31. 8. 2015 | Martina Nová

Benátky v předposledním přípravném utkání hostí Most

Letní příprava se blíží ke konci a brzy přijde ostrá zkouška v podobě prvních zápasů nového ročníku 1. ligy, konkrétně ve středu 9. září. Před tím však týmy čeká ještě posledních pár přípravných utkání. Benátčané tak v úterý 1. září vyzvou hosty z Mostu, aby jim oplatili porážku z poloviny srpna. Od 18 hodin můžete sledovat úvodní buly přímo na benátském stadionu nebo na internetu pomocí textového přenosu.

Poslední test před sezónou budou pro Most Benátky, ty čeká ještě Kadaň

Benátečtí měli naplánováno osm střetnutí na letošní letní přípravu, stejná porce čekala i na Mostecké, ti ale na rozdíl od Benátek, kterým kromě Mostu schází ještě utkání v Kadani (čtvrtek 3. 9. od 18 hodin), mají splnit z rozpisu už jen jediný zápas a to právě v úterý u Jizery.

Mostečtí prohráli v létě zatím pouze dvě utkání, nejprve v Kadani a poslední duel na ledě druholigové pražské Kobry. V polovině zápasu šli sice hokejisté Mostu do vedení, jenže Kobra přidala a ve třetím dějství dokonala obrat na 3:1, následně hostující Baránek jen zkorigoval výsledek na 3:2.

Mezi vítězné skalpy Mostu patří například německý EHC Lausitzer Füchse či právě domácí výhra nad Benátkami z 18. srpna 3:1, kdy utkání bylo dle výsledku velice vyrovnané až do úvodu třetí třetiny, kdy domácí rozhodli dvěma slepenými brankami ve 42. a 43. minutě.

Benátky naposledy hostily Kadaň. Přestože jako první skórovali hosté, zvládly vývoj otočit a zvítězily 3:1, budou tak jistě chtít navázat na domácí úspěchy, předtím ještě zvládly udolat na nájezdy Litoměřice.

Most zahájí nový ročník na ledě ústeckých Lvů a následně bude hostit Šumperk. Benátky nad Jizerou začínají doma proti Prostějovu a budou pokračovat proti Slavii v pražském Edenu.

Poslední zápasy obou týmů

27. 8. HC Benátky nad Jizerou – SK Kadaň 3:1

Branky a nahrávky: 25. Král (Procházka, Čermák), 34. Jonák (Špaček), 50. Jandejsek (Jonák, Čakajík) – 13. Šťovíček (Tejnor, Černý)

Sestava Benátek: Lukáš (Stejskal) – Říha, Čermák, Jandejsek, Kalina, Mrázek, Čakajík – Dlouhý, Jonák, Víšek – Hrníčko, Plodek, Špaček – Procházka, Volek, Dvořáček – Matějček, Volf, Král

28. 8. HC Kobra Praha – HC Most 3:2

Branky a nahrávka: 40. Hlinka (Jedlička, Borovanský), 43. Slanina (Jakeš), 52. Drahorád ( Jedlička) - 26. Musil (Grin), 55. Baranek (Havlíček)

Sestava Mostu: Chabr (Horák) - Šesták, Hora, Grin, Baranek, Strejček, Vaněk, Bittner, Machač, Válek, Přeučil, Slavíček, Tauš, Havlíček, Řehoř, Musil, Zdeněk, Procházka J.

Související články

2. liga 2024/25 - Západ
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
# Tým Z B
1. HC Tábor 39 102
2. HC Příbram 39 92
3. HC Stadion Vrchlabí 39 82
4. HC Wikov Hronov 39 68
5. HC Kobra Praha 39 66
6. HC Benátky n.J. 39 65
7. IHC Králové Písek 39 54
8. Slovan Ústí n.Labem 39 52
9. HK Kralupy n.Vltavou 39 52
10. HC Děčín 39 46
11. MOSTEČTÍ LVI 39 43
12. HC Stadion Cheb 39 36
13. SK Kadaň 39 34
14. TJ HC Řisuty 39 27
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
02.03.2025

Béčko udrželo krajskou ligu

Po těsné porážce 1:2 v Hořovicích zvládlo benátecké béčko rozhodující zápas o udržení krajské ligy na výbornou a soupeře Spartak Žebrák doma po gólech Najče, Kusého, Macury, Hejňáka a Votoupala přehrálo jasně 5:0 a zajistilo si příslušnost této soutěže i pro příští ročník.


18.02.2025

B tým zvládl první play-down

Benátecké béčko zvládlo první duel o záchranu krajské ligy s Žebrákem na výbornou. Na výhře 7:1 se pěti kanadskými body podílel Tomáš Andris. K jeho jednomu gólu se přidali střelci dvakrát Hošek a po jednom Douša, Horáček, Švejda a Haspeklo. Odveta je na programu v sobotu 22. února na ledě hořovické nafukovačky.


07.02.2025

Béčko s Benešovem

Důležitý duel o záchranu krajské ligy mužů čeká o víkendu benáteckou rezervu. V sobotu 8. února od 12:30 doma změří síly s Benešovem, tak přijďte hráče povzbudit!