5. 3. 2021 | Tomáš Nejedlo

Předposlední duel základní části se hraje v Litoměřicích

Základní část tohoto zvláštního ročníku Chance ligy dospěla ke svému vrcholu, zbývají sehrát už jen dva body. Naděje benáteckých hokejistů na účast ve vyřazovacích bojích už je spíše jen na teoretické úrovni, navíc předposlední utkání s týmem Stadionu Litoměřice se bude hrát na ledě soupeře. Důvodem je ukončení provozu zimního stadionu v Benátkách v této sezóně, a to z logického ekonomického důvodu. Duel, v němž Benátky budou vedení jako "domácí" tým, je tedy na programu v litoměřické Kalich Areně v sobotu 6. března se začátkem v 17:00 hodin. Benátečtí v minulém kole sahali v Havířově po třech bodech, leč bohužel neudrželi dvoubrankový náskok a nakonec se před soupeřem sklonili v nájezdech. To Litoměřice hrají ve výborné formě, vždyť z posledních deseti zápasů jich hned devět vyhrály za tři body! Souboj aktuálně šestého Stadionu s patnáctými mladíky z Benátek můžete sledovat v rámci textového on-line přenosu!

Související články

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
Tabuka 2021/2022 bude zveřejněna po prvním odehraném kole...
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!


05.03.2021

Zápas proti Litoměřicím

Předposlední zápas základní části druhé nejvyšší soutěže proti týmu HC Stadion Litoměřice bude sehrán na litoměřickém ledě.


25.02.2021

Drábek na Slovensko

Devatenáctiletý útočník Michael Drábek zamířil do druhé slovenské hokejové ligy. Oblékat bude barvy týmu HK Levice. Drábek v letošní sezóně odehrál za Benátky nad Jizerou 5 zápasů, v nichž nebodoval.