27. 2. 2022 | Tomáš Nejedlo

Základní část Chance ligy finišuje, v pondělí do Poruby

Už jen dvě kola základní části zbývají sehrát v rámci aktuálního ročníku Chance ligy. Benátečtí hokejisté jsou v tuto chvíli již jistými sestupujícími, a tak se hodlají po čtrnácti letech se ctí s druhou nejvyšší soutěží rozloučit. Řada soupeřů však ještě bojuje o konečné umístění, o play-off nebo o vyhnutí se zápasům o záchranu. Jedním z takových celků je i tým HC RT TORAX Poruba, pondělní soupeř benáteckého týmu. Ostravané jsou v tuto chvíli jen pouhý bod od pozic, které budou znamenat boj o záchranu. Je tedy, že po sobotní těsné porážce 0:1 ve Frýdku-Místku budou chtít bezpodmínečně doma uspět. Benátečtí v okleštěné sestavě doma podlehli ambicióznímu Vsetínu 2:8 a už vyhlížejí konec sezóny. Pondělní zápas startuje na ledě RT TORAX Areny v 17:30 hodin a jeho průběh přiblíží i textový on-line přenos!

Související články

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
Tabuka 2022/2023 bude zveřejněna po prvním odehraném kole...
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
29.03.2022

Valná hromada

Valná hromada hokejového klubu HC Benátky nad Jizerou se koná 7.4.2022 od 18 hodin na ZS v Benátkách nad Jizerou.


22.09.2021

Dopravní omezení

Vzhledem k dopravnímu omezení v ulici Mělnická, která je příjezdovou cestou k zimnímu stadionu, doporučujeme divákům dnešního utkání "A" týmu s Třebíčí, aby přijeli s časovým předstihem a vyhnuli se případným kolonám.


11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!