25.02.2021

Drábek na Slovensko

Devatenáctiletý útočník Michael Drábek zamířil do druhé slovenské hokejové ligy. Oblékat bude barvy týmu HK Levice. Drábek v letošní sezóně odehrál za Benátky nad Jizerou 5 zápasů, v nichž nebodoval.