7. 3. 2021 | Tomáš Nejedlo

Letošní zvláštní sezónu Benátečtí uzavřou v pražském Edenu

Soutěžní ročník 2020/21, notně poznamenaný současnou koronavirovou situací, je pro benátecké hokejisty u konce. Zprvu nadějně, na play-off, vypadající výsledky vystřídala častější fluktuace hráčů (což je ostatně údělem a posláním farmy) a s ní spojené kolísavé výsledky, které zapříčinily, že Jirušova parta se do vyřazovacích bojů nepodívá. Sezónu, která byla přerušena a následně dohrána bez přítomnosti diváků, uzavřou Benátečtí v pondělí 8. března od 17:00 v pražském Edenu, kde se střetnou s tamní Slavií. Ta je aktuálně devátá a o uhájení této příčky bojuje na dálku s dotírajícím Sokolovem. Průběž pondělního utkání, jako již tradičně, sledujte v rámci textového on-line přenosu!

Související články

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
Tabuka 2021/2022 bude zveřejněna po prvním odehraném kole...
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!


05.03.2021

Zápas proti Litoměřicím

Předposlední zápas základní části druhé nejvyšší soutěže proti týmu HC Stadion Litoměřice bude sehrán na litoměřickém ledě.


25.02.2021

Drábek na Slovensko

Devatenáctiletý útočník Michael Drábek zamířil do druhé slovenské hokejové ligy. Oblékat bude barvy týmu HK Levice. Drábek v letošní sezóně odehrál za Benátky nad Jizerou 5 zápasů, v nichž nebodoval.