7. 1. 2025 | Tomáš Nejedlo

Benátky čeká domácí dvojzápas, nejprve ve středu s Chebem

Na benátecké áčko čeká v rámci druhé hokejové ligy domácí dvojzápas v krátkém časovém sledu. V tom nejbližším dorazí na benátecký zimní stadion daleký soupeř z Chebu, hrát se bude ve středu 8. ledna od 18:00 hodin. Chebský Stadion v současné době bojuje o záchranu soutěže, neboť situace v suterénu tabulky je velice vyrovnaná. Z výsledků posledních kol vyplynulo, že hned pětice týmů od desáté do poslední čtrnácté příčky je na pěti bodech a patří mezi ně i Cheb. Ten v minulém kole doma možná trochu překvapivě obral o dva body favorizované Vrchlabí a opět ukázal, že zejména na domácím ledě patří k nepříjemným protivníkům. Na venkovních kluzištích Stadion posbíral devět bodů, a sice u týmů, s nimiž bojuje o záchranu (Most, Řisuty, Kadaň). Benátečtí před Vánoci osmi góly doma vyprovodili Most a za tři body vyhráli i u problémy zmítajícího se Ústí, čímž si tak upevnili pátou příčku, kterou chtějí samozřejmě potvrdit i v blížícím se domácím dvojzápase, kde proti Chebu i Kralupům (sobota 11. ledna od 15 hodin) budou plnit roli papírových favoritů.

Související články

2. liga 2024/25 - Západ
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
# Tým Z B
1. HC Tábor 39 102
2. HC Příbram 39 92
3. HC Stadion Vrchlabí 39 82
4. HC Wikov Hronov 39 68
5. HC Kobra Praha 39 66
6. HC Benátky n.J. 39 65
7. IHC Králové Písek 39 54
8. Slovan Ústí n.Labem 39 52
9. HK Kralupy n.Vltavou 39 52
10. HC Děčín 39 46
11. MOSTEČTÍ LVI 39 43
12. HC Stadion Cheb 39 36
13. SK Kadaň 39 34
14. TJ HC Řisuty 39 27
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
02.03.2025

Béčko udrželo krajskou ligu

Po těsné porážce 1:2 v Hořovicích zvládlo benátecké béčko rozhodující zápas o udržení krajské ligy na výbornou a soupeře Spartak Žebrák doma po gólech Najče, Kusého, Macury, Hejňáka a Votoupala přehrálo jasně 5:0 a zajistilo si příslušnost této soutěže i pro příští ročník.


18.02.2025

B tým zvládl první play-down

Benátecké béčko zvládlo první duel o záchranu krajské ligy s Žebrákem na výbornou. Na výhře 7:1 se pěti kanadskými body podílel Tomáš Andris. K jeho jednomu gólu se přidali střelci dvakrát Hošek a po jednom Douša, Horáček, Švejda a Haspeklo. Odveta je na programu v sobotu 22. února na ledě hořovické nafukovačky.


07.02.2025

Béčko s Benešovem

Důležitý duel o záchranu krajské ligy mužů čeká o víkendu benáteckou rezervu. V sobotu 8. února od 12:30 doma změří síly s Benešovem, tak přijďte hráče povzbudit!